Klamné informace o tom, že si mohu zboží vyzvednout, opakovaně jsem navštivila zásilkovnu, zboží ani po 10 dnech nedozazilo.

• zbozi nedorazilo

• Šlo to asi týden
    • Nepodporuje můj notebook Packard Bell Easy Note TK 87, i přestože v popisu produktu produktu je napsáno že ano.

• Dlouhá doba dodání
    • Přišla jiná nabíječka než byla objednána
    • cekal jsem tyden na zbozi...teprve po urgenci mi bylo doruceno

• hoooooodně dlouhá doba dodání ač bylo zboží skladem

13. září jsem objednala zboží s tím, že mělo být dle údajů na webových stránkách doručeno do 16. září. To mne překvapilo, protože to byla sobota. Dle očekávání nedorazilo v termínu. 18. září přišel e-mail, že zboží bylo odesláno. Dne 20. září jsem se prostřednictvím e-mailu ptala, kde je mé zboží, nikdo nereagoval. Ani na můj požadavek, ať pošlou podací číslo zásilky. Tento den mi přišlo oznámení od pošty, že převzali zásilku k přepravě a budou ji doručovat druhý den. Ještě včera zásilka nebyla, ovšem došla nová sms, že ji budou doručovat dnes. Je to prostě velmi napínavé.

• zboží v pořádku

dlouhá doba doručení na české poměry průměr

The item did not arrive after waiting for 2 weeks, the phone number on the web does not work, only one reply in 6 messages I sent to obtain information. They only have blame the post office for lost the package but i did not manage to obtain information from them regarding the status of the order or if they will send another one. I basically have wasted my money trusting this company . I even doubt they are a real business company . Save yourself time and search what you need in other website.

• Opravdu nevím

Objednala jsem si nabíječku, kterou jsem nutně potřebovala , nabízeli dodání do 24 hodin od objednání. Objednaná 24.5.dodaná 29.5. Přišla nesprávná a výměna trvala do 7.6. Zaplatila jsem dopředu kartou a ještě jsem musela zaplatit další poštovné ,když jsem chtěla zboží vyměnit. Telefony neberou.

Movano nabíječka pro notebook Asus 19V 3,42A konektor 4 x 1,35 mm mi byla dodána českou poštou vpořádku. Bohužel koncovka je užší než vstup do notebooku, který byl vyrobený v roce 2008. Nemohu ji používat.

Horší obchod těžko pohledat.. Telefony nezvedají, na e-maily neodepisují.. Ani výhružný email s žádostí o vysvětlení nebyl zodpovězen

• bez komunikace

• Žádná komunikace, a doslova žádná ! Obchod neodpověděl ani na email, ani nezvedal telefon x dní
    • S tímhle přístupem by měli rovnou zavřít obchod a dál už v tomto oboru nepodnikat
    • Místo 4kusů nabíječek na dobírku za 1900,- dorazila jedna nabíječka za 1900,-
    • Obchod se k ničemu nevyjádřil, ani nenapsal, neomluvil se ...
    • Délka doručení byla delší než je běžné cca 7dnů

Nedoporučuji obchod, pokud chcete nakoupit nabíječku, nebo příslušenství, vyhýbal bych se tomuto obchodu obloukem.

• O žádných nevím.
    • Nekomunikuje se zákazníky.

Dorazilo mi jiné zboži než co jsem jsi objednal.Už několík dní se snažím dovolat na telefon do prodejny,ale nikdo ho nezvedá.Tento obchod ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

• Měli něco, co jsem potřeboval
    • Prodává nefunkční věci,
    • na stránkách inzeruje nepravdivé informace

Potřeboval jsem zdroj na Asus Transformer book, kde na stránkách bylo uvedeno, že konkrétní zdroj je pro konkrétní zařízení.
    Koupil jsem jej a zdroj tablet velmi razantně VYBÍJEL, místo nabíjení. Prodávají nefunkční, nevyzkoušené věci. Nereagují na zprávy - vpravo dole na stránce vyjížděcí okno Napište nám, jakmile budeme online, odpovíme. Je to téměř deset dní a nikdo se neobtěžoval zodpovědět dotazy týkající se služeb, kvality a funkčnosti výrobků. Asi jsou ještě stále off line.

• na jiném serveru jsem našla stejne zboží o 600 Kč levnejší
  • Zřejmě za nedodání zásilky nemůže obchod, ale přepravní společnost, nic to nemění na tom, že vánoční dárek nedorazil... i když byl objednán 12.12.2016...

Už týden se snažím zboží vyměnit, či vrátit, jelikož mi zaslali špatný výrobek, ale prodejce se mnou přestal komunikovat, nebere mi telefon na email neodpovídá.
    Rozhodně nedoporučuju!

• Široká nabídka
    • Nepřesný popis zboží

Uvedenou nabijecku jsem objednal jako nahradni k Netbooku ASUS. Puvodni se jiz nedodava. Nabijecka ale neni schopna netbook vubec nabit. Proto jí vracim.