Vynikající a velmi rychlá komunikace, ochota vyhovět požadavkům. Tento důvěryhodný obchod vřele a ráda doporučuji!!!

Vážená paní Evo,

velmi Vám děkujeme za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás, že jste byla s nákupem maximálně spokojená. Přejeme Vám, ať Vám zakoupený produkt dobře a dlouho slouží a věříme, že nám zachováte i nadále svou přízeň.

Tým GRUSO.cz

• Rychlost dodání zboží, perfektní komunikace, skvělé ceny, výborný výběr zboží

Reakce obchodu gruso.cz

děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě a rovněž za Váš čas, který jste věnoval vyplnění dotazníku spokojenosti. Velmi si toho ceníme a věříme, že s dalšími nákupy budete také spokojen na 100 %.

Tým GRUSO.cz

• bezproblémová komunikace, rychlé dodání

Vážený pane Dupale,

děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě a také za hezkou recenzi. Doufám, že Vám zakoupený produkt dobře slouží, a že nám i nadále zachováte svou přízeň.

Tým GRUSO.cz

• rychlá reakce obchodu, zboží přišlo poctivě zabaleno

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho obchodu, velmi si toho ceníme. Veškeré zboží vždy pečlivě balíme, aby nemohlo dojít k jeho poškození při přepravě. Věříme, že Vám bude produkt dobře sloužit a při dalším nákupu znovu zavítáte na náš e-shop.

Tým GRUSO.cz

• Rychle vyřízeno. Jsem velice spokojený.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojený a doufáme, že nám zachováte svou přízeň a při dalším nákupu opět využijete našich služeb.

Tým GRUSO.cz

• Super cena oproti konkurenci, po objednání v eshopu už bylo na stránkách dražší. Dobrý kup.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem spokojen a věříme, že příště se na nás opět obrátíte.

Velmi rychlé a pohodlné.

Vážená paní Marcelo,

velmi Vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla s námi spokojená. Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit.

• dobrá cena

Reakce obchodu gruso.cz

děkujeme, že jste si našla chvilku na vyplnění dotazníku spokojenosti, velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodě spokojená.

• Ceny
    • Uloženka

• Dobrá cena

Nakupovala jsem poprvé-byla jsem spokojena

velmi korektní jednání, krátká dodací lhůta, doporučuji

perfektní komunikace, okamžité reakce na dotazy zaslané mailem, rychlost dodání, bezpečně zabaleno

• Rychlé a příjemné jednání
    • Zboží doručeno v pořádku

• V případě mého dotazu na telefon jsem dostala veškeré informace, které jsem potřebovala.
    • Jsou velice milí a vstřícný.
    • zboží dorazilo v čas a v pořádku

• skvělá komunikace a zájem o zákazníka

Byl to muj první nákup a jsem velmi spokojená,
    milá pani, která se stará o zákazníky , takový eshop můžu všem jen doporučit

• Výhodná cena
    • Původní nedůvěra v tento internetový obchod.
    • V kontaktech na webu není uvedeno žádné telefonní číslo.

• Velmi vstricni a ochotni. U zadneho eshopu jsem se s takovym zajmem o gakaznika nesetkal. Vrele doporucuji nakup.

• Dobré ceny,rychlé dodání

Rychle dodáno,možnost zaslání na uloženku a vyhnul jsem se dlouhému čekání na doručení na adresu,vyzvednu kdy mám čas.

• Dobrá cena