• vratily penize
    • neumí zvedat telefony
    • nekomunikují
    • po 2 měsících žadna oprava
    • neschopna opravna
    • vratili mi telefon z prasklou folii
    • nedoporučuju V ŽADNEM PŘÍPADĚ
    • pořad jsem musela volat na opranu sama

už nikdy bych si zde neopravila telefon!!!
    NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!

• majitel je šulda, absolutně nedoporučuji!

nebrat

• Koupil jsem zde najednou dva telefony, jeden už reklamujeme asi po 5té, pořad ale stejná chyba, vždy napíšou ale jinou závadu!!
    • Když po 5té příjdeme tak nám najednou sdělí, že co si myslíme že máme naprasknutý kryt.
    • Druhý telefon skončil v koši, protože na to nemám nervy.
    • Vstřícní jen když kupujete

nekupujte zde telefony!!!

• Vse

Zajimave je, ze same klady jen od overenych zakazniku.. a jeste to jde podle data postupne za sebou...

• Od počátku telefon zlobí. Koupil jsem starší-3měsíce. Moje chyba. Nezvedají telefon. Neochotní, arogantní při reklamaci.

Děs!!

• Nízká cena
    • Všechno
    • Reklamace nevyřizují
    • Telefon nechtějí vrátit, ani neopravený
    • Jejich servisní list je jako účtenka od vietnamcu z tržnice
    • Poprvé telefon zvednou, na další volání již nereagují
    • Arogantní jednání
    • Jenom LŽOU, LŽOU a LŽOU

Do konce roku 2014 bylo vše ok. Měl jsem z tohoto obchodu dva telefony. U prvního vše v pořádku, i reklamace. U druhého mobilního telefonu už je to děs. Telefon mají již dva měsíce v servisu a stále mi ho nevrátili a to ho po nich chci i neopravený.
    Když jim zavolám, řeknou mi že je stále v servise, že tam ještě ten dej zajdou a dají mi vědět. A nic. Když jim volám zpátky tak už mi to ani nezvednou. Když jsem přišel na obchod, stále mi tvrdil že je v servisu že bude během týdne, Jsou to dva měsíce a stále nic.
    Již to řeším s ČOI, která mi také doporučila řešit to soudně

• NIC
    • POZOR PODVODNÍCI !!!

Krajně neseriózní , lživá firma.

• na první pohled výhodná cena
    • Otřesná reklamace
    • nulový servis
    • mlčí
    • nekomunikují
    • neberou telefony
    • neodpovídají na emaily
    • zloději
    • podvodníci

Zakoupil jsem zde telefon na dobírku, to bylo v pořádku, dorazil, fungoval...po roce začal zlobit, telefon zaslán doporučeně zpět na reklamaci, od té doby už asi třičtvrtě roku mlčí...
    žádné reakce na telefonáty, žádné reakce na emaily, žádná reakce na oficiální odstoupení od kupní smlouvy, žádná reakce na žádnou z oficiálních cest...NIC!!!
    jsou to zloději největšího kalibru, nikdo tu nic neobjednávejte, nebo těžce spláčete v moment jakéhokoliv problému...
    kdybych tohle věděl dopředu, vyvaroval bych se čemukoliv, co by mě s tímto obchodem jakkoliv spojilo...
    otřesné, otřesné, otřesné, takovéhle firmy nemají na internetu co dělat...
    největší hnus a odpad!!!
    už zbývá jen podat oznámení na ČOI a doufat, že když nás bude víc, třeba aspoň dostanou pokutu, když nic jiného...

• totálně ale totálně špatný prodejce!!!!!!

koupil jsem po internetu telefon a ten zničeho nic stracel signál během dne i při plnem signálu a začal fungovat až po restartu.

při prvním zpuštění tam byla polština to mě mělo trknout hned na začátku .

telefon jsem třikrát reklamoval a po třetí mi ještě ani nepřišel dneska tam jedu a jsem hodně naštvaný.

telefon sem měl doma dohromady týden a již pul roku jej reklamuji.

prosím vás nic tam nikdy nekupujte budete nešťastní.

Strašný obchod odnich už nikdy nic telefon poslán k reklamaci je to už 2měsíce stále žádná odpověd neuvidíme už ani telefon ani peníze telefon nedostupný na meil neodpovídají

• Poslala jsem telefon k reklamaci, už to je 3. měsíc a nic se neděje. Ani potvrzení o přijetí reklamace, ani o průběhu. Počítám, že telefon už nikdy neuvidím. Tak od této firmy už bych si nekoupila ani špendlík.

Nedoporučuji!!!

• Nedá se jim dovolat.Neudavají nikde tel.kontakt.Komunikace na hovno!

Pokud ano tak jen na dobírku. Ja jsem peníze poslal a pořád nic nepřišlo! Je to 8dní po zaplaceni.

• Vadné telefonní přístroje
    • Neodpovídají na maily, ani telefon
    • Při osobním setkání jsou arogantní a sprostí
    • Nedodávají potřebné dokumenty (faktura o zaplacení, reklamační listy,..)
    • Nedodržují termíny reklamace
    • Lžou

POZOR!!! PODVODNÍCI!!!
    Ukázkový příklad přísloví "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají".
    V momentě, kdy si přístroj zakoupíte a potřebujete servis, reklamaci, atp.,tak jsou arogantní a sprostí!!!
    Nedodávají potřebné dokumenty (faktura, reklamační list), při uplatnení odstoupení od smlouvy se ani nemáte tedy čím bránít. Zůstal mi jen nefunkční telefon a -7000 Kč.
    Předchozí reklamace trvaly 2 a půl měsíce!!!
    Neustále se jen vymlouvají a lžou, na vše mají odpověď!
    Určitě se obrátím na ČOI.

• Podvodníci!!!
    • Lžou
    • Neodpovídají na maily, nezvedají telefony
    • Velmi špatný obchod
    • Nedodržují záruční dobu
    • Přetvařují se před ostatními zákazníky, když přijdete reklamovat přímo na prodejnu
    • Neseriózní

NEDOPORUČUJI!!!!!!!! Raději si připlaťte pár stovek navíc u jiného prodejce. Telefon mi přestal fungovat po 2 měsících! Po reklamaci jsem se jej už nedočkala, nevrací peníze ani zboží, nekomunikují. Stále lžou a slibují.

http://www.coi.cz/cz/e-podatelna/ zde přikládám jednoduchý formulář na ČOI ...třeba se to konečně začne řešit, když přibude stížností

• dlouhý dodací termín a to jsem platil předem

Nedoporučuji, špatná komunikace. Bez upozornění mi prodali telefon, který není určený pro tuzemský obchod, ten se poškodil a nereagují na reklamace

• Neobjednávejte si odtud mobily!! Je to firma která když chcete koupit je to v pořádku, ale co se týče reklamace, tak mobil nevracejí, když jsme tam volali pán to položil! Je to příšerná firma!!

Neobjednávejte!!!!!!!!

Objednala jsem si mobil, přišel rychle po objednání, ale po roce používání mi mobil zabavila PČR, z důvodu že byl mobil kradený. No neuvidím ani mobil ani 4200 které jsem za mobil dala, obchod opravdu nedoporučuji, nejsem jediná, která měla mobil kradený.

• Nekvalitní obchod
    • Přetvařování obchodu a dělání velkého IMAGE
    • Neseriózní
    • Mobily nejsou z OFICIÁLNÍHO DOVOZU, proto jsou levné!¨
    • Blokovanost pro české operátory

Obchod je velice špatný. Mobily sice má, ale ne pro ČR. Nepoužitelný. Obchod umí jen prodávat.

P.S. Mobil jsem dala REKLAMOVAT PŘED ROKEM, psala jsem tam, neodpovídali, volala jsem tam a odbyli mne. Mobil mi přišel před několika dny.
    - Udělejte si obrázek sami.
    - Máš málo peněz? Radši si počkej, našetři si trošku víc a kup si u autorizovaného prodejce :) nebudeš litovat tak, jako tady.

Celkový dojem?
    ŠPATNÝ

Objednala jsem si jako dárek mobilní telefon. Dcera ho pod stromečkem rozbalila a zjistili jsme, že je blokovaný pro české operátory. Dovolat se nám podařilo na 120 pokus, poté nám bylo slíbeno, že nám pošlou kód pro odblokování. Nic nedorazilo, kontaktní telefon je nedostupný. Takže nedoporučuji.

• Nedoporučuji, poslali mobilní telefon bez baterie, po reklamaci mi sdělili, že ihned posílají náhradní baterii na vlastní náklady, po dvou týdnech, kdy nedorazila napsali, že se asi zásilka někde ztratila, protože byla zaslána jako obyčejný dopis,omluvili se, že posílají doporučeně, po další urgenci ani po dalším týdnu baterie nedorazila a k vánocům tak dárek byl nekompletní. Navíc obchod nereaguje na telefony, pouze na e-mailovou korespondenci.

Možná, že se stane, že obchod pošle mobilní telefon bez baterie, ale už by se nemělo stávat, že nedodá ani po třech týdnech náhradní baterii! Zvláště pak před vánoci!