• ochota, rychlost vyřízení objednávky i v předvánoční shon

• levnější nákup,doručení domů

Já jsem byla spokojená

• Nekomunikuje, nevraci peníze.

Reakce obchodu Hračky-papír Kynšt

moc nechápu nekomunikuju- objednávku jsem zrušil neboť zboží bylo vyprodáno.
    Nevracím peníze- žádné jsem od Vás do dnešního data nedostal!!!!
    Pokud nějaký problém máte tak mně můžete kontaktovat po tel. a vše vyřešíme.

• Bylo mi sehnáno zboží, které se jinde zakoupit již nedá
    • Komunikace, informace

Sháněla jsem aktovku pro malého do první třídy, která už bohužel nikde nebyla k sehnání. Objednala jsem jí, i když nebyla skladem s dotazem zda ještě bude. Bylo mi odepsáno, že bude skladem, zda mám ještě zájem. Zaplatila jsem aktovku převodem a čekala. Po týdnu jsem volala a zjišťovala stav, bohužel přes slib, že zavolá zpět se neozval. Vložil se do toho manžel, se kterým komunikoval, omluvil se za komplikace a po třech týdnech máme aktovku doma i s dárečkem. Tímto bych chtěla i za malého prodejci poděkovat, i když to bylo tak komplikované ;)

• výborná komunikace
    • o žádných nevím

spolehlivý obchod

• Rychlé jednání

Plná spokojenost

• nekomunikuje, neinformuje, dnes už ani telefon nezvedá a to jsem chtěla pouze odpověď na otázku, jestli mi bude zboží dodáno, protože se jedná o starší LEGO, které ale bylo před 11 dny v nabídce

nezvládá

• i já musím konstatovat, že objednáno a nic se nedělo.. naštěstí jsem neplatila nic dopředu..
    • takže i já mám pocit, že tento obchod nefunguje

zkusila jsem a příště hledám jinde, vánoce se blíží a dárek nezajištěn

• žádná komunikace

mám obavu, že tento e-shop již nefunguje.

• Tak nevim co bych vůbec mel hodnoti.Zboží jsem
    objednala před cc 2 tydny bez jakekoliv odezvy ze strany eshopu.

• nabízí zboží, které nemá a ani nemá zjištěnou situaci na trhu.

nespokojenost

• veliká spokojenost, získala jsem zboží, které v jiných obchodech nebylo k dostání, rychlá komunikace i dodání zboží

• nízké ceny
    • nespolehlivost, nekomunikují se zákazníkem - opakovaně jsem psala mail, na uvedený telefon jsem se vůbec nedovolala

Rozhodně nedoporučuji!

• Zboží stále nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje

Nekupujte zde nic,jinak budete velmi zklamáni.Je to nejhorší e-shop co znám.Za 10 dnu po objednání a urgování stále žádná odezva,jen sliby.

• Moc se nám líbil přístup pana Kynšta, kterej zboží osobně zavezl manželovi do práce.
    • Na internetu nejlevnější nabídka .

Naprosto doporučujeme. Jednání 100% spokojenost ..

• Pokud neobjednavate pres internet tak docela dobry
    • Internetový obchod - nereagují na objednávky, není vidět jestli je zboží skladem , objednala jsem čtrnáct dni před vánoci a zboží nedorazilo a obchod ani nekomunikuje, ze zboží už není

Pokud dorazite do kamenného obchodu bude všechno v pořádku, ale pres internet u nich nikdy nenakupujte, doporučila jsem obchod známé v České Lipé a zboží nedorazilo a obchod ani nereaguje takže objednávka se zruší. Což je dva dny před vánoci sila. Počítala s tím. Ma dvojčata a nemůže litat jen tak po městě.

• Sháněla jsem zboží, které pan vedoucí neměl skladem, ale udělal vše aby mi zboží z vedlejších krámku sehnal a do dodací lhůtě na které jsme se domluvili zboží zaslal.
    • Pro mne žádné

Veliká spokojenost, pan Kynšt byl jediný po obvolání všech obchodů v čr. kde zboží nabízeli a neměli skladem stejně jako pan Kynšt a přesto zboží sehnal a poslal a má dcera může mít k Vánocům svůj vytoužený dárek.
    -Zboží přišlo precizně zabaleno, ještě z malým dárkem.
    -Nejnižší cena oproti jiným obchodům.
    -Komunikace výborná s panem vedoucí i paní prodavačka ochotná a usměvavá.
    Po přečtení předchozích recenzích jsem měla trochu strach nakupovat, přesto jsem do toho šla a dnes nelituji naopak jsem moc ráda. :-)

• Nekomunikují.Objenávka měsíc stará je bez odezvy

Naskupujte jende.

• Špatná komunikace, žádná odezva ze strany prodávajícího o tom kdy zboží dorazí (pokud tedy dorazí-já takové štěstí neměla), neférové jednání.

Vyhněte se mu!

• jsem Polka ne pisu ceski
    • nie ma