• Nádherné kvalitní vlásky

Maximální spokojenost, rychlost, kvalita, určitě budu objednávat znova, mohu jen a jen doporučit.

• rychlost dodávky

• Spolehlivost

• Krásný obchod Kvalitní vlásky. Nakupuji po několikáté. Vždy se vracím ke kvalitě.
    • Nevím.

• VELMI RYCHLÉ DORUČENÍ

Doporučuji :)

Vyborná spolupráce,příjemná obsluha.Prostě skvělé

Jsem vždy spokojená doručení vždy na jedničku,nemám žádné výhrady

• Přišly kvalitní vlasy, dobře zabalené, hezké barvy a nejdou rozeznat od nepravých.

• Rychlé dodání, vše v pořádku

Rychlé doručení, výborná komunikace obchodu, kvalitní zboží.

• Rychlost dodání, komunikace s e-shopem,kvalita zbozi

Naprosto v pořádku co se týče komunikace, zboží,rychlosti dodání zboží atd....

• Žádná možnost výměny zboží narozdíl od jiných prodejců

Reakce obchodu HOTstyle.cz

Tuto reakci úplně nechápeme, běžně děláme bezplatné výměny na každé přání zákazníků. Děláme výměny čehokoliv si přejí - barvy / délky / hustoty / struktury / klidně i celého produktu za úplně jiný. Tímto způsobem, že zákazník má možnost cokoliv vyměnit / změnit fungujeme už déle než 10 let :-) Stačí nám napsat požadavek do e-mailu nebo zatelefonovat a vše lze jednoduše dohodnout.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vse v nejlepsim poradku a bez problemu.Vyhodou je doruceni rychlosti blesku

Nevyhody zadne nejsou

Komunikace ohledně vracení zboží dobrá. Kvalita zboží se mi nelíbila. Chyběla mi zpětná informace, jestli zboží došlo zpět.

Reakce obchodu HOTstyle.cz

To nás mrzí. Využila jste možnost vrácení na kterou máte plné právo, věc jsme vyřídili a zaslali vám peníze na účet, nicméně běžně už k tomu žádný dopis neposíláme, bereme to tak, že vrácenou částkou je jasné, že je věc úspěšně vyřízená :-)

• Super rychle dodadi
    • A spokojenost s aplikaci i nosenim

• Spolehlivost
    • Rychle dodani
    • Levné zboží

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Rychle dodani

• Zkušenosti už mám mnoho let.Super .Nejlepší a nejkvalitnější vlásky, co jsem kdy koupila.Stále se vracím jen sem.
    • Nevýhodu neznám.Jsou milý a ochotní.Komunikují,když potřebujete radu.Je to příkladný obchod,jak se chovat k někomu,kdo mě živí.Jsem vždy nadšená.