Vše došlo v pořádku .

Reakce obchodu Gastronom

Děkujeme Vám za kladnou recenzi a za doporučení našeho obchodu.
    Snažíme se o to, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Jsme velmi rádi, že se nám to i ve Vašem případě podařilo.

Velice děkujeme za váš čas při vyplnění dotazníku.

Přejeme Vám krásné a hlavně ve zdraví prožité dny.

• rychlá reakce

Reakce obchodu Gastronom

Velice děkujeme za kladnou recenzi a doporučení, která nám udělá vždy velkou radost.
    Děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jsem velmi ráda, že i ve Vašem případě se nám to podařilo.

Děkuji za váš čas při vyplnění dotazníku.

Přejeme Vám krásné a hlavně ve zdraví prožité dny.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

Zboží za dva týdny pořád firma nedoručila

Vážený zákazníku.

Standardní doba dodání námi nabízeného zboží je 3 - 10 dnů. Záleží, pokud je produkt skladem nebo na cestě k nám na sklady. V případě zboží na objednávku se řeší dodací termíny individuálně. Veškeré přijaté objednávky zpracovávají naši obchodníci. Obratem zasílají potvrzení dodacích termínů. Pokud je dodací termín delší než je standardní, telefonují a snaží se vždy najít řešení. Zároveň jsou také připraveni operativně nabízet alternativy nedostupného zboží. Děkujeme za pochopení.

• nic neni skladem, dodaci lhuty 3 nedele
    • spatna unformovanost o stavu skladu a dodani

Velmi rychlé dodání zboží

Vše v pořádku.

• rychlost vyřízení

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

přehledné stránky, dobré ceny, kvalitní zboží a dobrá komunikace.

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

• Příspěvkovým organizacím automaticky na fakturu

Rychlé dodání. Celková spokojenost. Doporučuji

• rychlé jednání

• zboží objednáno a po 1mĕsíci pořád nic. Nikdo se ani neozval

Vážený zákazníku.

Standardní doba dodání námi nabízeného zboží je 3 - 10 dnů. Záleží, pokud je produkt skladem nebo na cestě k nám na sklady. V případě zboží na objednávku se řeší dodací termíny individuálně. Veškeré přijaté objednávky zpracovávají naši obchodníci. Obratem zasílají potvrzení dodacích termínů. Na Vaši emailovou adresu bylo zasláno potvrzení objednávky s termínem do 25. 7. 2023. Po té i omluva s informací o prodloužení termínu do 15. 8. 2023. Zboží Vám bylo zasláno 17. 8. 2023.
    Děkujeme za pochopení.

++++

• rychlost vyřízení

• rychlé doručení
    • ochota personálu
    • krásně zabaleno proti rozbití
    • doporučuji

Zcela bezproblémový obchod

S přátelským pozdravem tým Gastronom.cz

• vše perfekně zabalené(křehké nádobí)

stále čekáme na zboží :-(

Tým Gastronom.cz

ochota, příjemné jednání, pomoc po telefonu, profesionalita

vše v pořádku a včas

super, rychlé dodání.