• Zboží doposud nedorazilo.

S timto obchodem jsem velice nespokojena,dne 16.12 mi dle informaci bylo odeslano zbozi,ktere do dnesniho dne nemam! Komunikace naprosto otresna! nejsou schopni zdelit podaci cislo baliku abych dal mohla vymahat balik pres postu.(co si o tom ma clovek asi myslet?)odpovedi na emaily aby se clovek pomalu doprosoval.Za me tedy tento obchod rozhodne NE!!ceny sice hezky,ale priste si radeji priplatim u jineho eshopu nez nemit ani zbozi ani penize. Pokud zasilka nedorazi v tomto tydnu,budu pozadovat vraceni penez!

Reakce obchodu Hračky.Guru

Dobrý den. Je nám velice líto avšak zřejmě jste neobdržela lísteček od pošty jelikož dle systému české pošty máte balíček uložený na Vaší poště. Hracky.Guru

zboží jsem objednala 10.12., ihned zaplatila, 12.12. přišlo info-odesláno, dodnes 29.12. nedorazilo nic, nemám peníze ani zboží, balík nejsou schopni dohledat, nemají podací číslo

• Obchod jako každý jiny
    • Sortiment

• Absolutně neodpovídá na jakýkoliv dotaz!!!

Reakce obchodu Hračky.Guru

Dobrý den. Je nám líto avšak zkontrolujte si e-mailovou schránku jelikož Vaše emaily nám padají do spamu. Případně kontaktujte naši telefonickou linku, kde jsme každý den. Děkujeme Hracky.Guru