Reakce obchodu GAME SHOP

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo dle očekávání a na případný další nákup se budeme brzy těšit.

• Dobré a rychlé jednání

• Výhodné ceny - koupil jsem PS Plus Extra výhodněji než kdekoli jinde
    • Okamžité dodání i s návodem
    • Žádnou jsem nezaznamenal

• customer service

• Super cena
    • Rychlost dodání kódu
    • Rychlá odezva prodejce

• Ceny
    • Rychlost dodání klíče

Skvělý obchod, do kterého se vždy rád vracím pro nové hry. Skvělé ceny a rychlost dodání klíče během pár minut.
    Jednoznačně doporučuji !