Jsem s touto značkou naprosto spokojená.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za uskutečněný nákup a sdílení zkušenosti nejen s naším obchodem, ale i značkou. Přejeme mnoho příjemných chvil s hodinkami na zápěstí.

• Kvalitní značky

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení, přejeme Vám dlouhotrvající radost z nových hodinek.

• Super jednani.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za udělené doporučení, těší nás, že jste v celém průběhu objednávky nezaznamenal žádný problém a doufáme, že hodinky po rozbalení předčily Vaše očekávání.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Rychle dodání, dobrá komunikace s obchodem.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí vybavení obejdnávky spokojený a přejeme, aby hodinky přinesly mnoho radosti.

• Sortiment
    • Rychlost doručení
    • -

Doporučuji k nákupu

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení, těší nás, že jste byl se službami našeho obchodu spokojený.

• Rychlost, komunikace.

Dobrý den, pane Rauši,

děkujeme Vám za recenzi, jsme rádi, že jste byl s celým průběhem objednávky spokojený a hodinky k Vám dorazily včas. Doufáme, že se překvapení vydařilo a přinesly mnoho radosti.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za projevenou důvěru a udělené doporučení. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání hodinek spokojený.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Ulozenka na Senovaznem namesti je umistena tak, ze najit ji predstavuje detektivni pripad

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení. Bohužel s umístěním poboček Uloženky nemáme nic společného a je pouze volbou zákazníka, kam si balíček nechá zaslat.
    Doufáme, že nové hodinky udělaly radost.

• Profesionální jednání.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení našeho eshopu, Vašich slov si velmi vážíme. Jsme potěšeni, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě náš eshop a zavítala jste i k nám na prodejnu.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za toto stručné, přesto všeříkající hodnocení. Velmi si Vašeho doporučení ceníme a přejeme mnoho příjemných chvil s hodinkami na zápěstí.

velký výběr zboží

Dobrý den, Ireno,

děkujeme za udělené doporučení. Těší nás, že jste v naší nabídce našla hodinky vyhovující Vašim požadavkům a představám. Přejeme, ať přinášejí hodně radosti.

• rychlé jednání
    • výtečná komunikace
    • dárek
    • 5% sleva

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za projevenou důvěru a provedený nákup. Uděleného doporučení si velmi vážíme. Těší nás, že jste byl s našimi službami spokojený a přejeme, aby stejnou spokojenost a radost přinášely také nové hodinky.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost dodání, prodloužená záruka.
    • stabilní zázemí této firmy

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a následnou recenzi. S radostí čteme, že jste byl s celým procesem spokojený a hodinky k Vám dorazily včas. Přejeme, ať přinesou mnoho radosti.

Vše proběhlo dobře.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

moc si vážíme Vašeho hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že k Vám hodinky dorazily v pořádku a včas.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• rychlost, kvalita, dostatek informací, osobní přístup
    • doporučuji hodinky nafotit z více stran, a jak vypadají na ruce

S nákupem jsem velmi spokojená. Mohu doporučit!

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za čas, který jste věnovala ohodnocení nákupu provedeného přes náš e-shop a samozřejmě také udělené doporučení. Pořídit fotografie ke všem nabízeným modelům není bohužel v našich silách. Fotografie jsou samozřejmostí u všech naskladněných novinek, nejprodávanějších a obecně svým designem a funkcemi zajímavých modelů a postupně se také snažíme vytvářet fotografie k většině hodinek které máme na prodejně skladem. Snad hodinky, které jste si na našich stránkách mohla prohlédnout pouze na produktových fotografiích, splnily a dokonce možná předčily Vaše očekávání a dělají Vám radost.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Vše je na úrovni, spokojenost.

Dobrý den, Mirko,

děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem a také doporučení. Těší nás, že celý objednávkový proces proběhl podle Vašich představ. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

Rychlá doba dodání,zboži bylo skladem...

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení a přejeme, aby Vám nové hodinky dělaly dlouho dobu radost.
    Za tým HodinkyBoccia.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé jednání i dodání, přehledné stránky, kvalitní zboží.

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za provedený nákup a následné ohodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste využila našich služeb a na celém objednávkovém procesu neshledáváte žádné nedostatky.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky bezproblémově slouží po dlouhé roky.

• výběr zboží

Celková spokojenost

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme za Vaše slova chvály. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Budeme se těšit na případnou další objednávku hodinek :)

Výhodná cena,rychlost dodání

Reakce obchodu HodinkyBoccia.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení. Těší nás, že jste se už v krátké době po vytvoření objednávky mohl radovat z nových hodinek. Přejeme, ať hodinky Boccia dobře a dlouho slouží.