• Rychlost, spolehlivost, vstřícnost.

Doporučuji, vstřícné jednání, spolehlivost.

• zboží došlo v pořádku v dobrém čase
    • došlo zboží z Číny i přes to, že v popise výrobku i na dodacím listě stálo zcela něco jiného, konkrétně se pak jednalo o smršťovací hadici Cobra 3 Novaservis, ale přišel výrobek Magic Hose - dávejte si prosím na tento obchod velký pozor a ujistěte se několikrát, že objednané zboží je právě to, co požadujete !!!!!

na tento e-shop si dávejte velký pozor, nabízené zboží není to, co požadujete, ale čínská levná náhražka

super, zbozi bez problemu do druheho dne, muzu jen doporucit.

S obchodem jsem byl spokojen. Vše proběhlo tak jak má. Seriózní jednání. ;-)

• prodejna blízko centra Prahy
    • zajímavý sortiment, který málokde seženete
    • některé zboží není skladem
    • nektěré zboží je již použité, což na eshopu nepoznáte

Byla jsem trochu překvapena, když jsem si přišla zboží po výzvě vyzvednout, že nebylo připraveno, to mi nevadilo. Některé věci jsem dostala trochu jiné, než jsem objednala a něco nebylo skladem vůbec, to už mi trochu vadilo. Něco bylo použité, což by myslím bylo dobře předem vědět, protože bych to nechtěla někomu dát jako dárek... Ale pokud vám tyto "drobnosti" nevadí a hledíte hlavně na cenu a event. si chcete nechat poradit, pak doporučuji.

• Vulgarita

Obědnal jsem zboží (které bylo "skladem") ve středu pozdě večer a potřeboval jsem si ho vyzvednout v pátek odpoledne. (2 celé pracovní dny). Majitele jsem musel sám v pátek kontaktovat a ten se mi slušně omluvil, že to nestíhá. Jelikož jsem si vybral tento obchod právě protože to měl "skladem", tak mě zklamal a napsal jsem hodnoceni 40%. Možná jsem byl tvrdý?

Dnes mi přišla tato vulgární SMS z jejich oficiálního čísla:
    "Diky idiote za peknej komentar hezkou nedeli."

Předem upozorňuji majitele, že jakákoliv další vulgární zpráva se zde objeví.

Takže přišli další:
    "Joo bl** to jeste uprevil kokutek kdzbz radsi tenkrat rodice sli do kina ney porodit takovyho bl**"

"Klidne to cely vzspamuj curac**"

• Nemají skladem, i když tvrdí opak. Pozor na to.

• komunikaci a termíny dodání, resp. žádné termíny.

nijak, nemám čas na zbytečnou práci.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Překvapilo mne ,že u objednávaného zboží byla i rada.

• Blízkost centra města

• Nenabízí žádné výhody.
    • Vše uvádí skladem, ale ve skutečnosti skladem nemá vůbec nic a ani není schopen dodat.

Rychle pryč, nakupujte u jiných seriózních internetových obchodů, zbytečně budete čekat na dodání zboží, nikdo vám na nic neodpoví a když už s vámi bude mluvit tak bude sprostý.

• Perfektní přístup k zákazníkovi, velká ochota a zájem.

Navštivte tento obchod, mají spoustu zajímavých věcí!!!

• Obrovský sortiment zboží za skvělé ceny
    • Bleskové vyřízení objednávek
    • Vynikající komunikace s obchodem
    • Skvělá zákaznická péče
    • Velice příjemný, vstřícný a ochotný prodavač

Obchod vřele doporučuji. Bleskové vyřízení objednávek, příjemná komunikace s obchodem a to, že je prakticky vše skladem a okamžitě k vyzvednutí dnes není standardem každého internetového obchodu. Tento zvládá vše perfektně. Určitě zde ráda nakoupím znovu.

• Nemá zboží na skladě, i když tvrdí, že ano.

Nedoporučuji

• výborná komunikace přez mail
    • rychlost odesílaní objednávky
    • velký výběr

výborný obchod, jsem spokojen

• Zboží,které jsem potřeboval bylo v tomto obchodě nejlevnější.
    • Nevím o žádných.

Pro mně bylo nejdůležitější,že jsem si mohl objednané zboží vyzvednout ještě ten den na prodejně.

• Velký výběr.
    • Na tuto otázku nejsem kompetentní abych odpověděl.

Vyzkoušejte a uvydíte.

• Hrůza.. ta komunikace? Radši nic nekupovat

Tomu říkám komunikace na úrovni, prodávající asi nepotřebuje prodávat a ani neví co prodává:

> Dobrý den,
    > chtěla bych se zeptat ohledně svítící a hrající želvy jaké má melodie. Jednu jsme nedávno koupili a byl to šmejd a hraje jako levné vietnamské hračky takže jí vracíme a nerada bych koupila druhou takovou-to.
    > Děkuji za odpověď

>M***

Elsa <[email protected]> napsal:

Tak nekupujte nic a mate to

Odesláno z iPhone...
    18. 8. 2015 v 15:07

>Tak od Vás tedy rozhodně ne.

>M***

Vsak v pohode co jste cekala za 300 zazrak

Odesláno z iPhone...

18. 8. 2015 v 15:46

• zadne
    • neserioznost

prodava něco co nemá a ani si není jisty zda ma k nabizenemu zboží pristup