Široká nabídka zboží za dobré ceny a rychlé dodání. S nákupem jsem moc spokojená.

Vše OK

• Na strankach se uvadi v jakem case ma zakaznik volat, nikdo ale telefony nezveda... 6 krat volano behem 2 dnu v ruznem case, nikdy to nikdo nezvedl.

• Rychlost.
    • Rozmanitost zboží k různým situacím.

Obchod bych doporučila.
    Zboží je zajímavé.

• rychlost dodání

super

• Nevím o žádných
    • Neaktualizovaný eshop (Skladová zásoba)

Myslím si, že je to standardní eshop bez větších chyb, pouze moje zkušenost s ním není příliš dobrá. Vybral jsem si zboží, zaplatil a následující den mě informovali, že zboží nemají. Vrácení platby proběhlo bez problémů.

• nejasnost správnosti platby při presmerovani na on-line platebni server

bez problémů

• Výhodou mělo být zboží skladem ... jenže zrušili objednávku a nekontaktovali mě. Po více než týdnu jsem jim napsal, že odstupuji od kupní smlouvy. Reakce obchodu byla, že to nevadí, protože objednávku zrušili. A prý prověří, proč mě neinformovali.
    • * Vyšší cena než konkurence.
    • * Zboží, které je deklarováno na skladě není dodáno, tudíž důvod platit víc za rychlejší dodání mizí.
    • * Zruší objednávku bez toho, aby poslali aspoň email

Velké zklamání. Kdybych měl informaci, že zrušili objednávku, tak jsem se zařídil jinak. Takhle jsem byl na večírku jediný bez námořnického trička.

vynikající

• -vtipné dárky
    • -přehledný
    • -rychlé dodání
    • -dobré ceny
    • -nevím o žádných

Doporučuji, jsem spokojená

Dostala jsem špatnou zásilku a komunikace s obchodem je opravdu obtížná!

vřele doporučuji

• Doručení do uschoven po ČR

• Komunikace přes SMS.
    • Rychlé dodání.
    • Doplnila bych na webovou stránku položku Všechny výrobky.
    • Nemáte místo pro vyzvednutí i ve FM.

Zaujal mě sprchový gel 50 odstínů sprchování. A protože se s kamarádkou chystáme jít na film, musela jsem jí ho koupit.

• Rychlá dodací lhůta

• nadstandardní péče o zákazníka - osobní komunikace, možnost individuální domluvy (doprava), rychlé informování o zboží, které není na skladě a nelze doručit v daném termínu, obratem vrácená platba atd.

bez problémů, lze pouze doporučit,
    některé zboží i z darkoviny.cz je opravdu originální a slouží i jako vtipné (finančně) přijatelné dárky pro jakoukoli příležitost (objednávali jsme několikrát pro děti své i svých známých)

• ochota
    • rychlost dodání.

• -nízké ceny
    • -velký výběr zboží
    • -žádné

Obchod doporučuji. Bezproblémová komunikace.

• Přehlednost
    • Píší, že si mohu vybrat provedení zboží (např. jaké zvířátko), ale není tomu tak... Neumožňují výběr a zboží posílají, jaké přijde do ruky... Nicméně na to předem upozorní, což hodnotím kladně.

Rychlý a přehledný nákup.

vše bylo v naprostém pořádku ale čokoládová bonboniera mi přišla zlomená, nejspíš chyba pošty, ale byla jsem naštvaná.