• Když jsem to nenašla v obchodě,tak u Vás jo

Je dobrý

Spolehlivost, široká nabídka

• velký výběr, rychlost dodání, výborná komunikace
    • občas nefunguje platba kartou

stojí zato

• výběr, pandu jsem nikde nesehnala
    • nenašla jsem

doporučuji, abyste byli tak spokojení, jako já

• Hlavní slabinou je že nedoručuje objednané zboží

Vše proběhlo v pořádku. Doporučuji!

• Zboží skladem, perfektní komunikace.

S obchodem jsem naprosto spokojená a moc ráda doporučuji ostatním nakupujícím. Bleskové zaslání, perfektní a milé jednání.

• odběr na ulozence
    • nebylo dodáno ve slíbený čas

vstřícnost

• Nekomunikuje

Objednal jsem hračku, která byla skladem. Po týdnu, kdy mi nikdo nebral telefon mi na mailovou urgenci sdělili, že se spletli a že hračka skladem není.

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, prověřovala jsem vaší objednávku. Ano, dali jsme vám vědět po 4 dnech a né po týdnu, že položka bohužel není, že došlo k záměně a podle dodavatele bude 20.7.. Do dnešního dne nemáme od vás zpětnou vazbu na objednávku o kterou jsme vás prosili.Zboží tu čeká k odeslání.

Tým hračky koblizek

• komunikace, ceny, osobní odběr
    • zatím žádné

vše v naprostém pořádku, doporučuji

• Velký výběr zboží
    • Nepravdivé údaje o dostupnosti zboží

Objednal jsem zboží, které bylo uvedeno skladem. Přišlo mi do mailu, že objednávka se zpracovává. Po třech pracovních dnech po telefonické urgenci mi paní slíbila, že mi zjistí, proč zboží neodešlo a obratem mi zavolá. Nezavolala, pouze mi večer mailem přišlo storno objednávky a omluva. Vzhledem k tomu, že se na mail nedostanu každý den, tak pro mě komplikace a syn nedostal dárek včas.

• spolehlivost

doporučují

• objednala jsem zboží, na webu se zobrazilo, že obchod má dovolenou a nyní již v době, kdy by měli pracovat, se nikdo neozval a nic se neděje......

• přehlednost

• Nabízí vše co by měl dobrá e-shop mít.
    • Žádné

Jsem spokojený s nákupem.

• První odpověď na dotaz, kdy měli zboží psané skladem, přišla asi po 4 dnech, potřebovala jsem zboží do 3 dnů, takže jsem musela nakoupit jinde.

Reakce obchodu Hracky kobližek

objednávala jste ve středu odpoledne a v pátek na váš dotaz, jsme vám psali,že by bylo zboží k vyzvednutí až v pondělí, jelikož kolega, který vozí zboží byl pracovně mimo ČR. Určitě tedy nebyla odpověď až po 4 dnech. Chápu, že jsme vám to měli dát vědět už ve čtvrtek, ale většinou, když někdo na zboží spěchá, uvádí si to do poznámky.

www.hrackykoblizek.cz

Výborná komunikace ze strany obchodu.

• Mohu tento obchod jen doporučit, došlo k nedopatření.....Paní nakonec byla velmi vstřícná, a houpadlo mi odeslala opravdu co nejdříve. Člověk udělá spoustu chyb, ale opravdu dobrý clověk je ten, který se je snaží napravit. DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!

DOŠLO K NEDOPATŘENÍ NA OBOU STRANÁCH.
    TAKŽE NEBOJTE SE V TOMTO OBCHŮDKU NAKOUPIT, JSOU TU NĚKTERé ŠPATNÉ RECENZE, ALE MOŽNÁ JEN PROTO, ŽE SE JIM STALO TAKÉ NĚJAKÉ NEDOPATŘENÍ..NEJDULEŽITĚJŠÍ JE TO, ŽE S PANÍ V OBCHUDKU DÁ DOMLUVIT A VŠE NAKONEC VYŘEŠIT .

• Jsem si objednala zboží, bylo mi řečeno, že je skladem,čekala jsem neustále na podklady k platbě a pořád nic nedocházelo, jelikož jsem hračku potřebovala co nejdřív, tak jsem telefonala xkrát,až mi došla sms, že je paní na výletě a už mi to bylo prý poslaný, tak jsem se šla podívat, ale stále nic, tak jsem ve finále objednávku zrušila a už o tomto obchodu nechci nikdy slyšet.

nikdy víc....

Reakce obchodu Hracky kobližek

kolegyně vám objednávku odsouhlasila ve čtvrtek po tel., že je položka skladem. Objednala jste zboží převodem,ano chyba byla, že vám pani účetní nezaslala v pátek FA. V sobotu dopoledne po komunikaci sms, vám kolegyně zařídila odeslání FA . V 11:25 vám byla zaslána FA na uvedený e-mail v objednávce (ten je po tomto zjištění špatný, uvedla jste špatně seznam a jelikož to bylo vyřizováno jako odovědět, nebyl vám tedy e-mail doručen). Kolegyni jste volala, ale bohužel sobotní odpoledne trávila s rodinou mimo ČR. Bohužel, když se vám kolegyně opět ozvala sms,že je mimo, napsala jste, že objednávku rušíte. Tímto nás to mrzí, ale bohužel o víkendu chceme mít volno a došlo z vaší strany k chybě zadání e-mailu. Nemůžeme kontrolovat všechny e-maily!!!!!!!!!

Tým hračkykoblizek

Doporučuji.