Dobrá cena a zboží rychle dodáno,vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu Huramobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

• rychlost, komunikace

• Dobré ceny
    • Široký výběr zboží skladem
    • Jako vycpávka krabice byl použitý odpad ze skartovačky

Reakce obchodu Huramobil.cz

děkujeme vám za recenzi a nákup.

K vaší poznámce si dovolujeme sdělit, že se snažíme přispět k co nejmenší zátěži pro životní prostředí a zanechat tuto planetu k žití i pro další generace. Z tohoto důvodu, na rozdíl od většiny eshopů, nenakupujeme vůbec plastové bublinkové vycpávky atd, ale naopak jsme investovali do výkonných skartovacích strojů na obalový materiál, který nám tak jako tak chodí od výrobců. Tzn veškeré vycpávky krabic, které nám dorazí ,recyklujeme do našich zásilek, kartonové obalové krabice skartovacími stroji rozřežeme na vlnitou kartonovou vycpávku a veškerý papírový obsah jako letáky atd skartujeme také na výplně. V letošním roce pak uvažujeme o nákupu speciálních podavačů s navlhčenou papírovou páskou tak, abychom eliminovali i plastovou lepenku, kterou uzavíráme krabice a generovali jsme tak nulový plastový obsah. Věřím, že po tomto vysvětlení i vy oceníte, že zboží vám dorazilo dobře vycpané, nepoškozené a že jste nakoupil na obchodě, kde jim ekologie není lhostejná. Třeba nakonec recyklát využijete i vy, když budete potřebovat něco vycpat.

Krásný zbytek dne

Petr Hudec

• Komunikace obchodu

• dobrá cena

Krásný den

Rychle dodani, vše bez problemu

• výborná komunikace

• - výběr
    • - cena

Naprostá spokojenost - dobrý popis výrobků, rychlé vyřízení

Krásný den

přehledný e-shop, dobrý popis a někdy i poučné video k danému výrobku

Krásný den

• Velmi dobrá komunikace, rychlost dodání

Jeden z nejlepších eshopů. Doporučuji!

Krásný den

Cena, rychlost a jednání.

• Rychlé vyzvednutí v zásilkovně

Rychlost, spolehlivost

• Velmi slušná nabídka produktů

nejsou žádné problémy, vše funguje dobře

Krásný den

Vybrala jsem si telefon na základě videorecenzí od Huramobil na YT. Skvělá služba.

• Rychlost odeslání objednávky
    • Nevím o žádné

• Dobrá cena
    • Rychlé dodání, zboží často skladem
    • Cenové akce
    • Bohužel ochod nemá doručovací boxy

Reakce obchodu Huramobil.cz

K vaší poznámce: Využíváme doručovací boxy zásilkovny, kterých je v ČR opravdu tuna.

• Rýchle doručenie

Rychlé doručení, vše OK