• přehledná nabídka
    • dobrá cena

kvalita za dobrou cenu

vše v pořádku

• Super kvalita zbozi, rychle dodani, nakup nad 1300K Kc = zadne postovne

Jsem moc spokojena, dokonce obleceni vypada lepe ve skutecnosti nez na obrazku a to se moc casto u jinych prpdejcu nestava :) za me 100%, vzdy super material, odpovidajici velikost a zensky strih :)

Reakce obchodu HM Obchod

Dobrý den, bohužel naše firma nenabízí dámské oblečení, asi jste uklikla při hodnocení. :)

Hezký den,

Martin Kukla.

• miluju Haemko
    • Super akce
    • Boźí kousky
    • Bohužel služby eshopu mi úplně nevyhovují. Poplatek za vrácení zboží je poměrně nezdvoŕilý,dokonce jsem se dočetla,že i nezákonný
    • Dlouhá dodací doba - zažila jsem i 10 dnů
    • Na mail o vrácení zboží mi vůbec nikdo neodpověděl

Spokojenost se zbožím v mém případě předčí nespokojenost se službami

Dobrý den Paní Veroniko!

Vaše hodnocení zřejmě patří HM obchodu s oblečením. Naše firma se zabývá prodejem elektroniky a zahradního nábytku, žádám Vás tímto o smazání rezence, která může házet špatné světlo na naši společnost. Se společností kterou tu hodnotíme nemá naše firma absolutně nic společného.

Předem děkuji.

Martin Kukla

• nákup z domova
    • ZÁSILKOVNA arogantní,sprostý jednání

nikdy zásilkovna KADAŇ,Jana Švermy...obtěžujete je,zaplať a vypadni

Reakce obchodu HM Obchod

děkujeme za Vaše hodnocení, mrzí nás že nám dáváte kvůli špatné zkušenosti ze Zásilkovny pouze 50 %. Bohužel jsou prodejci ( e-shopy ) a přepravní firmy ( Zásilkovna aj. ) které s naší firmou nemají nic společného. Doufáme že při dalším nákupu budete spokojená, v případě nespokojenosti s chováním zaměstnanců na výdejních místech doporučuji kontaktovat přímo přepravní firmu.

• operativní, cenově výhodný
    • neznám žádné

viz nahoře

Reakce obchodu HM Obchod

Vážená paní Jarko,díky za vašich 100% pro nás.Moc si toho vážíme a budeem rádi,když nás znovu navštívíte.Váš rodinný HM obchod.

• Vse funguje

Bse O.K.

Reakce obchodu HM Obchod

Děkujeme za Vaše slova o naší funkčnosti,moc nás to těším,když nás zákazník takto označí.Brzy zase koukněte na náš eshop,co jsme opro Vás připravili nového.Tým HM obchodu.

• možnost osobního odběru

Reakce obchodu HM Obchod

Děkujeme mnohokrát za recenzi a budeme se těšit,že nás znovu v naší prodejně navštívíte.Tým Hm obchodu:o))

• Zboží bylo docela špatně zabalené, přišlo v potrhaném obalu, naštěstí nic nebylo zničeno.

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,děkujeme za recenzi,Bohužel doprava se vždy nechová k balíkům jak by správně měla.Stále to s přepravci řešíme.Pokud y samozřejmě zboží bylo poškozeno,neváhejte nás kontaktovat.Váš HM obchod.

• rychlost,cena,kvalita

vyzkoušejte a uvidíte

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,děkujeme za vyzkoušení našeho shopu a za milou recenzi.Budeme se těšit na další návštěvy.Váš HM obchod

• Rychlost dodani
    • Vyber
    • Ceny

Ceny + rychlost dodani.

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,velice vám děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spokojené nákupy u nás.Váš HM obchod.

• žádné jsem neshledala

Objednaná konvice dorazila bohužel poškozená.Kontaktovala jsem prodejce,který mi ochotně pomohl a obratem poslali konvici druhou.Komunikace byla příjemná a svižná,pán,co to se mnou vyřizoval trpělivý a ochoný.Já určitě doporučuji a ještě jednou děkuji.

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,mnohkrát děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další spokojené nákupy u nás.Váš HM obchod

Obchod mě nechal objednat zboží uvedené jako skladem a objednávku mi potvrdil. Po 14 dnech jsem na vlastní urgenci zjistila, že zboží už se vůbec neprodává.

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený anonymní zákazníku,děkujeme za čas,který jste věnoval recenzi.Bohužel po vánocích a inventurách daný výrobek na skladě opravdu nebyl a tímto se Vám omlouváme za špatnou komunikaci.Meil s nedostupností zboží Vám byl na výše uvedenou meilovou adresu zaslán.Hm obchod.

• nevím

Zboží nebylo momentálně skladem. Dost dobře nechápu, proč toto zboží není momentálně nikde. Když si chci zapéct jeden rohlík se sýrem, je nesmysl žhavit 100 litrovou troubu. V topinkovači či v kontaktním grilu to nejde. Malá 10 litrová trouba je ideální a nezabere místo. Všude vám nabízí luxusní velké spotřebiče, ale ten mám v běžném sporáku.

Reakce obchodu HM Obchod

Dobrý den, velice nás mrzí že Vámi vybraný produkt momentálně vypadl a nebyl k dodání. Bohužel v předvánočním čase se toto stává u více položek, Nevím zda jste tento produkt objednával již někde jinde před námi, kde Vám dali stejnou informaci jako my, jelikož z Vaší recenze to tak vyplývá. Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace. a Přejeme příjemné svátky vánoční. HM-obchod

• Výborná komunikace. Objednávku jsem sice zrušila, čekací doba na zboží min. 3týdny a já jsem potřebovala zboží max. do týdne.

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,velice Vám děkujeme za Vaši recenzi a budeem se těšit na další spokojené nákupy u nás.Váš HM obchod

Reakce obchodu HM Obchod

Vážený zákazníku,mnohokrát Vám děkujeme za recenzi a budeme se těšit na další spokojené nákupy u nás.Váš HM obchod

• V dodacím listě bylo uvedeno podle objednávky číslo výrobku, ale přišel jiný. Jiné číslo výrobku, než jsem objednala. Dodávka nesouhlasila.

Reakce obchodu HM Obchod

Dobrý den, prověřoval jsem Vaši objednávku, ve faktuře bylo napsáno číslo výrobku který byl odeslán. Dle kontroly oproti objednávky jste obdržela naprosto totožný výrobek který jste objednala (stejný parametrově,rozměrově,pouze se jedná o "novější" model jeikož starší model již není k dispozici), jediný rozdíl byl v číselném označení výrobku. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu ohledně Vaši objednávky a tohoto problému. Mrzí mne že došlo k nedorozumnění a zároveň se Vám tímto i omlouváme. HM obchod