• Vše proběhlo skvěle, rychle, velmi ochotný personál.

Gastronom vřele doporučuji, úžasná komunikace, ochotní a vstřícní lidé, objednávka a doručení proběhlo velmi rychle. Z naší strany velké poděkování.

Reakce obchodu Gastronom
    Velice děkujeme za kladnou recenzi a doporučení, která nám udělá vždy velkou radost.
    Děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jsem velmi ráda, že i ve Vašem případě se nám to podařilo.

• vše ok

• ok

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

• dobrá komunikace s pracovníky, dobrá kvalita, doba dodání

Celková spokojenot, už jsnme kupovali vícekrát

Velmi dobrá komunikace.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

• zboží v pořádku, rychlé dodání

• dobrá komunikace
    • delší doba dodání, ale je dána zaměřením obchodu

Vstřícnost, komunikace, kvalitní zboží

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

Výborná komunikace, kvalitní výrobek, který již používám. Naprostá spokojenost.

• široký výběr.
    • Nelze platit kartou online.

• v pohodě

Rychlé dodání produktu

• Perfektní služby.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

• Velmi dlouhá dodací lhůta!!!

Reakce obchodu Gastronom
    Standardní doba dodání námi nabízeného zboží je 3 - 10 dnů. Záleží, pokud je produkt skladem nebo na cestě k nám na sklady. V případě zboží na objednávku se řeší dodací termíny individuálně. Veškeré přijaté objednávky zpracovávají naši obchodníci. Obratem zasílají potvrzení dodacích termínů. Pokud je dodací termín delší než je standardní, telefonují a snaží se vždy najít řešení. Zároveň jsou také připraveni operativně nabízet alternativy nedostupného zboží. Děkujeme za pochopení.

Tým Gastronom.cz

Výborná spolupráce, rychlé dodání.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

Vše proběhlo v pořádku. Vřele doporučuji.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

Strašná doba dodání i když píšou , že mají skladem.....

• spolehlivost
    • ochota
    • super cena

• Dlouhé čekání na zboží

Vážený zákazníku.

Standardní doba dodání námi nabízeného zboží je 3 - 10 dnů. Záleží, pokud je produkt skladem nebo na cestě k nám na sklady. V případě zboží na objednávku se řeší dodací termíny individuálně. I Vám byla zaslána zpráva s informací o termínu doručení do 20. 10. 2023. Zároveň jsou také připraveni operativně nabízet alternativy nedostupného zboží. Děkujeme za pochopení.

Vše došlo v pořádku .

Reakce obchodu Gastronom

Děkujeme Vám za kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu.
    Snažíme se o to, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Jsme velmi rádi, že se nám to i ve Vašem případě podařilo.

Velice děkujeme za váš čas při vyplnění dotazníku.