Objednávka se někde zatoulala. Po telefonátu ihned vyřízeno a zboží druhý den na cestě. Část zboží byla poškozena /ne vinou prodejce/. V pátek oznámena reklamace, v sobotu odesláno nové zboží, v pondělí zpráva z úloženky o dodání zboží. Spolupráce na jedničku, není co vytknout. Obchod doporučuji ostatním.

• Komunikace! Paní od nich mi napsala dotaz ohledně změny objednávky, ale na mojí odpověď už nikdo nereagoval i když jsem tam taky kladla otázky. Rekapitulace objednívky, nic. Faktura se zbožím nepřišla. Nemám si ani jak zkontrolovat jestli sedí ceny. Na mail s prosbou o fakturu aspoň v el. podobě samozřejmě nikdo nereagoval.

Pokud chcete mít jistotu, že třeba nevhodný nákup vrátíte, raději jděte jinam.

Reakce obchodu Hračkoviny

Dobrý den pí Lucie, posíláme potvrzovací emaily, i daňové doklady v elektronické podobě. Z toho co píšete, je patrné, že jste uvedla špatný email. Na všechny emaily odpovídáme v ten samý den. Ceny můžete kontrolovat v potvrzení objednávky, ve faktuře, která vám přišla emailem, nebo na eshopu :_)

• Dobrý výběr

Vřele doporučuji, široká nabídka, zboží došlo včas a v pořádku.

• Připadá mi jako dost nestandardní :-) Připadá mi, že se sortimentem liší od velkých hráčů na trhu :-)
    • To, co je výhodou, může být i jeho slabinou, těžko říct. Záleží na úhlu pohledu.

Nakupoval jsem poprvé a vše bylo OK. Koukl jsem se i na další sortiment a přišel mi zajímavý - neotřelý :-) I když jsem si nic dalšího nevybral, obchod si zapamatuji :-)

• rychlost dodani.

• přehlednost zboží,
    • ochota vyřizování dotazů,
    • plnění přání zákazníka při objednávce dárků na objednávku-FAKT 100 % spokojenost,
    • rychlost doručení,

• Dostala jsem tam hračku, kterou jsem jinde nesehnala. Dobrá komunikace, rychlé jednání.
    • nevím o žádných.

Zboží jsem jinde nemohla sehnat. Obchod proběhl rychle a zboží 100% odpovídalo požadavkům. Mohu doporučit.

• prvy krat som sa dostal na nejaku aliasovu stranku toho obchodu kde absolutne nic nefungovalo, nastastie sa mi podarilo najst odkaz kde uz to bolo v poriadku

Jsem spokojena:-)

Zboží bylo doručeno jak bylo uvedeno na stránkách, vše bylo v pořádku, takže doporučuji.

• Přehlednost obchodu preferuji a ta zde je.

Rychlost, s jakou mi balíček přišel, mě uspokojila. Žádné problémy se nenaskytly, takže já tento obchod doporučuji.

• Spolehlivost

Doporučuji pro rychlost a spolehlivost

• trochu chaos v adresách pro vyzvednutí na netu

• Hledala jsem nitě za přijatelnou cenu a našla právě na této adrese.
    • nevím

SPOLEHLIVÝ A RYCHLÝ

• - přehlednou nabídku zboží
    • - objednávku v klidu domova
    • - jednoduché vyřízení objednávky
    • - rychlost dodání
    • - info SMS, možnost výměny zboží, apod.
    • - nepřišla jsem na žádné

- jednoduché vyřízení objednávky
    - rychlost dodání
    - info SMS, možnost výměny zboží, apod.

• Asi jako jedinou slabinu bych viděl v tom, že zatím u všech ostatních obchodů, kde jsem objednával zboží, mi došel e-mail o tom, kde mohu sledovat svou zásilku, ale v tomto obchodě ne. Neviděl bych to jako důvod, proč si zde zboží nekoupit, ale takhle jsem jenom přesně nevěděl, kdy zboží dorazí.

• výborná nabídka
    • přehlednost
    • po mém okamžitém zaplacení zboží převodem si váš obchod nedokázal spárovat platbu. Vše proběhlo až po mé urgenci a zaslání výpisu z účtu o zaplacení

až na tento zádrhel jsem byla spokojena

• milá komunikace, rychlá dodací lhůta
    • -