Ani po týdnu od odeslání platby nebyli zaslány kódy a přístup k stáhnutí hry. Na telefonu, který není dostupný pro příchozí hovory, ale jen pro SMS , nikdo na mé SMS nereagoval. Na email následně nikto také nereaguje. Po týdnu jsem odstoupil od smlouvy , ovšem email se mi vrátil, že nejde doručit. Obchod nefunguje, zřejmě podvod.....

Vše naprosto v pořádku. Doporučuji. Komunikace super.

• rychlost dodání

• Nefunkční kódy !!!
    • Nulová komunikace pro radu.
    • Nulová komunikace na reklamaci.

Varuji před obchodem i přes několik zřejmě zaplacených dobrých recenzí.
    Obdržený kód nefunguje a obchod nijak nereaguje ne reklamaci. Zřejmě budu muset věc dořešit jako podvod trestním oznámením a přes ČOI.

• Levné hry
    • Nefunkční klíče

U obchodu jsme zakoupili dlc hry the sims a přišel klíč který po aktivaci nepřidal všechno co mělo. Obchod nereaguju na emaily.

• Dobrá cena
    • Hra zdarma

Výhodně jsem nakoupil a během asi 20 minut obdržel hru s ještě další zdarma. Za mě velká spokojenost.

• Již několikátý nákup. Vždy bez problémů.

Kupoval jsem klíč. Doručen po zaplacení v řádu desítek minut.

• Objednal jsem hru ke stazeni, nicmene se mi stahlo uplne neco jineho :(

Vše ok

Objednal jsem DLC, ale místo toho jsem obdržel pouze content pack. Dobrovázející text produktu popisuje DLC a zákazník nemá možnost poznat, že obdrží za dané peníze pouze content pack. Považuji to za klamání spotřebitele, kdy obchod láká na levný DLC, ale pošle zákazníkovi pouze content pack, který je výrazně levnější .

Reakce obchodu GameShock.cz

určitě se jedná o chybu, kdy jak říkáte, se do databáze nakoupil Content Pack místo rozšíření. Buď se jedná o chybu z neznalosti produktu nebo lidský faktor. Stačilo nám napsat, o což Vás teď prosím. Stavíme se k tomu čelem a provedeme Vám plnou refundaci za zakoupený produkt, který jste jednoduše nechtěl a ten si od nás jako omluvu ponecháte.

• Absence komunikace

+ O.K.

Klíč ke hře mi došel během tří minut po zaplacení.

• kody přišly na email ihned, stahovat ovšem budeme až po Ježíškovy, tak snad to bude OK

Ochota a vstricnost

Dobrý den, Ivano,

doufáme, že dárkový poukaz, který jsme pro Vás vytvořili, potěší někoho pod stromečkem nebo jako dárek k narozeninám :-).

Gameshock.cz

Hru jsem měl do dvou dnů od objednání nainstalovanou na svém PC.Takže za mě známka 1 ,výborný obchod :).

Reakce obchodu GameShock.cz

nezobrazuje se nám číslo objednávky, ale jsme rádi, že jste se službami spokojen :-). Obvykle se všechny klíče doručují do 15 minut v běžnou pracovní dobu, doufáme tedy, že instalace do dvou dnů proběhla kvůli platbě převodem.

Gameshock.cz

• Dostané za hodinu ani ne :)

Reakce obchodu GameShock.cz

moc Vám děkujeme za recenzi! Stává se, že některý z produktů není skladem, protože pro nás není reálné udržovat několik tisíc produktů skladem. Na nic si tedy nehrajeme a snažíme se to vždy v nejkratší možné době odeslat, což lze vidět na průměrné době doručení :-).

• rychlost dodání

Dobrý den, Václave,

moc Vám děkujeme za recenzi! Nám se zalíbila v Zaklínači 3 hra Gwent. Určitě ji zkuste taky :-).