Dobrý den, za 370,-Kč !!! pásek na ruku mi přijde opravdu přehnané!!

Reakce obchodu Hladovypes.com

v případě, že se vám cena zdá příliš vysoká tak jste si produkt nemusela kupovat a nebo ho mohla v zákonné lhůtě vrátit. Nic vám v tom nebrání a tato možnost vám byla dvakrát nabídnuta.

Strašný podvod. Od tohoto obchodu všichni pryč. V emailu se podepíše nějaká Veronika, která ani nemá příjmení. Já kupoval obleček. Ten je naprosto ze strašného materiálu. Ponožky od vietnamců jsou z lepšího materiálu. Navíc rozměry naprosto neodpovídají. Ze zvědavost jsem jen balení otevřel s tím, že jsem chtěl vědět, jestli to co jsem koupil se dá vůbec použít. To něco je v igelitu ve kterém kupuji košile od čongů. No a to něco, co se vlastně dává na psí srst nemůže být z hygienických důvodů vráceno. A víte proč? Protože i přes to, že jsem si pejska přesně změřil, tak když jsem to vyndal, mí pejsci by se mi tam vešli dva. A ještě by jim to plandalo. Oblečků jsem koupil všude několik. Nikde jinde nebyl problém s vrácením. Nakonec jsem si nechal dva z pěti. BTW: Všechny jsem kupoval na stejného pejska a o stejných rozměrech. Tři byly naprosto nesmyslně velké. Jeden byl pak akorát, do druhého mi pejsek doroste. nebo se třeba srazí. To ale neplatí tady pro ten obchod. Tzn. jak jsem psal, ruce pryč!

Reakce obchodu Hladovypes.com

kupoval jste u nás pooperační obleček!! pro psa (ne obleček pro psa na zimu, což je velký rozdíl, který ve své recenzi asi záměrně nezmiňujete) ve velikosti XXL, který je svou velikostí určen pro plemena velikostí podobné bernardýnům nebo novofunlanďanům. Podle fotek na facebooku máte mnohem menší psy a tudíž je zcela jasné, že by se do tohoto oblečku vešli vaši psi dvakrát. Bohužel, výběr velikosti byl pouze ve vaší režii a to, že jste zvolil velikost XXL byla vaše volba, a tu my ovlivnit nedokážeme. Co se týče materiálu, jste první, který si stěžuje na jeho vlastnosti a to se tyto oblečky prodávají i do veterinárních ordinací. Materiál je určen pro psy po operaci, aby kryl například ránu, kterou je potřeba hlídat na dohojení a zároveň bylo zabráněno psovi se do této rány dostat ( krytí stehů atd.). Vaše přirovnání kvality oblečku ke košilím či ponožkám, které kupujete u vámi zmíněných prodejců nejsme schopni posoudit, nenakupujeme tam.

Hezký den

• neschopnost vyjít vstříc zákazníkovi, který se spletl v objednávce.

Dobrý den pane Crha,

požadoval jste dobírku u dopravce, u kterého to nenabízíme ve vámi zvolené hodnotě zboží. Tady jste se nespletl, ale byl jste nucen vybrat jinou formu platby. Kolegové Vám bohužel nemohli vyjít vstříc se změnou platby na dobírku. To vám bylo vysvětleno i v mailu.

• Rychlé dodání zboží
    • Zboží neodpovídá deklarované nabídce

Po zakoupení míčku LIKER průměr 7cm byl dodán míček s průměrem 6cm a druhý pod 6cm, přestože byl objednán míček s průměrem 7cm. Vzhledem k vysoké ceně poštovného což dodavatel nemůže ovlivnit a zřejmě i časově dlouhého vyřízení reklamace v případě vrácení, což mi prodejce nabídl, jsem si míčky nechal a objednal jinde, kde mi byl dodán míček s průměrem 7 cm tak jak je uvedeno v nabídce.
    Bohužel v tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a vzhledem k této negativní zkušenosti nedoporučuji obchod.

Reakce obchodu Hladovypes.com

omlouváme se, ale výrobky jsou takto označeny a je možné, že při výrobě došlo k chybě a míček neměl deklarovaný průměr 7 cm. Za výrobce se omlouváme a nabídli jsme možnost vrácení zboží.

• Neumi cist a zbozi dodaji na uplne jinou adresu nez bylo napsano

Neprofesialni

Reakce obchodu Hladovypes.com

děkujeme za recenzi ( p. Petr Klika, Náchod) . Objednal jste si u nás 12x jogurt Yoggies u kterého je jasně napsáno, že je pouze na osobní odběr. Z naší strany došlo k připravení zboží k osobnímu odběru (osobní odběr je možný pouze v Ostravě), byl jste také o tom informován sms zprávou a emailem. Tudíž z naší strany nedošlo k pochybení. My číst i psát umíme, ale vy asi ne.

Hladovypes.com pana Kliku jako klienta nedoporučuje a dává mu 0%
    - neumí číst
    - neumí zvednout telefon, když se mu snažíme dovolat
    - a neumí přiznat svou vlastní chybu a omluvit se
    - píše lživé recenze

• nespolehlivost

Tabletky pouze do koncedubna

Reakce obchodu Hladovypes.com

Omlouváme se, tabletky si objednáváme vždy z velkoskladu, aby byla jistota dlouhé expirace. Bohužel nám z velkoskladu dorazily tentokrát tabletky s pouze 14 denní expirací aniž bychom byli ze strany dodavatele upozorněni. I tak z naší strany došlo k pochybení, neproběhla důkladná kontrola před expedicí a objednávka byla odeslána. Klientka nás kontaktovala, z naší strany bylo navrhnuto okamžité vrácení peněz a zpětný odběr zboží na naše náklady. Za tuto chybu se ještě jednou omlouváme.

• Obchod nemá zboží které prodává. Po stornování objednávky po deseti dnech zboží vede stále skladem!! Je to na nasrání.

Reakce obchodu Hladovypes.com

U Vaši objednávky byla požadovaná velikost obuvi již vyprodána. O této skutečnosti jsme Vás informovali. Na internetu nabízíme jinou velikost obuvi, která je k dispozici skladem.

• rychlost i solidní jednání. Peníze za boty byly vráceny včas.
    • popis bot na e-shopu byl zcela odlišný od popisu na štítku u dodaných bot. Velikost č. 44 na botě neodpovídala skutečnosti. Boty byly max. č. 40. Reklamace nebyla uznána, proto mi nebylo vráceno poštovné za vrácení zboží tak jak je to napsané v Reklamačním řádu.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Reklamace byla postoupena dovozci obuvi a dle jeho vyjádření byla velikost obuvi a popis uveden správně. Proto byla reklamace z naší strany zamítnuta. Finanční prostředky byly klientovi vráceny, došlo k odstoupení od smlouvy, proto nemohly být proplaceny náklady na dopravu.
    Team hladovypes.com

• Objednáno dvojité balení granulí za zvýhodněnou cenu - nikde však nebylo napsáno že datum expirace je již jen dva měsíce !!!

Zde již určitě nic nekoupím - ze strany obchodu to byl podraz.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Vážený pane Pinkasi, u krmiva, která jsou za studena lisovaná, je obvyklá kratší doba spotřeby. U Vámi objednaného krmiva byla expirace minimálně 2 měsíce, což je dostatečně dlouhá doba ke zkrmení. Pokud Vám přesto zbožím nevyhovovalo, mohl jste odstoupit od smlouvy a zboží bezplatně vrátit. Mrzí nás, že nejste spokojen. Z naší strany se však o žádné klamavé jednání vůči zákazníkům nejedná.
    Team hladovypes.com

Zboží uvedené jako na skladě ve skutečnosti nedostupné, cena vyšší než jinde.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Omlouváme se, ale bohužel Vámi objednané zboží - Brit care cat konzervy tuňák & krocan 80g již bylo vyprodáno a z důvodu výpadku u výrobce nebylo možné zboží znovu naskladnit. O této skutečnosti jsme Vás informovali a nabídli konzervy s jinou příchutí.

• Obchod mam asi 40 km daleko a trvalo 5 dni, nez zbozi dorazilo

Reakce obchodu Hladovypes.com

Velmi se omlouváme za zdržení Vaší objednávky.

• žádné jsem nenašla
    • dodání zboží po telfonické urgenci

nedoporučuji

Vážený kliente,
    Velmi se omlouváme za zdržení expedice Vaší objednávky.
    Team hladovypes.com

• Nabízí zboží, které ve skutečnosti není skladem, mění si zboží k dodání, aniž by vás informoval, nejsou schopni reagovat a postavit se k vzniklé situaci, kdy je chyba na jejich straně

Jedno velké zklamání. Objednala jsem psí hračku, která byla dle webu dostupná, po víkendu volal někdo z obchodu, že hračku ve skutečnosti nemají a již skladem nebude. Objednávala jsem i granule a pamlsky, abych splnila podmínku dopravy zdarma (objednávka nad 1000,-). Jelikož se částka ponížila o nedodanou hračku, naúčtovali mne poštovné, i když chyba byla na straně obchodu. Slíbili poslat alespoň poukaz v hodnotě poštovného, který do dnešního dne nedorazil a po této zkušenosti o něj nemám zájem a žádala jsem o vrácení poštovného (marně). Jako vrchol mne překvapila dodávka, kdy mne obchod poslal jiný druh piškotů než jsem si objednala a ani mne předem neinformovali, nikdo se neomluvil, to, že cena dodaných piškotů byla nižší bych neřešila...ale jak si toto mohou dovolit...jeden problém za druhým. Po zaslaném emailu ohledně reklamace z mojí strany obchod již nereaguje.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Vážená klientko, IHNED po Vaší objednávce jsme Vás telefonicky informovali o vyprodání Vámi objednaného zboží. Slevový poukaz na dopravu jste sama v emailu odmítla a přeplatek za zboží Vám byl vrácen na účet.

• Zadne
    • Spatna komunikace s odbernym mistem Pampeliskova, nezvedaji tam telefony, az po nekolikate a po urgenci v eshopu.

Obchop pusobi solidne, avsak nemaji kvalitni odberne misto na ul. Pampeliskove, jsem absolutne nespokojen. Zbozi jsem mel pripraveno k udajnemu vyzvednuti v pondělí, avsak nebylo mozne se s nimi kontaktovat, volal jsem tam nekolikrat z vice cisel, az po urgenci v eshopu se podarilo dovolat na pampeliskovou, kde mi jeste tvrdil ze mu nikdo nevolal a ze maji telefon zapnuty, jen se vymlouvali... nakonec bylo zbozi vyzvednuto az ve stredu, protoze se mi tam podařilo dovolat az v utery odpoledne. Pokud si chcete usetrit nervy, nechte si to radsi poslat domu prepravni službu.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Nerozumíme Vašemu hodnocení. Výdejní místo Pampelišková funguje naprosto bez problémů.
    Team hladovypes.com

Nedorazilo zboží, které jsem objednala.

Děkujeme za recenzi.
    Klient souhlasil se změnou zboží.
    Team hladovypes.com

Zboží jsem v tomto obchodu objednal díky kombinaci rozumné ceny výrobku,nízkého poštovného,dobré recenze a zboží bylo skladem.
    Po objednávce 16.2 přišel automaticky email "nová objednávka". Druhý den 17.2 email "potvrzená",18.2 posílám email kdy zboží odešlou - žádná reakce,tedy myslím ani následující dny. 19.2 několikrát telefonujiv průběhu celého dne,tel.nikdo nebere. Odpoledne dorazí opět email "potvrzená" ale s dodatkem ,že zboží bylo odesláno. 22.2 přišla SMS s omluvou o předchozích technických problémech s telefonem,avšak nezavolali. Odpoledne (třetí den po odeslání zboží)příjde email "zboží připraveno k expedici?? Rozhoduji se následující den zrušit objednávku ,avšak 23.2 přichází avízo od DPD o doručení. Doručení naskladněného zboží trvalo přesně týden,což dnes v konkurenci neobstojí,tím spíše vázne-li komunikace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Špatná komunikace! Naslibovaných věcí a skutek utek.

Nespolehlivé.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Objednávka proběhla naprosto v pořádku, proto nerozumíme Vašemu negativnímu hodnocení, přesto děkujeme.
    Team hladovypes.com s.r.o.

• dodávka zdarma
    • změnili jste mi dopravu z PPL na DPD (po mém odsouhlasení), ale DPD bylo naprosto neschopné dodat zboží v mnou určenou dobu. Prý jste neuvedli, že se má dodat ve večerních hodinách a od tohoto problému se to táhlo... špatná komunikace zapříčinila, že jsem celkem už ztrácela nervy. Příště doručení jen s PPL.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Děkujeme za recenzi. Na dodacím štítku jsme uvedli doručení ve večerních hodinách. Za případné pochybení, které nebylo na naší straně se omlouváme. Team hladovypes.com s.r.o.