• soupravicka dorazila akorat v jiny barve na dotaz proc jsem odpoved nedostala.

• Velký výběr a nízké ceny

Vše bylo dobře zabaleno a odpovídalo popisu.

• Zboží doposud nedorazilo.

S timto obchodem jsem velice nespokojena,dne 16.12 mi dle informaci bylo odeslano zbozi,ktere do dnesniho dne nemam! Komunikace naprosto otresna! nejsou schopni zdelit podaci cislo baliku abych dal mohla vymahat balik pres postu.(co si o tom ma clovek asi myslet?)odpovedi na emaily aby se clovek pomalu doprosoval.Za me tedy tento obchod rozhodne NE!!ceny sice hezky,ale priste si radeji priplatim u jineho eshopu nez nemit ani zbozi ani penize. Pokud zasilka nedorazi v tomto tydnu,budu pozadovat vraceni penez!

Reakce obchodu Hračky.Guru

Dobrý den. Je nám velice líto avšak zřejmě jste neobdržela lísteček od pošty jelikož dle systému české pošty máte balíček uložený na Vaší poště. Hracky.Guru

zboží jsem objednala 10.12., ihned zaplatila, 12.12. přišlo info-odesláno, dodnes 29.12. nedorazilo nic, nemám peníze ani zboží, balík nejsou schopni dohledat, nemají podací číslo

Reakce obchodu Hračky.Guru

• dobra cena, rychlá dodávka
    • možnost osobního odběru opava,ostrava

určitě doporučuji, byla jsem překvapená rychlosti, informovanosti jak má objednávka pokračuje.....

• Obchod mám v místě bydliště.

• Obchod jako každý jiny
    • Sortiment

• zboží přišlo brzy a bez poštovného

nakupujte je co si vybrat!!!!!!!!!!!!!

• Harčka, kterou jsem potřebovala, byla za příjemnou cenu

Byla jsem naprosto spokojená

Nakoupila jsem v tomto obchodě panenku,protože byl bezkonkurenčně nejlevnější.Panenka je krásná,jsem velice spokojena.

• Dobré ceny
    • Nic moc web. stránky

Spolehlivost a kvalita

• nemoznost osobního vyzvednuti v krajských mestech

One, Two, Bought...

• Nízké ceny
    • horší přehled nabízeného zboží

Doporučiji,vše OK .

• nízké ceny

• Velký výběr hraček za bezkonkurenční ceny.
    • Není to chyba obchodu, ale doprava českou poštou jako obvykle selhala, ale zase je výhoda, že si to pak aspoň můžete vyzvednout v místě bydliště na poště.

Obchod můžu jen doporučit, velký výběr hraček a nejnižší ceny na trhu.

• rychlost,vtřícnost,kvalita

• Nepřehlednost konkrétně u oblečků pro panenku. Píší se 3 varianty ale výběr nelze provést tak si může člověk myslet že ty tři věci jsou za tu cenu ale ouvej ne tak nevím jak si pak člověk má vybrat ze tří variant, Asi jak to leží tak to běží zkrátka něco se pošle a hotovo to není příliš seriózní jednání

Reakce obchodu Hračky.Guru

Dobrý den. Vždy postačí jak uvádíme na eshopu pokud chcete variantu například modrou stačí uvést poznámku k objednávce a děvčata ze skladu vám odešlou to co si přejete děkujeme za dotaz. Těšíme se na další nákup. www.Hracky.Guru

• při převzetí zboží od dopravce nebyl požadován žádný doklad totožnosti

Reakce obchodu Hračky.Guru

Velmi děkujeme za recenzi.Doklad totožnosti je zpravidla vyžadován u zboží již zaplaceného nikoli na dobírku. Těšíme se na další nákup. www.Hracky.Guru

• Pro mě osobní předání v místě bydliště. Levné ceny

Reakce obchodu Hračky.Guru

Velmi děkujeme za nákup v našem obchodě i za recenzi, Vaše spokojenost s nákupem u nás je pro nás radostí. Nabídku každým dnem rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout nejnižší možné ceny. Těšíme se na další nákup. www.Hracky.Guru