Zboží, které v jiných obchodech nemají. Dobrá komunikace a rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost při objednání a při vyzvednutí nemám co vytknout

• Vstřícnost
    • Široká nabídka
    • Ceny

Paní je velmi ochotná a vstřícná, poradí, nabídne řešení...

• skvělá domluva
    • rychlá reakce

S obchodem jsem byla maximálně spokojena. Personal vzdy ochotne a promptne na vsechny dotazy po emailu odpovedel a v prodejne jsou maximalne vstricni a ochotni vam vse ukazat. Mohu jenom vrele doporucit.

Rychlost dodání, má i zboží vyrobeno v ČR.

Jsem s nákupem velmi spokojená, bylo to rychlý a pohodlný zboží bylo doručeno až domů.

Prodejna je úplně nenápadná, ale byli jsme s nákupem naprosto spokojeni a mile překvapeni. Paní v prodejně pohotově poradila, měla přehled o možnostech, nabídla spoustu alternativ v katalozích. Vzali jsme si pár dní na rozmyšlenou a rozhodli se nakonec pro kočárek, který měli na prodejně. Chtěli nám ho koupit rodiče - paní nám kočárek ochotně na další den zarezervovala, tchána už ve dveřích vítala jménem, kočárek pro něj měla nachystaný a pomohla mu jej složit a naskládat do auta. Ve všech ohledech maximální spokojenost. :-)

• Možnost osobního odběru (Ostrava)

S nakupem i s pani prodavajici velmi ale velmi spokojena

• Velký výběr

• Do dnes jsem neobdržela info kdy a jestli vůbec mi bude zboží doručeno !!!

Reakce obchodu www.i-kocarky.cz

Vážená paní Andreo,

vaše hodnocení je zcela neobjektivní a poškozuje jméno našeho obchodu, neboť uvádíte nepravdivé údaje. Objednávku jste učinila 10.11.2018, jak je zachyceno systémem.
    Obratem jste obdržela z našeho eshopového systému odpověď o přijetí objednávky.
    Dne 15.11.2018 ve 13:57:01 jste se emailem dotazovala na to, jak to s vaší objednávkou vypadá.
    Na tento email jsme vám poslali odpověď 15.11.2018 ve 14:29 hod. V odpovědi jste měla jasně uvedeno, že zboží dorazí následující týden, což byl týden od 19.11. do 25.11.2018.
    Dne 21.11.2018 ve 14:11 hod. jsme vám poslali email s informací, že byla zásilka pro vás odeslaná a vy jste nás přesto ve stejný den nařkla z toho, že jsme vám žádné informace neposkytli. Ostatní zákazníci tak z vašeho hodnocení mohou nabýt dojmu, že se zákazníky vůbec nekomunikujeme.
    Veškerou tuto emailovou korespondenci máme archivovanou a můžeme ji s čistým svědomím doložit.
    Velice nás mrzí, že systém hodnocení na tomto portále Heureka.cz umožňuje zveřejňovat i takto lživé informace, a věříme, že si ostatní zákazníci udělají objektivní úsudek.

I tak vám děkujeme za zveřejněné hodnocení a přejeme vše dobré.

Ing. Dalibor Stehlík
    jednatel společnosti

Velice dobrá a ochotná komunikace s obchodem. Doručení zboží bez problémů. Obchod doporučuji.

• vstřícnost
    • rychlé a milé jednání

Spokojenost...potřebovala jsem doručit kočárek dříve a s paní z eshopu jsme se na všem během chvilky domluvily...dokonce mi ho i osobně doručila :)

• Levné ceny, kvalitní poradenství.

Skvely obchod a skvela pani prodavacka.

• Žádnou jsem nenašla

Objednala jsem si zboží v kamenné prodejně a následně psala email zda by bylo možno pozměnit látku u košíku, jelikož jsem na internetových stránkách prodávajícího našla i jiné hezčí vzory, bohužel byl můj požadavek zamítnut, jelikož se v pátek v Polsku objednávala látka a ten samý den se strihala a šila.... Na svých stránkách bohužel uvádějí zcela milne informace ať už ceny,tak i možnosti výběru zboží.....za mne tedy jedno obrovské zklamání .... A pokud budu moci,tento obchod už vícekrát nedoporučím....

• Zboží mi přišlo v jiné barve