Jsem pravidelny zakaznik ... Zbozi vzdy odpovida popisu a po zaplaceni mi hned druhy den balik dojde!

Dobry vyber za dobrou cenu

• Jsou dobří

• rychlá komunikace
    • poradí s výběrem správné barvy
    • rychlé vyřízení objednávky

• Komunikace + rychlost doručení 100%. Vlasy kvalitní.
    • Nemám žádnou. Doporučuji!
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost dodání a vše v pohodě

• Skvělá rychlost dodání

• Rychle dodani.
    • Kvalita odpovida typu vlasu

Objednávám již 6 let a jsem velmi spokojená, super kvalita, uplně přesný odstín, jaký potřebuji. Jen sponky se trošku zmenšily, tak musím získat nový grig na zapínání. Původní byly trošku větší. Super ultra rychlé dodání, druhý den jsem již měla vlasy na hlavě :-)).

• Odstín nesouhlasí s fotografii

Reakce obchodu HOTstyle.cz

To nás mrzí. Nicméně pokud se netrefíte s odstínem poprvé, děláme všem zákazníkům zdarma a okamžitou výměnu za jiný odstín jaký si budete přát. S výběrem Vám i rádi pomůžeme, stačí zaslat fotku Vašich vlasů. Stejně tak můžete zboží do 14ti dní vrátit pokud ho nebudete chtít vůbec třeba.

• Vstřícná komunikace
    • Vstřícnost při reklamaci
    • Kvalita vlasů

Objednávka proběhla na jedničku, rychle a bezproblému. Komunikace byla vždy vstřícná a milá, na dotazy odpověděli, reklamaci vyřešili.

Bohužel jsem nebyla spokojená s kvalitou vlasů. Měla jsem je na hlavě měsíc. Od začátku se vlasy neskutečně zacuchavaly. Po dvou týdnech jsem musela zkrátit o 10 cm, protože konce byly vysušené a rozetřepene, myslela jsem, že se díky tomu stav zlepší, ale zůstal stejný.

Používala jsem běžnou kosmetiku (šampon, masku, kondicioner, olejicek) vše hydratační a vyživující. Kontaktovala jsem eshop ohledně rad, načež mi bylo doporučeno, že mám používat kosmetiku, kterou na svých stránkách doporučuji,že se stav vlasů zlepší. Zakoupila jsem tedy kosmetiku značky Loreal. Použila jsem 4x a přestože jsem nečekala zázraky na počkání, tak jsem doufala, že se s danou kosmetikou, vlasy přestanou alespoň cuchat (rozčesávala jsem co půl hodiny!).

Bohužel ani kosmetika nepomohla a tak jsem se na obchod obrátila s reklamací. Vlasy jsem samozřejmě musela sundat a donést. Tuto vyřešili na mou prosbu bleskově i když ne k mé úplné spokojenosti.
    Nahradili mi ze 170 pramenů 100 kusů (2 nová balení), což chápu, když byla tedy používaná nedostatečná kosmetika. Bohužel tedy při reklamacich nevrací peníze, ale mění kus za kus, což mě tedy moc neuspokojilo, protože co teď s vlasy, které bych už na hlavu nikdy nedala, že ano...

Takže shrnutí. Objednávka a dodání super. Kvalita vlasů dle mého totálně nedostatečná. Reklamace vyřízena rychle a bezproblému, i když ne k mé naprosté spokojenosti.a co se týče me hlouposti, kdy jsem chtěla ušetřit než se rozhodnu pro opravdu kvalitní vlasy , tak ta je obrovská, protože nemalé částky a čas za nasazení a sundaní vlasů mi nikdo nevrátí.

Reakce obchodu HOTstyle.cz

Děkujeme za reakci. Běžně tedy žádný problém s vlasy nebývá. Je lepší opravdu od začátku dodržovat správné zásady péče viz. náš návod na péči přiložený u vlasů. Máme mnoho zákaznic co naše vlasy používá i řadu let bez jakéhokoliv problému. Stejně tak je dodáváme do velkého množství profi salonů kde s nimi pracují opakovaně a bez problému.

• vlasy byly v pořádku, snadno se připínají, upravují.
    • Rychlost dodávky
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zbozi prislo rychle a jsem spikojena.

• nemám co dodat,celá objednávka,následné doručení probíhá perfektně,děkuji Vám
    • rychle jednání,zpětná vazba funguje

Není tady otázka na keratin.
    Průhledný keratin,který jsem si u vás koupila, se bohužel nedá používat,zůstává přilepený na prstech než na vlasech,opravdu nevyhovující.

• :

• Ošklivý stav vlasu
    • Po týdnu mam pocit ze na hlavě nosím chemlon

Reakce obchodu HOTstyle.cz

Jedná se o pravé lidské vlasy, pokud s nimi máte jakýkoliv problém, bývá často způsoben nevhodnou péčí a naopak vhodnou péčí lze problém jednoduše vyřešit. Zkuste nám prosím napsat na e-mail podrobnosti a fotku, rádi Vám poradíme a problém pomůžeme vyřešit, aby bylo vše v pořádku.