• customer service

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo dle očekávání a na případný další nákup se budeme brzy těšit.

• dobrá cena
    • jen jsem nevěděl jakou veri hry kupuji

Kupoval jsem jsem synovi Minecraft pro windows. Nevím jak se jednotlivé verze kompletně jmenují . A koupil jsem mylně Java edici . Naštěstí je to nyný od června jedno na MS Store stačí vlastnit jednu a druhá je také k dispozici . Jen by mohli být hry pro PC lépe popisovány , ale to je i JRC a jinde....

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu ke zlepšení.

• nejlepší ceny

• Super cena
    • Rychlost dodání kódu
    • Rychlá odezva prodejce

• Klíč mi přišel hned
    • 75% menší cena než u oficiálního prodejce

Klíč mi přišel hned maximální spokojenost za nízkou cenu

• Ceny
    • Rychlost dodání klíče

Skvělý obchod, do kterého se vždy rád vracím pro nové hry. Skvělé ceny a rychlost dodání klíče během pár minut.
    Jednoznačně doporučuji !

Reakce obchodu GAME SHOP

• Obdržení elektronické licence hry trvá jen pár minut od začátku nákupu
    • Různé platby online platby
    • Nízká cena her
    • Bonusové body na další nákup - zhruba 1%
    • Chybí některé banky k online platbě, které to umožňují

Dal jsem si hru do "košíku" zaplatil online, obdržel jsem kód ke hře na steam, tím byl obchod dokončen během pár minut. Tady toho není moc k hodnocení.

• komunikace
    • ochota
    • vtřícnost
    • zatím žádná

Rád zde nakupuji, nemam mechaniku v notasu, takže digitální licence ke stažení hry velkém plus, ano tohle je dnes už standartní, ale v neposlední řadě rozhodla pro výběr eshopu i cena

Reakce obchodu GAME SHOP

• velký výběr, dobrá cena, slevy pro opakované nákupy

Perfektni spoluprace.

• Levný
    • Rychlý
    • Příjemná komunikace

Reakce obchodu GAME SHOP

Klíč mi přijde vždy hned po zaplacení.

• ceny
    • spolehlivost

• Dobrá cena za roční PS Plus

Vše ok

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu GAME SHOP

• RYCHLOST a hlavně vše levnější
    • Cash Back za nákupy

Nakupuji zde ps plus je to výhodnější než na store

Reakce obchodu GAME SHOP

Přehlednost, rychlost, naprostá spokojenost.

• Dobré ceny
    • Rychlé dodání klíče

Online objednáno, zaplaceno a během 3 minut klíč obdržen. Nákup naprosto v pořádku. Kupoval jsem FIFU 22 za 654 Kč. Hra frčí v pohodě.