Opravdu nedoporučuji! Z e-shopu jsem si objednala nabíječku na notebook, která mi po týdnu zhořela. Nabíječku jsem tedy reklamovala s tím, že žádám dodání nového kusu, e-shop však naprosto ignoroval můj požadavek a zaslali mi peníze na účet místo nové nabíječky. Zkusila jsem tedy ještě jednou nabíječku objednat, bohužel se mi však povedlo objednat jiný konektor než potřebuji, psala jsem proto e-mail zda by bylo možné vyměnit za ten, který potřebuji. Odepsali mi, že ano, ať nabíječku pošlu a že mi obratem zašlou tu, kterou chci. Nabíječku jsem tedy zaslala a čekala. Jelikož se nic nedělo ani po měsíci, napsala jsem e-mail zda můžu očekávat ještě vůbec dodání té nabíječky, na který mi ani po týdu nikdo neodepsal. Mezitím jsem si všimla, že mám opět peníze za nabíječku vráceny na účtu. Tudíž opět naprostá ignorace požadavku a komunikace obchodu naprosto nulová

13. září jsem objednala zboží s tím, že mělo být dle údajů na webových stránkách doručeno do 16. září. To mne překvapilo, protože to byla sobota. Dle očekávání nedorazilo v termínu. 18. září přišel e-mail, že zboží bylo odesláno. Dne 20. září jsem se prostřednictvím e-mailu ptala, kde je mé zboží, nikdo nereagoval. Ani na můj požadavek, ať pošlou podací číslo zásilky. Tento den mi přišlo oznámení od pošty, že převzali zásilku k přepravě a budou ji doručovat druhý den. Ještě včera zásilka nebyla, ovšem došla nová sms, že ji budou doručovat dnes. Je to prostě velmi napínavé.

Celý obchod proběhl profesionálně a rychle, zboží je kvalitní a za super cenu. Doporučuji

• výhodná cena, rychlé dodání

top

• zboží v pořádku

dlouhá doba doručení na české poměry průměr

The item did not arrive after waiting for 2 weeks, the phone number on the web does not work, only one reply in 6 messages I sent to obtain information. They only have blame the post office for lost the package but i did not manage to obtain information from them regarding the status of the order or if they will send another one. I basically have wasted my money trusting this company . I even doubt they are a real business company . Save yourself time and search what you need in other website.

• Všechno v pořádku.

Zboží bylo rychle doručeno, v pořádku, doporučuji.

• Čekání 8 dní od data objednání

• skvělé ceny
    • komunikace - reakce na e-mailový dotaz až po dvou pracovních dnech

Dobrá cena
    zatím nevím

• Rychlé jednání

• spolehlivý,přesný v termínu doručení.

Zcela bez závad.

• Nepoužívat společnost DPD na rozvoz zboží.Dlouhá dodací doba.

• Trochu delší doba dodání, ale vše došlo v pořádku.

• Jinde jsem obdobnou nabíječku nenašel, a originál je zhruba dvojnásobně drahý

• Opravdu nevím

Objednala jsem si nabíječku, kterou jsem nutně potřebovala , nabízeli dodání do 24 hodin od objednání. Objednaná 24.5.dodaná 29.5. Přišla nesprávná a výměna trvala do 7.6. Zaplatila jsem dopředu kartou a ještě jsem musela zaplatit další poštovné ,když jsem chtěla zboží vyměnit. Telefony neberou.

• slušné ceny
    • nedodržují dodací lhůty
    • neodpovídají na telefonáty na zákaznickou linku v pracovní době

Celkově silně nespokojený, je fajn si něco nutně rychle objednat a najít si obchod se slušnou nabídkou, ale když vám pak nic nedorazí ani dva dny po deklarované lhůtě a ještě do toho přijde víkend tak to hodně naštve!