• Spolehlivost , ale především rychlost dodání objednaného zboží.

Objednávka vytvořena dne 29.3.2018 v 17:05,v 17:08 jsem zadal příkaz k úhradě na účet me(stejný účet jsjo mám já banku-překlad pro nechápavé) přes internetové bankovnictví (jinak to ani není bezpečné v Česku) jinak platím přes Paypal účet Pokud je někdo natolik neschopný a nenajde svou banku na stránce, neuznačí údaje o účtu +variabilní symbol, tak to jako sorry, ale běžte se zahrabat,vemte to, cim jste se pokoušeli objednat zlaté členství a vyhodte ho z okna, protože pokud někdo nezvládne základní ovládání a označení textu a následně skopirovat do schránky(virtuální ne poštovní) a poté vložit údaje do svého internetového bankovnictví, tak to je u mě neschopnost první třídy. A že si někdo zakoupí kod na hru a neví absolute co a jak, nebo si to předem nezjistí, tak to sorry podruhy=stejná odpověď.Vsechny hry na PC jsou distribuovány digitálně přes služby ORIGINS, STEAM A další a jestliže zakoupim kód na nakou hru pro PC, zjistím di předem jestli je hra pro Steam nebo Origin a pak jej vložím do daného účtu té dané služby. Hra se obdržením kódu nenainstaluje sama od sebe nějakým zázrakem.Takovym komentářům ve stylu co sem zde četl-nezná lék-nákupní greenhorn dává negativní komentář jenom proto že je línej zadat 3 údaje do internetového bankovnictví a poté potvrdit autorizační kód, ktety obvykle chodí na registrovaný telefonní číslo. aspoň mě vždy chodí.
    Samozřejmě kódy pro hry pro Xbox One nebo 360 se zadávají mnohem jednoduše, tedy aspoň já to tak léta letouci dělám.Obdrzeny kód skopirovat, CTRL+C(Klávesová zkrátka) CTRL+V vložit a vložím po přihlášení na xbox live ucet. Xbox live účet NENÍ automaticky gold účet. Gold účtem se stává po zadání kódu pro zlaté členství. xbox live je služba-připojení k internetu a serverům Microsoft a jiných herních vývojářů, kde dochází ke spojení s ostatními konsolemi-hráčy.Snad je tento můj román-kritika některých dostatečná-nejedna se o kritiku obchodu, ale některých expertů-kupujicich.
    Update:po necelé hodině dorazil email oznamující přidání kódu do mého zákaznického účtu na stránce obchodu.Po přihlášení se objevil obrázek naskenovaného kódu. Bylo by lepší mit možnost zobrazit kód ve stylu editace jako přímo vložený (text) přesně jako to má třeba Microsoft, když koupím hru jako gift-dárek tak se zobrazí jako text po přihlášení na stránce s nákupy Microsoft účtu. ale nevadí a je tam i možnost kopírovat a vložit. což je parádní a velice zjednodušené.
    Kód bez problémů funguje, ihned po zadání se zobrazí přesně o co se jedná, prakticky kdekoliv u xbox live cili Microsoft účet, Steam nebo jiné. po potvrzení již nelze jinam kód použít.coz je zcela normální. je to jako sériové číslo u programů, taky je na jedno použití.Objevil se maly problem s kódem, obchod zaslal kód nový s dárkem navíc. absolutně perfektní přístup vyřešení problému.

• Dobré ceny
    • Přehledný web
    • Hru nezískáte okamžitě, ale až po převedení peněz na účet - je to z důvodu eliminace podvodníků a zlodějů, což zase úplně nevýhoda není. Ale chvíli si na hru musíte počkat.

• Rychle jednání i při potížích s klíčem. Super obchod
    • Nevím žádnou.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

S obchodem jsem byl naprosto spokojen. Zboží bylo doručeno instantně a v pořádku. Žádný problém jsem neshledal. Hodnotím velmi kladně.

Dobrý den, Lukáši,

děkujeme Vám za recenzi! Doufáme, že si užíváte naplno příběh nájemného vraha v obleku ze série Hitman.

• Rychlé doručení obědnávky
    • Srozumitelný postup instalace

Dobrý den, Sáro,

děkujeme Vám za recenzi. Věříme, že dodatky ke hře Sims 3 Vám zpříjemnily celou hru, a doufáme, že u nás opět nakoupíte :-).

Váš GameShock.cz

• Velmi vstřícné jednání a rychlost vyřešení problému.
    • První e. klíč nefungoval, ale nebyla to chyba obchodu.

• Nemusi se platit kartou a zbozi stejne prijde do 5 minut

• Výborná komunikace
    • Často jsou akce
    • Slevy

S obchodem jsem velmi spokojen, rád přijdu nakoupit znovu :)

• Digitalni kopie
    • Platba pouze prevodem (podporujou spoustu bank)

Obyc. obchod. Kupoval jsem wowko, chtel jsem usetrit a digitalku. Tenhle shop nabizel jako jeden z mala digitalku a nabizel ji nejlevnejc.

Bohuzel lze platit jen prevodem ale podporujou opravdu hooodne bank.

Dobrý den, Petře,

moc Vám děkujeme za konstruktivní recenzi. Mnoho lidí se obává, že hru neobdrží hned, ale s naší podporou je klíč do hodinky doručen.

• Rychlé doručení
    • Nepřijde oznámení když vám přijde kód na stránku

Obchod je dobrý, našel jsem tam věc která byla levnější než na ostatních obchodech. Dostal jsem navíc kód zdarma do steamu.

• platební metoda je pouze převodem. Je tam většina bank, takže je do pár minut hotovo, ale i tak se člověk musí přihlásit apd.

• Kvalitní obchod
    • Výborná domluva
    • Rychlost vyřízení
    • Velmi dobré ceny
    • Celková spokojenost

Celkově hodnotím obchod velmi kladně a obchod doporučuji.

• Klíč jsem měla během pár hodin po zaplacení

• super

• dodání objednaných kodu do 30 minut mailem