Nákup v obchodě byl cílený na konkrétní jednu hračku.
    Obchod jinak neznám.
    Komunikace byla rychlá a srozumitelná.
    Zvolila jsem platbu předem převodem, vše proběhlo hladce.

• Ja jsem byla moc spokojena,objednavala jsem zbozi ve stredu pred svatkama a pro jistotu jsem volala do obchodu zda zbozi vubec maji moc ochotna pani zbozi vyhledala a slibila,ze do vanoc prijde a prislo vse v poradku.Moc dekuji a obchod vrele doporucuji!

Vrele doporucuji!

• Objednané zboží nikdy nemá!!!

Nikomu nedoporučuji, vlastně nechápu, proč ještě tento obchod je a kdo v něm nakupuje a hlavně co.

• Řekla bych,že je to obchod, jako každý jiný, měl dobrý výběr zboží.
    • Nakupovala jsem podle potřebného zboží.

Dobrá komunikace.

výborný

nedoporučuji, z objednaných tří dárků dorazili dva. Po telefonickém upozornění se nikdo neozval (jak mi bylo slíbeno) a již dále nezvedali telefon. :-(

• nevím o žádných výhodách
    • dlouhá dodací lhůta a žádné upozornění že se dodání opozdí a proč!

nic moc,podruhé už tenhle obchod vyhledávat nebudu!

• levné mnou vybrané zboží
    • nepřehlednost když jsem chtěla vyhledat nějaké zboží buď mi ho vůbec nenašlo a musela jsem se proklikat kategoriemi nebo našlo naopak moc

Chyba byla v doručení, ale ne na straně obchodu, ale neochoty pošty.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Ochota komunikovat se zákazníknem, i mimo pracovní dobu - co je velké plus oproti konkurenci

DOPORUČUJI !!!

Neviem, ci je to moja chyba alebo obchodu, ale po objednani tovaru mi neprislo ani potvrdenie objednavky ani ma obchod nijako nekontaktoval. Povazujem to za zrusenu objednavku zo strany obchodu bez akejkolvek komunikacie.

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, vaše objednávka je od 24.11. vyřízená. Toto potvrzení vám bylo zasláno i do uvedeného e-mailu na objednávce. S pozdravem Tým hrackykoblizek.cz

Děkuji všem za recenze, nejspíš jste mi ušetřili dost starostí. Je až s podivem, že je majitelům obchodu jedno co se o něm píše. Měli by jste to tu zavřít a otevřít jiný :-)
    Jdu nakoupit jinam a ještě jednou všem díky!

v nabídce zboží chybí třeba rozměry prodávaných předmětů,vypadá i jinak než na obrázku,což považuji za velký problém,opět se budu po této zkušenosti velmi dlouho rozhodovat,zda si něco objednám na internetu

• Přehlednost,dodací lhůta
    • Nevím

Objednal jsem 2 kusy stejné sady kolejí, místo toho jsem ale obdržel 2 různé sady, přičemž ta druhá sada je sama o sobě k ničemu (sestaví se z ní jakýsi nájezd na most, který ovšem nemáme). Reklamoval jsem to, ale podle vyjádření obchodu záleží na dodavateli, který údajně nezaručuje požadavky k objednávkám (!)

Reakce obchodu Hracky kobližek

Vážený pane, vaše objednávka, žádný požadavek na stejné koleje neobsahovala, ač položka má uvedené 4 různé obrázky kolejích na stránkách. Na reklamaci jsme vám napsali, že druhé stejné koleje nemůžeme zaručit, jelikož dodavatele v totmo období nedodává požadované varianty. Vaše reklamace je samozřejmě uznananá. S pozdravem Tým hračky kobližek

• má v nabídce produkty, které nejsou skladem a i přes vědomí, že na skladu nejsou

nedoporučuji

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, ano z vaší objednávky některá písmenka měla uvedeno, že jsou skladem, ale bohužel byla to výprodejová položka a již není. Zbytek objednávky skladem byl a objednávku jste žrušila až dnes, po vašem napsání hodnocení. Děkujeme za vaší informaci. Tým hračky koblížek

• jsou maximálně ochotní mají jiný sortiment než ostatní e shopy s hračkama a velmi kvalitní

• obchod nekomunikuje
    • nepotvrdí objednávku
    • nevíte jestli máte čekat nebo objednat jinde

tento obchod NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Hracky kobližek

Dobrý den, bohužel vůbec netušíme o jakou objednávku se jedná. Objednávky máme všechny vyřízené a na všechny reágujeme. Tým hračky kobližek

• Možnost výběru v pohodlí domova a zaslání na adresu.

výborný doporučuji