• má prodejnu v Ostravě, dodací doba i v podvečerních hodinách

S nákupem jsem velmi spokojená, kočárek dorazil v pořádku. Když jsem měla nějaký dotaz, tak byl telefonicky hned zodpovězen velmi příjemnou paní.

• nevím

Pro mne bez chyby

• ..nabídka není aktuální

Reakce obchodu www.i-kocarky.cz

Zboží dodáváme od mnoha výrobců a jejich distributorů, avšak Ti nás o aktuálnosti jejich nabídky neinformují a my tak nemáme žádnou možnost držet aktuální nabídku u všeho zboží. Za tímto účelem, abychom vás zákazníky včas o aktuální anbídce informovali, vám vaše dotazy zodpovídáme téměř 24h/7d/365rok. Samozřejmě můžeme podávat tak aktuální informace, jak jen je to možné a žádný z našich dodavatelů nám např. v sobotu svojí nabídku nezaktualizuje. Máme několik tisíc položek v nabídce a ta se neustále mění. Proto prosíme o pochopení.

Dalibor Stehlík
    jednatel

• na eshopu vystavene zbozi,ktere uz nebylo dostupne

obchod klidne doporucim,sice jsem nedostala,co jsem chtela,ale komunikace byla a omluvy se nam dostalo...

• Zboží lze vybrat doma přes internet
    • Vyzvednutí na prodejně osobně

• osobní odběr bez poplatku

• Spolehlivost, dobrá komunikace.

• Komunikaci ze strany prodávajícího.Emaily bez osloveni,nedodržení dohodnutých věci.

Na zacatku působí obchod seriózně,potvrdí objednávku, ale poté již nerespektuje jakoukoliv domluvu, zboží odesílá později než slíbí, ve druhem případě zase výrazně dříve, než bylo dohodnuto. Jakmile zboží odeslou, tak mají pocit, ze se jich již netýká a veškerou další zodpovědnost a komunikaci nechávají na dopravci a prodávajícím. S osobním přístupem v prodejnách bylo vše OK, ale domlouvat něco s prodávající z e-shopu nedoporučuji.

Vážená paní Lucie,
    byli bychom rádi, kdybyste své negativní zkušenosti popsala více detailně. My přistupujeme ke každému zákazníkovi více než jen osobně a nikdy se u žádného našeho zákazníka nestalo, že bychom nerespektovali domluvu. Jestli nám udělíte souhlas, zveřejníme veškerou naší vzájemnou komunikaci s vámi na našich internetových stránkách www.i-kocarky.cz, aby si mohl každý o nákupu uvažující zákazník prověřit vaše tvrzení o negativní zkušenosti s námi.

Za prodejnu i-kočárky

Dalibor Stehlík
    jednatel společnosti

• možnost vyzvednutí zboží osobně na prodejně v Ostravě
    • v e-shopu mi chybí u některého zboží možnost dát barevnou variantu do košíku, musí se napsat u objendávky do poznámek (např. u barevného provedení matrace do postýlky ani není uvedeno z jaké nabídky barev si lze vybrat..)

I přesto, že nám byla doručena špatná postýlka, se vedoucí obchodu postarala o rychlou výměnu za správnou.Dokonce si pro ni přijeli a nemuseli jsme ji vracet poštou nebo v obchodě.Což se vidí velice zřídka. Velice milé a ochotné jednání. Tento obchod můžu doporučit.

• -Tato objednavka byla ve skutecnosti pokus
    • -nemam moc zkusenosti s objednavkami pres internet ale budu v tom urcite pokracovat
    • -samozrejme si znovu objednam z vasi stranky pokud bude potreba
    • k teto otazce nemam zadnou zapornou odpoved

Na teto strance jsem objednavala poprve a zrovna kocarek ktery jsem ani nevidela ve skutecnosti jak vypada.Videla jsem jen obrazky na pc....preci jsem to riskla a kocarek objednala,jsem nadprumerne spokojena nebot ve finale je kocarek mnohem hezci nez na fotkach.Urcite kazdemu doporucim nakup na teto strance www.i-kocarky.cz objednavka byla defakto vyrizena hned a kocarek dorazil v bleskove dobe.Moc dekuji za to ze existuji stranky jako tato.

Super komunikace a doba dodání, jsem velice spokojena

• velký výběr zboží, možnost objednání zboží, které není momentálně skladem, krátká vzdálenost od bydliště

doporučuji, velmi příjemný personál

• možnost osobního vyzvednutí
    • nedostatečné informace o délce dodací lhůty

příznivé ceny
    ochotní pracovníci
    dobrá komunikace

Reakce obchodu www.i-kocarky.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Za nedostatečné informace o dodací délce se omlouváme, avšak i pracovníci z cetrálních skladů nám většinou tuto informaci nejsou schopni sdělit. Přejeme krásné letní dny.

• Mě zadne
    • Velmi dlouhá dodací doba,zboží bylo špatně popsáno a k němu byl dán i špatný obrázek,proto zboží vracím.

Jestli zde chcete něco koupit,raději do obchodu nejdřív zavolejte a zeptejte se,jestli je to opravdu co chcete a kdy vám dorazí.

Reakce obchodu www.i-kocarky.cz

Zboží je na stránkách popsáno správně. Zákaznice ve své objednávce nespecifikovala přesnější označení, proto jsme zaslali běžný model. To se však zákaznici nelíbilo, zboží vrátila a u dodavatele se mezitím vyprodal model o který měla zájem. Proto jsme nemohli zaslat jiný model. Aby se to neopakovalo, doporučujeme všem zákazníkům, aby si důkladně zkontrolovali označení zboží, které chtějí objednat. Samozřejmě jsme okamžitě vrátili uhrazenou platbu, aby byl zákazník spokojen. Je nám to líto.

• široký výběr, cena, skvělá komunikace

Doporučuji tento obchod!

• Siroke spektrum zbozi
    • Informovanost zakaznika o stavu jeho objednavky

Objednala jsem si zbozi pred 10dny a stale nedorazilo.Prisel mi pouze info email,ze jste objednavku prijali a pak ze predpokladany termin dodani zbozi je 5.12.2014a ze o presnem datu me budete informovat(to bylo druhy den od objednavky),dnes je 5.12 a balik nikde,ani info od vas,v jakem stavu se balik nachazi!!

Dobrý den.
    Na vaši objednávku jsme odpovídali 24.11.2014 ve 21:38:22
    ,,Je mi to moc líto, ale tento set do kočárku je již vyprodán"

Nezaměnila jste objednávky s internetovými obchody?

Hezké prožití předvánočních dnů.

Andrea Konečná
    vedoucí prodeje
    i-kočárky

Následná reakce od zákaznice:
    Dobrý večer,
    máte pravdu, tuto odpověď jste mi zaslali a já si vaši stránku pak spletla s jinou s obdobným názvem. Tímto se vám moc omlouvám a doufám, že mé hodnocení můžete prosím vymazat, nebylo by objektivní.
    Děkuji moc a ještě jednou se omlouvám, Barbora.

• je daleko

z jednoho nákupu neusoudím