Rychlé vyřízení, vše v pořádku

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

Děkujeme Vám, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě nás. Těší nás, že jste byal s celkovým zpracováním své objednávky spokojená a přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek.

• rychlé jednání

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral opět právě náš obchod a jsme moc rádi, že jste byl s celým objednávkovým procesem i rychlostí doručení spokojený.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen radost.
    Za HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Spolupráce s obchodem byla vynikající - vyzdvihuji ochotu při výběru a pomoc při úpravě náramků, následné doručené bylo expresní.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Moc nás těší, že jste byl s naším přístupem spokojený Pokud je to možné, snažíme se vždy pomoci, ať už při výběru zboží, nebo následně po jeho koupi. Ještě jednou děkujeme za nákup a přejeme, ať náramky dělají radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Hodinky byly doručeny v pořádku.
    Obchod doporučuji.

Dobrý den, paní Procházková,

moc děkujeme za Vaše doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě nás a přejeme, aby Vám nové hodinky dělaly pouze radost.

• Rychlost doručení
    • 5 let záruka

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za kladné ohodnocení a udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí dodání a přejeme, abyste prodlouženou záruku nemusela využít.
    Za HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost dodání, perfektní hodinky, skvělá komunikace

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byla s celým objednávkovým procesem spokojená a ještě víc nás těší, že vybrané hodinky splnily Vaše očekávání.

Rychlost dodání, ochota

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

rádi bychom Vám poděkovali za udělené doporučení a pochvalná slova. Jsme moc rádi, že jste byla s naší nabídkou a vyřízením své objednávky spokojená. Doufáme, že hodinky přinesly radost.

• Nekolik hezkých nebylo skladem

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a připojené hodnocení. Pro co nejrychlejší vybavení objednávky se snažíme dělat maximum. Bohužel veškeré nabízené zboží není možné mít vždy skladem, ovšem i aktuálně neskladové položky lze objednat :)
    Doufáme, že hodinky přinesly radost a přejeme, ať dobře a dlouho slouží.

• Velký výběr přepravních společností
    • Rychlost doručení

Dobrý den, Jane,

děkujeme Vám za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu a také samotný nákup. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí zpracování své objednávky spokojený. Doufáme, že vybrané hodinky udělaly velkou radost.

• Spokojený zákazník
    • Neuvádím nevýhodu, ale připomínku: na údajích pro fakturu chybí jméno a příjmení (požadováno IČO), proto je faktura bez mého jména a příjmení, které jsou uvedeny na dodací adrese.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

moc děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Moc nás mrzí, že se na fakturu nepropsaly údaje o Vaší firmě, kontrolovala jsem údaje v objednávce a bohužel ani zde není uvedeno ve fakturační adrese žádné IČO, nebo název firmy, proto tyto údaje nemohly být na faktuře. Pokud by to pro Vás byl velký problém, kontaktujte nás, prosím, na [email protected] a celou věc se pokusíme samozřejmě vyřešit.
    Za HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

jedná se o první zkušenost s obchodem.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám, že jste si udělala čas pro ohodnocení našeho obchodu. Mrzí nás, pokud objednávkový proces neproběhl plně dle Vašich představ, podněty na případné zlepšení nám určitě můžete napsat. Budeme rádi, pokud nám dáte do budoucna možnost případný dojem napravit. Přejeme, ať Vám hodinky dělají pouze radost.
    Za HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Personál v obchodě velmi ochotný

Dobrý den, Naděždo,

děkujeme za udělené doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě náš obchod a těší nás, že jste byla s přístupem kolegů spokojená. Přejeme, ať Vám hodinky dělají pouze radost.

• Super rychlé doručení.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám, že jste si našel čas pro ohodnocení našeho obchodu a také za udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený a přejeme mnoho radosti z nových hodinek.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Přehledný eshop, kvalitní zboží, rychlá reakce i dodání

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

moc děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našel pro jeho ohodnocení. Těší nás, že se Vám prostředí eshopu líbí a v naší nabídce jste našel hodinky, které splňují Vaše požadavky. Přejeme, ať Vám nové hodinky přináší pouze radost.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Rychlé vyřízení a dobrý web pro výběr.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s prostředím našich stránek a rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Rychlý a spolehlivý obchod.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

rádi bychom Vám poděkovali, že jste si našel čas na ohodnocení našeho obchodu. Na rychlosti vyřízení objednávky si zakládáme, jsme proto rádi, že jste s námi byl v tomto ohledu spokojený. Přejeme, ať hodinky přinesou radost.

• výborná komunikace
    • dobré ceny
    • ze stránek obchodu je cítit zájem o prodávané produkty - hodinky, zdá se, že je hodinky opravdu baví

Dobrý den, Vladimíre,

děkujeme za Vaši recenzi a provedený nákup. Zákazníky se snažíme vždy průběžně informovat o stavu jejich objednávky a také v co možná nejkratším čase odpovídat na případné dotazy. Těší nás, že jsme Vás v tomto ohledu nezklamali, naše práce nás opravdu baví, jsme rádi, že je to vidět i navenek. Přejeme, ať nové hodinky přinesou dlouhotrvající radost!

• Podrobný popis hodinek včetně rozměru, což na Heureka chybělo

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a následnou recenzi našeho obchodu. Těší nás, že jste s podobou našeho eshopu, respektive informacemi u produktů, spokojený a přejeme, aby nové hodinky dobře a dlouho sloužily.

objednáno, rychle dodáno

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup, jsme rádi, že jste byla s jeho průběhem a dobou dodání objednaných hodinek spokojená. Doufáme, že nové hodinky přinesly radost.

Profesionální přístup.
    Ochota komunikovat - zájem o zákazníka.
    Oblíbená značka.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za čas, který jste si našla pro sdílení zkušenosti s naším obchodem. Zákazník je pro nás opravdu velmi důležitý a chceme, aby se u nás cítil dobře, jsme proto rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a přejeme stejnou spokojenost i s novými hodinkami.