Po týdnu zboží nepřišlo zatím nepřišlo

Nekvalitní produkt při uvaření čaje po chvilce zjistím ze ze spoda to protyka příště už zde nenakoupim.

Sklo je praskle na krbu;nedoporucuji obchod

• dlouhá dodací lhůta

• Nevim
    • zbozi skladem neskladem

Objednan o, ihned zaplaceno, ticho...Po me urgen ci jsem se dovedel ze bude naskladneno az 23.3 tak jsem zrusil a probehlo storno. O penize a jejich navrat na muju ucet samozrejme az 2x teůefonni urgence. Ve zprave o stornu jsem se navic dovedel ze uz zbozi nebude naskladneno nikdy

Reakce obchodu i-domácípotřeby.cz

Dobrý den pane Hrb, zboží, které není ihned skladem, má na internetu dost viditelně uvedené datum naskladnění, bylo uvedeno taktéž u Vámi objednaného produktu a dostal jste ho poté i emailem. Každý pozorný zákazník má tedy tuto informaci již před vytvořením objednávky. Peníze Vám byly vráceny za dva pracovní dny. Zboží navíc mělo být naskladněno 23.2. a ne v březnu, takže jej už máme skladem a stačilo si na něj počkat, tak jak jsme to dopředu avizovali na eshopu. Zdraví i-domacipotreby.cz

• Obchod řešil mou reklamaci nepravdivě, hledal výmluvy pro to aby nemusel uznat reklamaci, která se týkala rzi na nerezových hrncích, která se vyskytla po prvním vaření na dně hrnců. Odpověď obchodu byla, že hrnce špatně udržuji a používám agresivní sůl v myčce. Podotýkám, že mám myčku miele a sůl používám také miele. Doporučení obchodu bylo abych nemyl nádobí v myčce.

Hrůza. Už nikdy více. Objednal jsem si vánoční dekoraci vesnička s vláčkem a přišli mi Sobi se Santou a ještě nefunkční. Musel jsem to celé rozebrat a opravit aby to aspoň jezdilo a pokud to mělo reprodukovat nejaké zvuky tak to se rozhodně neděje.

• 11 dnů od objednání a dosud nedorazilo
    • Nevím co je se zaplaceným zbožím !!!

• Pozdní dodání 5dní

Nemaji skladem polozky uvedene jako skladem a jeste v akci. Na objednavku cekam, zaplatil jsem ji predem s komunikace vporadku, nicmene to beru jako klamavou reklamu nalakat na nizke ceny. Uvidime, jestli zbozi dorazi

Objednané zboží nemají skladem, ačkoli podobné zboží mají jiné hobby markety ve velkém. Nechápu moc jednu věc, proč čekat na děrovku x týdnů, když to potřebují hned. Obchod nekomunikuje, zboží stále nemám ačkoli e-mail na recenzi mi došel, moc tohle nechápu.

• Přišly jiné hodiny

Rychlá informace o zboží, že poslední kus je zničený.

při objednávce nebylo zřejmé, že zboží bude odesláno v rozmezí 3-14 dní po objednávce. Zboží jsem kupoval proto, že ho potřebuji a ne pouze výhledově.

Nekvalitní nádobí, hrnce jsem musel rovnat ,aby na ně pasovala poklička.
    Nádobí 2 jakost.

• podařilo se mi vzápětí po zakoupení rozbít poklici na hrnci Gourmet line pr. 24,0 cm, vy ovšem samotné poklice neprodáváte ????

Zboží stále nedorazilo.

Platbu nespárovali, dohledali až po mém dotazu na stav objednávky. Zboží není skladem, čekám, i když už jsem zaplatil.

Reakce obchodu i-domácípotřeby.cz

Dobrý den pane Bém, u každého zboží, které není skladem, je záměrně uvedeno datum naskladnění, podle kterého se můžete orientovat již před vytvořením objednávky. Zdraví i-domacipotreby.cz

• Obchod nabízí zboží , které nemá