• Chyba komunikace, několikrát jsme volali, aby jsme zjistili v jakém stavu naše objednávka je. Prodejce vždy slíbil, že zavolá a nezavolal.

Reakce obchodu Hladovypes.com

Komunikace se zákazníkem byla naprosto v pořádku. Nerozumíme "hodnocení" od zákazníka, které má nejspíše za cíl poškození naší společnosti.

• zadne
    • neni pravda

SPATNY

Reakce obchodu Hladovypes.com

Děkujeme za Vaši recenzi. Zboží bylo připraveno včas, vyzvednuto v pořádku. Nerozumíme Vaši recenzi.... :)

• zboží bylo v pořádku a i komunikace,ale když jsem kupovala zboží u jiného dodavatele,tak jsem vždycky dostala dárek,né já ale moje Belinka,při nákupu 15kg,jeden a když jsem objednala 25kg,tak dostala dva sáčky žvýkacích pamlsků na zuby,omylem jsem objednala u Vás,i když jsem spokojená z dodávkou i komunikací,znovu přejdu k původnímu dodavateli,prokýšková

nakoupila jsem omylem,obchod je dobrý ale nedávají dárky jako jiní dodavatelé,to je na každém,já se vrátim k původnímu dodavateli

Reakce obchodu Hladovypes.com

Děkujeme za recenzi. Vše bylo v pořádku, ale přesto nás nedoporučujete, že nedáváme žvýkací pamlsky pro pejsky zdarma??? :)
    team hladovypes.com

• zaujala mě nabídka produktu ale nic mi nebylo doručeno

Reakce obchodu Hladovypes.com

Problém vznikl na straně dopravce. Za vzniklé problémy se omlouváme.
    team hladovypes.com