• Přidělování klíčů není automatizované, čekal jsem 17 hodin na jeden klíč

Nejde platit kartou mastercard, je to normální v 21. století?

Reakce obchodu GAME SHOP

Mrzí nás, že nejde platit kartou mastercard, nicméně tohle rozhodnutí nebylo na nás, nýbrž platební bráně. Stále lze použít například platbu přímo přes banku.

• Objednal jsem PlayStation Plus členství 12 měsíců, ale místo toho přišlo PlayStation Live Cards , které bylo za 0 Kč. Zaplacené zboží nedorazilo, telefon vypnutý, obchod nekomunikuje ani přes email. Tento obchod důrazně nedoporučuji

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den. Díky za recenzi, vše vámi popisované však uvádíme u samotného produktu. Telefon k dispozici nemáme, nevíme tedy kam voláte a píšete, k nám však určitě ne, jelikož neevidujeme žádnou komunikaci. Jediný správný email je [email protected]

• produkty, které jsem zakoupil, ještě nebyly dodány.

Reakce obchodu GAME SHOP

Tomuhle říkáme odvaha. :)

• nešlo zaplatit zboží

platbu jsem zrušil,nešlo zaplatit zboží

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, komplikace nás mrzí, děkujeme za zpětnou vazbu. Prověříme, kde se stala chyba.

z CSOB se neda zaplatit

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, v této době probíhala změna provozovatele, nyní je již vše v pořádku.

Platila jsem za kartu iTunes hned, klíč mi nebyl doručen... musela jsem se po něm shánět... poslali mi emailem klíč, který nefungoval... když jsem jim napsala, neozvali se.... takže vyhozené peníze, nedoporučuji

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, jelikož zprávu o vadném klíči vůbec neevidujeme.

Zboží mi nebylo dodáno v době, která byla deklarována. Ano, problémy se mohou stát. Jen by bylo dobré o tom informovat zákazníka. Pokud bych se nezeptal a nestaral kde moje objednávka je, bylo by ticho po pěšině.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, produkt byl s doručení do 24 hodin, pokud by ani do této doby klíč nedorazil, tak by vám přišel email s podrobnostmi. Každopádně se omlouváme za komplikace.

Nefunkcni web
    Neprehledny
    Doruceni online klicu trva nekolik hodin

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za vaše pravidelné přispívání negativních hodnocení ohledně našeho webu. Jsme však rádi, že i přes vaše negativní hodnocení náš web stále využíváte :)

Po zaplacení hry jsem obdržel přístupový klíč a podle zobrazeného návodu zadal hru aktivovat.
    Vložený klíč byl odmítnut.
    Napsal jsem prosbu o pomoc s aktivací na kontaktní mail.
    Týden bez odezvy. Už s tím ani nepočítám..

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, pokud máte nějaké problém s klíčem, tak nás stačí kontaktovat. Po kontrole jsme však vaší zprávu nevyhledali a dle kontroly klíče je klíč v pořádku.

Pri objednani vas zavali plno nesmyslnych emailu!
    zadavani benefit bodu je strasne. Plus minus tlacitka jsiu ministurni takze se napr. 30x trefit na toto tlacitko je nemozne. Kliknete vedle a hned se distanete nekam jinam a vse tafavate cely znova.
    Stranky eshopu jsou snad nejhorsi jsky jsem kdy videl. A bohuzel nic se nesnazi s tim delat.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste při objednávce měl problémy, proto děkujeme za zpětnou vazbu, která bude předána na kompetentní místa k rozhodnutí a určení, zda by se vámi popisovaný problém nedal nějak upravit a vylepšit.

• BLBINA

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, pokud byste mohl své hodnocení upřesnit, konkretizovat a sdělit, co přesně je podle vás blbina, pomůže nám to v dalším rozvoji. Přesto však, i přes nedoporučení, děkujeme za 100%.

• nic mi nepřišlo

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, pokud jsou s objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte se obrátit na emailovou podporu, kde vám kolegové rádi pomohou s vyřešením.

• Nic jsem nekoupil

Pouze jsem vložil zboží do košíku - vytáhli ze mě kontaktní údaje - pak jsem zjistil, že nemají žádný způsob platby, který mohu akceptovat - a tak jsem v obchodu nepokračoval. Nechápu, jak mě pak mohou nahánět s nějakým hodnocením "provedeného nákupu".

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, toto hodnocení nás mrzí, avšak dotazník je zasílán na základě vytvořené objednávky, nikoliv na základě zaplacení. Přehled nabízených plateb je k dispozici k nahlédnutí ještě před vytvářením objednávky.

• Nabízejí stejnou hru za dvě různé ceny
    • Arogantní jednání
    • Manželé Wagnerovi, kteří obchod vlastní, nekomunikují

Předáno České obchodní inspekci

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, pokud jsou s vaši objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte se obrátit na naši emailovou podporu.

• Nejedná se o verzi s live gold částí, není možné hrát s dalšími hráči po síti

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, název a popis napovídá produktu, že se bohužel opravdu nejedná o Live Gold. Mrzí nás tedy, že jste zakoupil nevyhovující produktu, avšak všechny informace byly k dispozici.

Using Revolut, the payment could not be completed when the VISA/MC option was chosen.

Reakce obchodu GAME SHOP

Thanks for your feedback but this is something what we are not able to change.

Strasne prihlasovani do profilu. Pres potvrzovani obrazku kvuli tomu jestli nejste bot ???

Za dalsi stranky vypadaji a jsou prehledne tak jako by je dekalo 5ti lete dite.

Dost casto nejde platit platebnimi kartami. Nejdriv asi rok neslo platit kartou mbank pak neslo platit kartou airbank a applepay nakonec take prestal fungovat.

Pokud mate vernostni body a jenich uplatneni take otresny. Nekolikrat se mi vzdy vymaze objednavku a zavinam znova. Plus minus kterym pridavate body je i na tabletu jsko spendlikova hlavicka a jakmile se trefite kousek vedle vse se smaze.

Nakupuji zde pouze jedinou vec kdyz je nouze. Jinak radsi utracim penize jinde kde nemam takoveto problemy kde mi objednavka nezabere pul hodiny tak jako tady.

Podpora je desna strasne neprijemni. Oni dekaji vse spravne a nic spatneho nevidi.

A po objednavce vam prijde sest mailu!!! Takze super spamovani od nich.

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme, že i přes neustále negativní hodnocení z vaší strany se stále vracíte na nákup v našem eshopu :)

Tím že mne zde na této stránce okradli tak nemám moc co k tomu říci , pořídil jsem si ještě Mafii definitivní edici za 700kč a přišel mi naprosto vadný kód , ale obchodu to nebylo divné, takže jsem pak psal na podporu a ta řekla že napíše steamu, ale bylo jasné že je to podvod, protože ten kód nevypadal jako kódy normální . No a už to jsou 3 týdny a obchod pořad nic .

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, mrzí nás komplikace, která nastala s vámi zakoupeným klíčem, avšak pokud se objevil problém, který bylo nutné řešit se samotnou podporou Steam, tak bylo potřeba vyčkat na jejich vyjádření. Jsme rádi, že se vše podařilo vyřešit.

• Schopnost řešit problém
    • Délka řešení a způsob řešení problému

Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, mrzí nás komplikace, která nastala, avšak pokud se za celou dobu neobjevil problém s daným produktem, tak je nutné jej z naší strany zkontrolovat.