Zatím nic nedorazilo ani žádná informace o tom zda objednané zboží vůbec dorazí.

Objednáno v pondělí v poledne, zboží bylo skladem a bylo potřeba ho dopravit jen na zvolenou prodejnu, dorazilo až v pátek odpoledne. To je příliš dlouho.

zakoupené zboží - Sada misek na šlehání s víkem 5 ks - objednáno jako dárek, v popisu uvedeno - každá miska má vlastní víko s otvorem - není to pravda, misky jsou pouze s víkem, takže při šlehání suroviny stříkají všude.

• Zboží skladem jsem objednala 13.12.2023, včera 22.12.2023 přišel mail, že ho předali přepravní službě, takže mám po vánočním dárku.

• Zboží neodpovídá popisu klamava nabídka, gril měl být litinový přišlo cosi jako mísa co se ohýbala na všechny strany a nohy od grilu byly plastové okamžitě jsem zboží vrátila!
    • Klamavá nabídka

Zboží zásadně neodpovídá požadavkům. Mlecí kameny nejdou nastavit tak, aby lely pravidelně. Slánka ani nemá spodní kryt, takže se obsah stále sype. Rozhodně nevyhovující.

• Příborová sada mi sice byla řádně doručena ale po rozbalení měla proříznutou fólií na vrchu krabičky přestože balík nebyl poškozen.Takže ten kdo balík balil musel vědět že je zboží poškozeno.Měl to být svatební dar !!! Tak to Vám teda pěkně děkuju

Po týdnu čekání přišla pouze žádost o hodnocení obchodu,jinak ani zmínka o stavu objednávky.

Reakce obchodu i-domácípotřeby.cz

Dobrý den pane Hlaváček, Vaše objednávka byla odeslaná ihned v den objednání, o tom jste byl emailem informován. Dle sledování zásilky se Vám kurýr již dvakrát pokoušel zásilku doručit. Pokud jste uvedl správné telefonní číslo, jistě se Vás snažil kontaktovat. i-domacipotreby.cz

na webových stránkách obchodu je uvedeno, při nákupu nad Kč 1.500,- doprava zdarma, ale i přes toto sdělení a nákupu přes uvedenou částku je v konečném výsledku účtována doprava.

• Produkt, ktorý inde nebol dostupný
    • Neskutočne dlhá a chaotická komunikácia

Kúpil som si produkt, ktorý bol "skladom". Zaslali mi ale email o tom, že skladom nie je, ale nenapísali kedy bude. Musel som tam ja telefonovať aby mi povedali, že za 2 týždne. Po 3 týždňoch stále nič tak som zavolal, na čo mi povedali, že už ho majú.

Reakce obchodu i-domácípotřeby.cz

Dobrý den pane Dulák, objednaný produkt skladem nebyl, je vždy pouze na objednání. U takového produktu je vždy uvedeno přesné datum naskladnění a to zde bylo 5.6.23. Volat jste tedy nemusel, informaci jste měl ještě před objednáním. Stejně tak jsme datum zaslali v informačním meilu. Nakonec jsme tedy produkt stihli dodat ještě o 10 dní dříve, než Vám bylo avizováno.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

- poškozený plech

• Obchod sám dle mě zaslaných informací rychle a řádně zboží připravil a předal přepravci DPD, který již tři dny má zbožina skladě v Unhošť a ne byl schopen ho doručit do zvoleného výdejniho místa v ulici J.Plachty v Praze na Smíchově. Přepravce není spolehlivý a kazí jméno obchodu.

Objednal jsem sporák, co měli na skladě. Přišel mi e-mail, že čekají na naskladnění. Obratem jsem tam volal a bylo mi řečeno, že sporák na skladě je a že s tím e-mailem se někdo spletl. Pak mi za dva dny přišel další e-mail, že se sporák už nevyrábí a oni objednávku ruší. Peníze mi vrátili obratem, to bylo v pořádku.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• velká nabídka, přijatelné ceny
    • Dodací lhůta přes týden, není problém, i když na e-schopu píší od zaplacení do 2 dnů.

Po týdnu stále zboží nemám.
    Po dotazu slíbí, že je vše ihned na cestě, ale stále nic.

Zboží bylo dodáno rozbité, bylo nedostatečně zabaleno. Obchod mi vrátil peníze.

Objednal jsem dva kusy betlému. Jeden je v pořádku a ten druhý nemá barevné sklíčko a nelze dát do něj baterie. Zatím jsem to nereklamoval, tak uvidím co bude po reklamaci. Jinak ten jeden - paráda.

• dodávka trvá dlouho, ještě nemám.

Mora VT 312 AX byla v nabídce přitom byla nedostupná