• nikdo nereagovat na moji objednávku

Děkujeme za recenzi.

Byl Vám zaslán několikrát e-mail s údaji pro zaplacení objednávky, po několika dnech po neobdržení platby a žádné vaší odezvy,
    Vám byla objednávka stornována, z důvodu, jelikož není možné tak dlouho zboží rezervovat.

Děkujeme za pochopení HPbaby.cz

• - cena
    • - e-maily se mi vrací, zboží mělo být na skladě a stále nedorazilo, nedá se platit kartou

Zboží jsem zaplatila platbou na účet hned po objednání. Je tomu 10 dní a stále ho nemám. Do obchodu jsem volala a nikdo to nebral, několik e-mailů se mi vrátilo a nakonec přišla odpověď, že mají problémy s dodavatelem a zboží odešlou ve čtvrtek. Je neděle a zpráva od nich dosud žádná.. Rozhodně nedoporučuju.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za námi vzniklé komplikace :(
    Důvodem omeškání vaši zásilky je nasazování nového přepravního systému, na který jsme v této době najížděli a který zaručí celkové zlepšení kvality a rychlosti odbavování objednávek a našich služeb.
    Ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

• Nízké ceny
    • Velký výběr zboží

Naprostá katastrofa. Dětská vanička přišla poškozená, naštěstí tehdy ještě komunikovali a tak mi bylo řečeno, že ji mám poslat zpátky. Už je to měsíc, novou neposlali, peníze taky nevrátili, email mi na uvedenou adresu nejde odeslat, telefon mi nikdo nezvedá. S takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

Děkujeme za recenzi,

vaše reklamace k nám přišla dne 16.5. a celá věc byla ihned předána na reklamační oddělení kde je vše již v řešení. Lhůta na vyřízení reklamace je dle zákona 30 dnů.
    Ihned jak bude reklamace vyřízena vám také bude zasláno vyrozumění. S případnými dotazy se můžete obrátit na náš e-mail [email protected].

Mrzí nás, že jste nespokojena ale věříme, že celá věc bude brzy vyřešena. Jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hpbaby.cz

Přála jsem si platbu v hotovosti,při převzetí objednávky.Ale byl poslán dotaz,jak budu platit? To se mi nelíbí,když zadám objednávku,už se k ní vracet nechci a očekávám balík. Ne se pořád domlouvat přes emaily. Nic méně,platba proběhla přes účet,zboží bylo hned odesláno,ale pošta nedoručila,přitom oznámila doručení a nic.
    Nespokojenost.

Děkujeme za recenzi.

Ve Vaší objednávce jste zadala platbu "Hotově na prodejně", ale produkt jste chtěla zaslat dopravcem čili bylo nutné vybrat platbu "Dobírkou" (při převzetí) nebo Převodem, takže při vašem špatném zadání objednávky byla tato informace pro zaslání vašeho zboží nezbytně nutná.
    Vaše zásilka vám již byla doručena Českou poštou.

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

www.Hpbaby.cz

• naprosto nekomunikuje ackoliv jsem volala pres tyden a psala emaily a zpravy.

nedoporucuji

Děkujeme za recenzi.

Pokoušeli jsme se s Vámi spojit mailovou komunikací, bohužel ale neúspěšně. Již jsme se s Vámi i telefonicky spojili a celá věc byla vyřešena,

• Velke mnozstvi zbozi
    • Doba vyrizeni objednavky.
    • Doba vyrizeni reklamace.
    • Nedostatecna komunikace ohledne vyrizeni nedostatku.

Nakoupila jsem zde dvakrat. Poprve prisel sice jiny vzor zbozi, ale jinak vse v poradku. Podruhe prisel spatny vzor a velikosti neodpovidaly popisu na webu. Reklamace se stale vyrizuje, jeste jsem neobdrzela informaci, zda bude platba vracena, nemam tedy ani platbu ani zbozi (az po mem dotazu 14 dnu po odeslani zbozi zpatky jsem za dva dny dostala odpoved, ze zbozi jim v poradku dorazilo, maji 30dnu na vyrizeni reklamace, a od te doby zadne info, nyni je to 28dni, tak jeste dva dny, uvidime).
    Kazdopadne to byl muj posledni nakup zde.

Děkujeme za recenzi.

Vzor i velikosti produktů odpovídají popisu výrobce a za nevyhovující popis se tedy i za něj omlouváme.
    Vaše reklamace byla vyřízena a platba Vám byla vrácena na Váš účet ve stanovené době.
    Jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.Hpbaby.cz

• Těšila jsem se na osušku pro syna,na obrázku krásná vysoká,na vašich stránkách není uvedena gramáž,přišel slaboučký hadr s vytahanými oky...
    • spací pytel s rukávy byste si měli označit jako letní,je to jen látka,takže moc nezahřeje...sedátko na WC jsem chtěla jako dárek pro kamarádku...poškrábané...

už u vás nenakoupím,jsem nespokojená s kvalitou výrobků

Děkujeme za recenzi.

Jak zde uvádíte, že není uvedena gramáž u produktu, pravdou není, u osušky jsou informace o gramáži i rozměrech: http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901845610-detska-osuska-belisima-its-a-boy-70x140-tyrkysova.html , u spacího pytle také: http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901826852-kojenecky-spaci-pytel-new-baby-modry.html

Pokud Vám zboží nevyhovuje máte nárok na Odstoupení od kupní smlouvy nebo na reklamaci ve stanovení době. Podrobnosti naleznete na našich stránkách v Obchodních podmínkách.

• Dobré ceny

Děkujeme za recenzi,

omlouváme se za delší dobu dodání, která nastala z důvodu delšího přesunu z centrálního skladu. Za prodlevu se samozřejmě omlouváme a jakou malou kompenzaci Vám do mailu zasíláme slevový kupón na další objednávku :)

www.Hpbaby.cz

• Doručení zboží slíbili telefonicky na pátek nebo pondělí a místo toho odesílali až v úterý po telefonické a mailové urgenci. Chápu, že mohli mít problém se svým dodavatelem. V takovém případě mne však měli kontaktovat a na zpoždění upozornit.

Děkujeme za recenzi,

za delší dobu dodání se samozřejmě omlouváme, nastala tak z důvodu delšího přesunu z centrálního skladu.

• komunikace, rychlost expedice

jeste jsem nikdy neabsolvoval problematictejsi nakup

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za zpoždění Vaší zásilky, díky dodání z centrálního skladu.

Jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

www.HPbaby.cz

• Zboží, které měl obchod uveden "skladem" nebylo ani na skladě ani zřejmě nebylo možno dodat. Tuto informaci jsem obdržel až po zaplacení převodem a zatím stále čekám na vrácení peněz.

Reakce obchodu HPbaby.cz

děkujeme za recenzi. Omlouváme se za vzniklé komplikace.
    Druhý den po vytvoření Vaší objednávky jste byl informován o stavu zboží. Důvodem bylo rychlé vyprodání tohoto produktu před vytvořením vaší objednávky.

www.HPbaby.cz

• Obchod nabízí zboží, které pak není schopen dodat.

Děkujeme za recenzi.

Zboží z vaší objednávky mělo status NA DOTAZ a tudíž se nenacházel na skladě.

Za komplikace se omlováme.

www.HPbaby.cz

• Obchod mi poslal celkem pět mailů: 1. registrace, 2. potvrzení objednávky, 3.zboží je JIŽ ODESLÁNO k vyzvednutí, 4. zboží lze přeposlat do úschovny, 5. ZBOŽÍ JE NEDOSTUPNÉ u dodavatele , A TEDY NEBUDE. Pokud si neobjednám nic jiného, stornují objednávku.

Těžko tomu rozumět...

Děkujeme za recenzi.

mailové statusy které uvádíte /4. zboží lze přeposlat do úschovny, 5. ZBOŽÍ JE NEDOSTUPNÉ u dodavatele/ nposíláme a proto je možné že jste si spletli hodnocení.

Zboží z vaší objednávky mělo status na DOTAZ a tedy nenacházelo se na skladu o čem vás obchodník prostřednictvím emailu informoval.

Následně na to byla objednávka stornována.

• obchod proběhl rychle
    • reklamování-téměř žádná komunikace,nechápu proč je na internetu přímo formulář na reklamaci,když se jím stejně nikdo nezabývá,až po cca 14 dnech jsem se ozvala a zeptala se na moji reklamaci a bylo mě řečeno,že mám zboží odeslat zpět a vyplnit zase úplně jiný formulář!!
    • Takže nejspíš kdybych se neozvala,tak bych čekala asi měsíc a nic....A to i tak pak peníze dorazili asi po 2 urgencích z mé strany a o cca 3 dny později,než je zákonná lhůta pro vyřízení reklamace.

samotný obchod proběhl v pořádku,jen v případě reklamace,se obrňte trpělivostí a urgujte a volejte,máte-li na to čas!!
    Ale nakonec vše v pořádku dopadlo.

• Doted zbozi nedorazilo

Pred 14dny jsem zbozi objednala a vse mi bylo radne potvrzeno. Doted mi vsak zbozi nedorazilo a ani se nikdo neobtezoval me kontaktovat proc to tak trva. Hlavne, ze fakturu mi zaslali jiz minuly tyden a zadost o ohodnoceni nakupu take, drzost! Nenakupujte pokud nemate opravdu zbytecne moc casu.

Děkujeme za recenzi.

Zboží z vaší objednávky bylo řádně odesláno přepravní společností Geis.

Na základě dostupných informací byla zásilka z vaší strany odmítnuta a to z důvodu poškození.

Následně na to jste objednávku stornovala a peníze byl navráceny na váš účet.

Zboží nám Geis vrátil Zpět a nejevilo žádné známky poškození z víjimkou poškození ochranné fólie.

• Příznivá cena
    • Doporučení Heuréka
    • Nezkontrolovali zboží, které mi zaslali a bylo poškozené.
    • Byla jsem nucena zaslat reklamaci a čekat na vyřízení. Zatím stále čekám.
    • Kdyby si překontrolovali zboží, které přeprodávají, zjistili by závadu a mohli ji řešit s dodavatelem rovnou. Nezatěžovat tak mne - zákazníka - který neměl možnost si zboží před koupí prohlédnout. Jsem naštvaná a bohužel po této zkušenosti už nebudu v obchodě dále nakupovat.
    • Očekávala bych, že uznají svoji chybu, zašlou mi obratem nové zboží a reklamaci si budou vyřizovat sami.

Děkujeme za recenzi.

Za komplikace se vám omlouváme avšak zboží není možné před odesláním rozbalovat a kontrolovat a to i z důvodu, že si to zákazník nepřeje.

Zboží z vaší objednávky nejevilo žádné známky poškození obalu a tudíž nebyl předpoklad, že bude poškozeno.

www.HPbaby.cz

• Zboží jsem očekávala do tří dnů po objednání, ale nedorazilo včas.
    • Zboží dorazilo až po urgenci.

Dekujeme za recenzi.

pri zbozi ktere jste si objednala byl status NA CENTRALNIM SKLADU tj. byla potreba jej presunout na nas sklad a nasledne odeslat na vasi adresu.

Za zdrzeni se omlouvame a vsak prevod ze skladu trva nekdy i 2-3 dny.

www.HPbaby.cz

Při avízu o odstoupení od smlouvy žádná reakce obchodu,žádné potvrzení.

Dekujeme za recenzi.

Pri vasi objednavce vidim reklamaci uvedeneho vyrobku nikoli odstoupeni od smlouvy. Zbozi je zaslano dodavateli na posouzeni jestli se jedna o mechanicke poskozeni a nebo vadu zbozi. Jak se nam zbozi vrati budeme vas kontaktovat.

www.HPbaby.cz

• objednali jsme z důvodů slibované rychlé dodací lhůty
    • dorazilo jiná dětská postýlka,než byla objednaná
    • po zaslání zpět, byla obratem zaslaná správná

mailem obchod nekomunikuje
    telefonicky příjemní
    zaslání jíného zboží větších rozměrů je komplikace a nemělo by se stát

Dekujeme za recenzi.

za komplikace se omlouvame zde nastala chyba ve skladu pri identifikaci zbozi resp. spatny ean :(

• dodání přes zásilkovnu
    • zboží uváděno skladem, ale teprve se čeká na dodání od dodavatele

Zboží jsem objednala, protože jsem ho potřebovala rychle a měli psáno skladem. Po 14 dnech jsem kontaktovala obchod, kde je zboží a oni, že teprve čekají na dodání. Trvalo to další týden, ale po naskladnění ihned odeslali.
    Mohli alespoň naspat, že čekají na zboží, proto to tak dlouho trvá a ne až po mém dotazu. Ale jinak komunikace bez problémů, odpověď s omluvou přišla hned, pak i upozornění na naskladnění a odeslání.

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se za komplikace zde nastala systémová chyba skladu za co se omlouvame :(