• Zboží nedorazilo, peníze nevrátili

V obchodě jsem nakoupila na konci října. Bohužel po více jak týdnu jsem po opětovném telefonátu zjistila, že chybí půlka objednávky a zboží již není skladem. 15.11.2018 mi přišel email o stornu objednávky. Dotazovala jsem se na vrácení peněz, kdy dorazí na účet. Odpověď: Peníze vám budou vráceny na účet. Odpovídala mi Kristýna Žaludová. Poté ještě odepsali na můj email z 29.11.2018, kdy byl poslední den, kdy mi mohli částku dle svých obchodních podmínek vrátit. Paní napsala, že vše předala účetní již o den dříve. Peníze však stále nepřišly.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

• jsou to zlodějové

19.11.2018 jsem objednal zboží a uhradil , ozvali se, že zboží je v Anglii, že dovezou a zašlou do 29.11.2018 se ani neozvali, telefon vypnut, na e-mail nereagují, jsou to darebáci, fiktivní Fa jde jim jen o zaslání fin. obnosu za zboží. NEOBJEDNAVAT pokud nechcete přijít o peníze.

• PODVODNÍCI
    • ŠPATNÁ ZKUŠENOST

OBJEDNALA JSEM SI ZBOŽÍ, KTERÉ JSEM ZAPLATILA. 10.10.2018 MI ZASLALI ŽE ZBOŽÍ ZASÍLAJÍ PPL A NIKDY TO PPL NEPŘEDALI, JIŽ JSEM NAPSALA PŘÍMO NA [email protected] ČTYŘI E-MAILY , ŽE CHCI VRÁTIT PENÍZE A VŮBEC NEREAGUJI. JSOU TO PODVODNÍCI.

IVETA GARSKÁ

• obchod nereaguje

Objednal jsem si zboží, zaplatil převodem dopředu a nyní nemám ani zboží a obchod vůbec nereaguje ani na moje emaily ani na telefon, který je uvedený na stránkách a je nečinný.
    Nedoporučuji obchod

zboží bohužel nedorazilo, už nebylo skladem u dodavatele...ale i tak hodnotím obchod kladně - ihned se mi ozvali, takže komunikace dobrá a jako omluvu mi nabídli slevu na příští nakup.. za mě obchod můžu doporučit

• Zboží zatím nedorazilo, nemohu nic hodnotit. Jen jsem předpokládala, že pokud je zboží skladem, tak je skladem v Čechách a ne,že je na skladě u dodavatele v cizině. Stále čekám...již od 11.5.

• Zboží nepřišlo, jen mail se sledováním zásilky na ppl ale nelze nic najít a obchod na mnou psané maily ohledně objednávky vůbec neodpovídá.

+ rychlost, komunikace, skvělé ceny

• Dobré ceny
    • rychle dodanie

spokojny

• Oblečení od stejné značky, objednané ve stejné velikosti (M) a každé bylo jinak velké! (Dle odhadu - jedno tričko bylo opravdu v M, další 3 ve velikosti L-XL (možná i XXL))

Vůbec nesouhlasila velikost, zbozi bylo kazove, na nohavici byly diry. Zbozi poslano zpet.

Byla to první objednávka a jsem spokojena.
    Další otázky hodnotím podle 1. objednávky.

• Dobrý den, poprvé jsem nakupoval u Vaši firmy. Nemůžu to hodnotit dlouhodobě. Ale přístup Vaši firmy byl chvalitebný, obzvlášť p. Profesora Petra Ryse! Děkuji za příkladnou spolupráci. S pozdravem Lubomír Závada

Zboží jsem objednával na dvakrát. 20.2.a 26.2. Tepláky a tílko. Telefonicky jsem to nechal dopravit dohromady.

Rychlé dodání, dobré ceny.

Po ctrnácti dnech mi bylo rečeno že zbozi uz neni na skladě ...! Bull shit

Obchod na moji objednávku ihned reagoval a zboží mi bylo doručeno v nejkratším možném termínu.

Naprosto hladký průběh objednávky, zboží mi přišlo okamžitě.

• doručen zcela jiný typ než na fotografii webu

• výběr zboží v klidu doma