• velký výběr zboží
    • rozumné ceny
    • rychlost vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace

Objednávka byla vyřízena v den objednání a ihned odeslána, výborně zabaleno, naprostá spokojenost, obchod mohu doporučit.

• Rychlost dodaní
    • Kvalita zboží
    • Nemám žádnou výhradu

Movano nabíječka pro notebook Asus 19V 3,42A konektor 4 x 1,35 mm mi byla dodána českou poštou vpořádku. Bohužel koncovka je užší než vstup do notebooku, který byl vyrobený v roce 2008. Nemohu ji používat.

• Spokojen

Nebyla jsem si jistá správným výběrem nabíječky, po dotazu mi poradili správný typ a po objednání do dvou dnů dodali.
    Jsem velmi spokojená.

Uspokojivý sortiment, dobré hledání, pomalejší kontakt ale rychlé dodání.Výrobek funguje i s poštovným o Kč levnější než v obchodech.

Vše bez problému.

Rychlé vyřízení.

• rychlé jednání
    • žádná
    • levnější zboží

Horší obchod těžko pohledat.. Telefony nezvedají, na e-maily neodepisují.. Ani výhružný email s žádostí o vysvětlení nebyl zodpovězen

• Široký výběr
    • Dobré ceny

Spolehlivost a rychlost

jednoduchý e-shop, velmi rychlé dodání

Rychlé seriózní jednání,komunikace výborná.

• Na vyžádání reagovali rychle, upravili mi fakturu v pátek 24. den v měsíci v 15:30 (daňově přiznání je do 25. dne v měsíci, takže za pět dvanáct).

• Velmi rychlé dodání

• bez komunikace

Sice došlo k záměně za jiný typ, ale setkala jsem se s velkou ochotou problém vyřešit a rychlým vyřízením

• Žádná komunikace, a doslova žádná ! Obchod neodpověděl ani na email, ani nezvedal telefon x dní
    • S tímhle přístupem by měli rovnou zavřít obchod a dál už v tomto oboru nepodnikat
    • Místo 4kusů nabíječek na dobírku za 1900,- dorazila jedna nabíječka za 1900,-
    • Obchod se k ničemu nevyjádřil, ani nenapsal, neomluvil se ...
    • Délka doručení byla delší než je běžné cca 7dnů

Nedoporučuji obchod, pokud chcete nakoupit nabíječku, nebo příslušenství, vyhýbal bych se tomuto obchodu obloukem.

• cena vcetne dodani dost vysoka