• ochota, rychlost vyřízení objednávky i v předvánoční shon

• levnější nákup,doručení domů

Já jsem byla spokojená

• Bylo mi sehnáno zboží, které se jinde zakoupit již nedá
    • Komunikace, informace

Sháněla jsem aktovku pro malého do první třídy, která už bohužel nikde nebyla k sehnání. Objednala jsem jí, i když nebyla skladem s dotazem zda ještě bude. Bylo mi odepsáno, že bude skladem, zda mám ještě zájem. Zaplatila jsem aktovku převodem a čekala. Po týdnu jsem volala a zjišťovala stav, bohužel přes slib, že zavolá zpět se neozval. Vložil se do toho manžel, se kterým komunikoval, omluvil se za komplikace a po třech týdnech máme aktovku doma i s dárečkem. Tímto bych chtěla i za malého prodejci poděkovat, i když to bylo tak komplikované ;)

• výborná komunikace
    • o žádných nevím

spolehlivý obchod

• Rychlé jednání

Plná spokojenost

• Moc se nám líbil přístup pana Kynšta, kterej zboží osobně zavezl manželovi do práce.
    • Na internetu nejlevnější nabídka .

Naprosto doporučujeme. Jednání 100% spokojenost ..

• Sháněla jsem zboží, které pan vedoucí neměl skladem, ale udělal vše aby mi zboží z vedlejších krámku sehnal a do dodací lhůtě na které jsme se domluvili zboží zaslal.
    • Pro mne žádné

Veliká spokojenost, pan Kynšt byl jediný po obvolání všech obchodů v čr. kde zboží nabízeli a neměli skladem stejně jako pan Kynšt a přesto zboží sehnal a poslal a má dcera může mít k Vánocům svůj vytoužený dárek.
    -Zboží přišlo precizně zabaleno, ještě z malým dárkem.
    -Nejnižší cena oproti jiným obchodům.
    -Komunikace výborná s panem vedoucí i paní prodavačka ochotná a usměvavá.
    Po přečtení předchozích recenzích jsem měla trochu strach nakupovat, přesto jsem do toho šla a dnes nelituji naopak jsem moc ráda. :-)

• jsem Polka ne pisu ceski
    • nie ma

• příznivá cena

• Výborná komunikace.
    • Nadstandartní zájem o prodej.
    • Výborná pomoc při výběru vhodných hraček.
    • Výborně zabalený balíček.
    • Nemá slabiny.

Tento obchod doporučuji.
    Vřelá komunikace a spolupráce.
    Díky velké snaze pana Kynšta, bude mít můj syn rozzářená očka, podařilo se mu sehnat LEGO, které si synek moc přál. Moc a moc díky.