Všechno proběhlo jak mělo
    Dárek jsme měli do hodiny

• nelze platit kartou online jinak vse ok

• Perfektní ceny, rychlos dodání.

• Přehlednost stránek, rychlost dodání.

• vše rychle a bez problémů
    • Uvítal bych možnost platby kartou

• Spokojenost

• Rychlý nákup, klíč na hru přišel do 20 minut
    • Možnost zaslání neplatného kódu hry

• Dobré ceny a výběr.
    • Nevím o žádné. Problém, který vznikl vyřešen obratem i o víkendu večer. To jsem ještě nezažil:D. Takže za mne super.

Popsáno výše, takže za mne ano, příště zase a vše v pohodě.

• Hra nejde spustit, přestože jsem si před zakoupením hry dělala test, který potvrdil, že hra je s mým PC kompaktibilní. Prodejce mi nový kód nezašle, protože chyba je v mém PC, ať se obrátím na servis podpory. Ten je v angličtině, takže tím je to vyřešené. Naštěstí hra nebyla tak drahá, ale naštvalo mě to. Už svůj nákup nikdy nezopakuji.

Reakce obchodu GameShock.cz

jak jsme se již vyjádřili, tak herní klíč byl v pořádku a my nemůžeme ovlivnit, jestli hra pojede správně na PC. Proto jsme Vás odkázali přímo na podporu výrobce, která by Vám mohla pomoci. Mrzí nás negativní hodnocení, za které fakticky nemůžeme.

S přátelskými pozdravy,

GameShock.cz

• Platba, spoluprace s bankami

• Rychlá reakce
    • Elektronické licence cca za 30min po zaplacení
    • Hodně bank na zaplacení
    • Nedá se on-line platit kartou

• nešel nákup bez registrace

• dobré

Zaplatil na účet , hra poslána na dálku a šlape :-)

• Doručení do 20minut

obchod jsem si vybrala kvůli dobré ceně, nevýhoda je, že platba je možná pouze převodem, mají ale účty u spousty bank. Na klíč jsem čekala asi 40minut (možná víc už nevím přesně) nakupovala jsem okolo osmé večer.

• nízké ceny
    • rychlost dodání do 15Min
    • komunikace

Doporučuji. První nákup a ještě jsem získal bonusový klíč na steam.

• Klíč do hodinky přiřazen

Malinko delší čekací doba, ale kupoval jsem hru o mnohem levněji, než nabízely ostatní obchody.

• do 15 minut obdrženo
    • vše funguje
    • komunikace

Doporučeno, výborná komunikace členství funguje. Naprostá spokojenost.

• Ceny
    • Vzhled stránek
    • Platba možná pouze převodem
    • Doba dodání
    • Připojení není zabezpečené

Obchod nabízí hry za zajímavé ceny. Platba je však možná pouze převodem z internetového bankovnictví. Provedení platby tak trvá (v mém případě cca 30min, u konkurence s možností platby přes Paypal/PayU atp. doba dodání v řádu sekund od provedení platby). Navíc připojení není šifrované a tedy potencionálně zranitelné.

Reakce obchodu GameShock.cz

Dobrý den, Jane,

děkujeme Vám za konstruktivní názor. Chápeme, že čekací doba je delší, ve Vašem případě 30 minut, ale i zde jsou své výhody. Nezadáváte nikam své platební údaje, které by mohly být odcizeny. Klíč jste obdržel oskenovaný, kde oproti mnohým stránkám byl markantní cenový rozdíl. Věříme tedy, že v budoucnu nás ještě navštívíte a pokusíme se stáhnout čekací dobu na minimum :-)

GameShock.cz