• Přehlednost, rychlost komunikace a dodávky zboží.
    • Nevím o žádných.

V tomto obchodě jsem nakoupila hlavně proto, že mají velice příznivé ceny(oproti ostatním nabídkám na netu), během dvou dnů zboží bylo dodáno až do dveří.

• lákavé výprodeje
    • dostupná cena dopravy
    • rychlé dodání zboží
    • dobrá komunikace se zákazníkem
    • V obchodě jsem nakoupil už po třetí a vždy jsem byl spokojen. Obchod bych určitě doporučil kvůli nízkým cenám zboží a rychlému dodání.
    • zatím jsem žádné nenašel

Zatím všechny moje nákupy proběhli v pořádku a jsem s obchodem spokojen.

• perfektní komunikace a rychlé dodání zboží
    • nemám

spokojen

• klame spotřebitele
    • nevrátil peníze

nikdy nenakupovat

Reakce obchodu Hracky kobližek

nevím jak se jmenujete, ale určitě nikomu nedlužíme žádné peníze. Pokud někdo zboží vrátil nebo reklamoval, vždy mu byla částka zaplacena zpět. Pokud někdo objednal zboží převodem a zaplatil dříve než byl vyzván a zboží se již vyprodalo, peníze též jsou vráceny.

www.hrackykoblizek.cz

Docela blbá komunikace, člověk nevěděl jestli může posilat penize nebo ne, emaily chodily co 2-3 dny...jinak zboži dorazilo v pořádku...

• Neměl u tohoto zboží uvedeno zda je skladem, nebo kdy ho dodá.

Zklamal mne.

• nesoulad mezi nabízeným zbožím a skutečnosti

• Rychlý nákup
    • Dobrá komunikace s prodejcem

Nakoupila jsem, jelikož zboží, které jsem si vybrala nikde jinde nebylo na skladě,prodejce mi poradil další alternativu výrobků.
    Výborná komunikace s prodejcem
    Rozhodně mohu všem vřele doporučit

• nelze platit platebni kartou pouze bank. prevodem, tim se dost prodluzuje doba dodani, protoze s odeslani cekaji na pripsani platby

• V porovnání s jinými e-shopy, dobrá cena.
    • Zboží bylo uvedeno skladem, přestože skladem nebylo. Komunikace ze strany obchodu téměř žádná. Přišlo pouze potvrzení objednávky. Po několika dnech jsem sama začala pátrat, kdy bude objednané zboží dodané a bylo mi sděleno, že zboží není a nebude. Sami se nenamáhali tuto informaci podat.

Byl to první nákup. Solidní cena i termín dodání. Ovšem údaje o dostupnosti zboží na e-shopu nebyly pravdivé a komunikace ze strany obchodu nebyla téměř žádná. Jak už jsem psala výše, kdybych sama po několika dnech nezjišťovala stav objednávky, pravděpodobně bych se nic nedozvěděla. Proto obchod nedoporučuji. Sama zde už nakupovat nebudu.

• dobrá cena

solidnost

• nikde jinde jsem hru Piráti na internetu nesehnala
    • vše ok

doporučuji k nákupu, rychlé a solidní jednání

• Rychlá odpoveď. Zboží sice nebylo skladem (přestože tak bylo deklarováno), ale obchod promtně napsal, jak tomu je a omluvili se. Na stránkách si to pak změnili.
    • Mohli by mít lepší přehled o tom co je a není skladem.

žádné výhrady nemám, zboží které jsem objednala nebylo skladem, takže nedokážu posoudit víc než jen dobrou komunikaci obchodu a slušnost, že se omluvili.

• Nabízené zboží oznamují, že je skladem, ale ve skutečnosti není. není možné si zvolit věc, kterou opravdu chceme. nabídka je jiná než ve skutečnosti.

Nabízené zboží oznamují, že je skladem, ale ve skutečnosti není. není možné si zvolit věc, kterou opravdu chceme. Nabídka je jiná než ve skutečnosti. Nestačí ani do poznámky u objednávky popsat daný předmět.

• Co jsem chtěla,měli skladem
    • přestože jsem měla uvedenou doručovací adresu,tak bylo zboží zasláno na fakturační adresu
    • Zboží bylo pro přepravu ledabyle zabalené

mnoho zboží skladem
    dobré ceny
    rychlost odeslání

• Neaktuálnost stránek

• přehlednost a rychlost
    • nevim o nichv pořadku

v pořadku

• i když ne webu bylo uvedeno, že zboží je skladem, tak druhý den mi napsali, že zboží je vyprodané.

• Našla jsem zboží, které jinde neměli, za rozumnou cenu.

Po první zkušenosti s tímto obchodem doporučuji, byla jsem spokojená.

• výběr zboží
    • dobré ceny