• Rychlost doručení zboží
    • Vrácené peníze za reklamované zboží
    • Chyběly komponenty k sestavení a nebyl celý návod (reklamovala jsem)
    • Nedostatečná komunikace ze strany e-shopu v případě reklamace

Delší vyřizování reklamace bez komunikace. Po mé urgenci mi byly po uběhnutí reklamační lhůty nakonec vráceny peníze na účet.
    Komunikace e-shopu v mém případě nebyla opravdu vůbec pro-klientsky zvládnutá.

• Opožděná reakce na reklamaci
    • Zdlouhavá komunikace ohledně reklamace
    • Řešení reklamace stylem zaslání levného produktu zpět k posouzení technikovi, což se mi vzhledem k poslaným videům a hodnotě zásilky zdá neadekvátní

Obchod jsem si vybrala kvůli produktu. Bohužel z kvality produktu jsme byli zklamaní, protože jeden nástavec na vysavač byl úplně nefunkční a vysávání bylo špatné. U takto levného produktu bych čekala okamžitou výměnu za nový produkt nebo vrácení peněz. Bohužel řešení reklamace bylo velmi zdlouhavé a nakonec jsem musela produkt zaslat zpátky k posouzení technikovi.

Reakce obchodu Hračky Ijáček

chyba z výroby se bohužel občasně může stát a nelze tomu nějak předejít. Pro rychlé vyřízení reklamace u takovéto drobné závady jsme nabídli kompenzaci, ale tu jste odmítla. Servisní technik potřeboval zboží vidět, tak aby určil příčinu poškození, to je běžný postup. Reklamace je zdlouhavá bohužel z důvodu že zboží k nám stále na reklamaci nedorazilo.

• V sade byli 2 vyschlé barvy, fixy ne barvi, na můj dopis obchod ne odpověděl vůbec.

Objednávka obchodem přijata 05.12.; do 12.12. mi nepřišla žádná použitelná informace o aktuální pozici či termínu doručení.

• Chyběla guma na uchycení přilby a guma u brýlí byla spuchřelá.

• Špatný popis autodráhy, rozdíl od odkazů.
    • Autíčka dost nekvalitní
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Výdejna zboží funguje jen na telefonickou domluvu, jinak tam nikdo není.

Reakce obchodu Hračky Ijáček

ano zboží je na výdejním místě připraveno po telefonické domluvě ohledně času a termínu vyzvednutí viz podmínky osobního odběru, které máme na eshopu. Všem zákazníkům voláme abychom se domluvili na předání, a to 2x, ale bohužel ve vašem případě vždy bezúspěšně . Stačilo zavolat zpět a domluvit se.

Team Hračky Ijáček

• Drahá možnost vrácení zboží

Zakoupila jsem si podložku na hraní, kterou jsem chtěla vrátit, z důvodu, že jsme našli na internetu lepší. ( materiál, i se lépe dala složit). Obchod vyžadoval vyplnit složitý formulář pro vrácení zboží a na poště nám sdělili cenu 423,- za zaslání zboží. Podložku jsme si nechali, ale po pár použití je už odřená a skládání je opravdu nepraktické. Máme i tu druhou a ta je mnohem lepší. V případě reklamace, bychom opět museli hradit poštovné a to se při takové ceně nevyplatí. U jiných obchodníků jsem se setkala s tím, že vrácení zboží bylo na náklady prodejce. V tomto obchodě tedy už nakupovat nebudeme.

Reakce obchodu Hračky Ijáček

dle obch. zák. jsou podmínky pro vrácení zboží a placení přepravného dané. Myslíme si, že náš formulář pro odstoupení od kupní smlouvy složitý není, stačí vytisknout a vyplnit základní údaje. Ale bereme vaši připomínku na vědomí a zkusíme ho více zjednodušit. Pokud vám pošta sdělila cenu za odeslání obyčejného balíku 423,- je opravdu smutné a zřejmě je to důvod vašeho rozhořčení, za který ale nemůžeme. Informace ohledně používání podložky nemáme, takže se k tomu nemůžeme věcně vyjádřit.
    Team Hračky Ijáček

• Nefunguje nikdo nereaguje

Reakce obchodu Hračky Ijáček

mezi svátky jsme měli dovolenou a první týden v lednu inventuru, vše bylo napsáno na eshopu.
    Děkujeme za pochopení.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• špatná komunikace, dlouhá doba dodání u zboží skladem

Reakce obchodu Hračky Ijáček

začátkem prosince je největší provoz v roce, proto doba odezvy na emaily či doba dodání se může mírně prodloužit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Hračka přišla, fungovala týden. Zaslala jsem na reklamaci, kde bylo zjisteno, že hračka záhadným způsobem funguje, ale už mi neodepisuji na emaily, abych za své peníze pokryla dopravu a hračka se tedy zase poslala mě. Komunikace šílená. S hračkou jsem se už rozloučila, bohuzel za ty peníze jsme si mohli užít více srandy v jiném obchodě s hračkami.

Reakce obchodu Hračky Ijáček

reklamace byla vyřešená k vaší spokojenosti. Delší doba vyřízení byla dána tím, že v listopadu a prosinci je největší provoz v roce.

• Zboží neodpovídá obrazkum