• nízká cena oproti jiným obchodům
    • nenašla jsem

jsem spokojená, mohu doporučit

Reakce obchodu Hračky.Guru

Velmi děkujeme za nákup v našem obchodě i za recenzi, Vaše spokojenost s nákupem u nás je pro nás radostí. Nabídku každým dnem rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout nejnižší možné ceny. Těšíme se na další nákup. www.Hracky.Guru

• Absolutně neodpovídá na jakýkoliv dotaz!!!

Reakce obchodu Hračky.Guru

Dobrý den. Je nám líto avšak zkontrolujte si e-mailovou schránku jelikož Vaše emaily nám padají do spamu. Případně kontaktujte naši telefonickou linku, kde jsme každý den. Děkujeme Hracky.Guru

• Rozhodně cena

Dodací lhůta souhlasila s tím, co se psalo u objednaného zboží. Rozhodně cena byla určující k objednání. Můžu doporučit.

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Hracky.Guru

• Zaseknul jsem se již v objednávkovém formuláři a nebyl jsem schopný zboží ani objednat :(

Kromě toho, že jim pořádně nefunguje objednávkový formulář, jsou i jejich stránky celkově nevýrazné a málo přehledné

Reakce obchodu Hračky.Guru

Omlouváme se za technické problémy nasazovali jsme na e-shop novou barevnou grafiku, kde se vám bude nakupovat valmi příjemně. Děkujeme za informaci. Hracky.Guru

• dostupnost
    • přehlednost
    • spolehlivost

pro výše uvedené výhody doporučuji ostatním

Děkujeme Zdenko, Vaše spokojenost nás těší. Hracky.Guru