vše ok podle objednávky

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás a věříme, že budete spokojen i příště.

Váš tým Hyperoutletu

• Milá, vstřícná a ochotná paní na telefonu, naprostá spokojenost i se zbožím

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

velmi Vám děkujeme za krásné hodnocení a doporučení našeho internetového obchodu! Jsme moc rádi, že zboží udělalo radost a jste s ním spokojen(á). Pochvalu paní na telefonu rádi vyřídíme. Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Váš tým Hyperoutletu

• Zboží nebylo skladem, tato skutečnost mi byla oznámena mejlem a že až zboží dorazí prijde mi mejl další. Mejl přišel do týdne a zboží okamžitě po něm.

Jsem spokojená

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mnohokrát děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení obchodu. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

Váš tým Hyperoutletu

objednala jsem si zboží, které stále inzerují, ale mně napsali, že už není.

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

velmi nás mrzí situace, která u Vaší objednávky nastala. Je pravda, že na našich stránkách inzerujeme několik málo výrobků, které náš dodavatel již nemá skladem.

Vzhledem k tomu, že ze stránek dodavatele nebyly tyto položky staženy, zůstaly automaticky také v nabídce našeho e-shopu. V této chvíli intenzivně pracujeme na nápravě a na tom, abychom toto zboží dále nenabízeli. Zároveň, zboží, které nebude skladem, budeme z inzerce stahovat automaticky, bez závislosti na nabídce dodavatele.

Ještě jednou se velmi omlouváme za případné komplikace.

Váš Tým Hyperoutletu

• Super ceny

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojena i nadále.

• prehledny eshop
    • super jednani
    • vstricnost, ktera se moc nevidi

Velmi doporucuji a rad zas nakoupim

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás.

vše v pořádku

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a Vaše pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

Váš tým Hyperoutletu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• velká nabídka
    • skvělé ceny

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás.

• široká nabídka

• Vše bez problému

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• super ceny
    • jednání
    • rychlost dodání

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mnohokrát děkujeme za doporučení našeho obchodu a za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás!

• Skvělá komunikace
    • Velký výběr zboží
    • Ceny

Rozhodně mohu doporučit tento e-shop. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkuji

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

velmi děkujeme za doporučení našeho obchodu a Vaše kladné hodnocení. Budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

Rozhodne doporučuji, skvělá cena

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za doporučení obchodu a pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• Skvěle ceny
    • Super komunikace
    • Doba dodání přesně jak reknou

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení a jsme rádi, že jste nakoupil(a) právě u nás!

• výběr
    • ceny
    • komunikace s obchodem

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení a budeme se snažit Vám dělat radost i nadále.

• Rychlé vyřízení požadavku

Všechno perfektní, skvělá domluva,ochotný personál.Prostě můžu jen doporučit.

Reakce obchodu Hyperoutlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• velmi dobrý výběr,
    • vše šlo přesně podle slíbeného
    • velmi dobrá komunikace ohledně dodávky zboží

byla to moje první zkušenost s obchodem a vzhledem k některým historicky špatným reakcím jsem nevěděl, zda objednat. ale minimálně za mne se není čeho bát. Vše proběhlo úplně v pořádku, určitě to nebyl můj poslední nákup na tomto obchodě a rád se budu vracet.

• došlo přesně jak obchodník uváděl

nejprve trochu adrenalin po přečtení negativních rezenzí po objednání zboží ale zboží přišlo na den přesně bohužel kurýr s Geis mě nenechal rozbalit a nahlídnout jestli zboží v pořádku a správných velikostech byly zde obavy související s negativními rezenzemi na reklamace u obchodníka . Po rozbalení vše v naprostém pořádku a zboží kvalitnější než jsem čekal takže nebude ani žádná reklamace ode mě :) a spokojenost naprostá . Jednalo se o první nákup u tohoto prodejce.

• Zboží je velice kvalitní,pěkné,za dobrou cenu
    • Doporučuji
    • Dobrá komunikace

Na zboží se čeká trošku déle,ale pokud nebylo skladem vždy se ozvali a nabídli slevu na jiné zboží.