spokojenost

• nemá

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Budeme se snazit Vas nezklamat i nadale! S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• Dobrá cena.
    • Nekvalitní zboží.

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Moc bych Vas prosil o poslani emailem mi o jake zbozi se jedna? My snazime se dbat na kvalitu a pokud zjistujeme nekvalitni vyrobky tak s vyrobcem smlouvu neuzavirame. Prosim Vas o informaci na email adresu: [email protected] S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• dobré ceny
    • dodací lhůta

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Budeme se snazit zlepsit dodaci lhutu celeho sortimentu! S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• Obchod naprosto nekomunikuje. Na všechny dostupné mailové adresy i formulář jsem napsal, o jaká data (IČ. DIČ) potřebuji doplnit fakturu, stejně přišla jen na jméno. Nechtěl jsem se registrovat kvůli jednomu nákupu, proto nebylo kam tyto údaje vyplnit. Chybí zpětná vazba - vyexpedovat zboží dnes už nestačí.

Obchod, který umí dodat nakoupené zboží, ale chybí mu jakákoliv komunikace se zákazníkem. Příště bych jej už nezvolil.

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Rad bych informoval o tom ze faktura byla zakaznikovi upravena dle jeho poradavku. Kolega ktery prehlednul email byl o teto skutecnosti informovan, bohuzel lidsky faktor ma pravo na chybu :-) S pozdravem / With best regards Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz

vřele doporučuji , vše proběhlo ok !!!

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Budeme se snazit stale pracovat na zlepseni nasich sluzeb. S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• nízká cena
    • chybí info na e-mail, že bylo zboží odesláno

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,

• Obchod až po mé několikáté urgenci se ozval,s výmluvou že kolega můj email někam založil a zboží již nebylo,protože se tím pádem objednávka zdržela.

Jsem velice nespokojená s komunikací prodávajícího.

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer, o teto udalosti uz vim a jmenem spolecnosti se Vam omlouvam za nekompetentni jednani pracovnika zakaznickeho oddeleni, pracovniku bylo udeleno varovani a bylo ponizeno osobni hodnoceni. S pozdravem / With best regards Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz

• Levné zboží
    • Objednal jsem si, nepřišel mi mail k pokynu osobnímu vyzvednutí. Když tam člověk volá, tak to nikdo nezvedá a nebo druhé číslo nefunguje vůbec.

Pokud chcete zboží, kterého se nechcete dočkat, tak tam určitě nakupte. Prostě nedoporučuji!

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Je mi velice lito ze kolegove z zakaznickeho oddeleni prehledli Vasi objednavku! Moc prosim Vas o informaci o jakou objednavku se jedna at mam prehled kde kolegove udelali chybu, abych mohl podniknout potrebne kroky aby nadale k podobnym situacim nedochazelo. K Vasi nevyrizene objednavce Vam mohu nabidnout dopravne zdarma a jeste slevu na vybrane zbozi. Takze prosim o kontaktovani me na email adrese: [email protected] a verim ze spolecne celou situaci dotahneme do dobreho konce.
    S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• Cenu:-)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Objednávka byla zrušena ze strany obchodu až po několika dnech a přitom v e-shopu bylo zboží skladem. Kromě toho nebyl udán důvod a ani neproběhla nějaká omluva.

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer, je mi velice lito ze nekdo z zakaznickeho oddeleni zrusil Vasi objednavku. Me je znamo pouze o jednem pripadu kdy se jednalo o objednavku halogen lamp do auta, bohuzel na eshopu zbozi se tvarilo skladem ale v skutecnosti nebylo, bylo to z duvodu chyby v importu sortimentu "Auto-Moto" a pokud jsem byl spravne informovan, pracovnik zakaznickeho oddeleni Martin Suchy se zakaznikovi omluvil. Pokud se jedna o jiny pripad, prosim kontaktujte me na email adrese: [email protected] Byl bych velice rad aby vse se vyresilo k Vasi spokojenosti. S pozdravem / with best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz

• Dobrá cena
    • Dodací lhůta, než zboží dorazilo dostal jsem asi 5 emailů - stačilo potvrzení objednávky a potom info o předání dopravci s fakturou v příloze emailu, více emailů je zbytečně matoucí.

Vše OK, dodací lhůta asi týden. Jestliže nepospícháte, obchod doporučuji.

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
    Moc Vam dekujeme jmenem celeho tymu Galax.cz za Vasi recenzi. Budeme se snazit stale pracovat na zlepseni nasich sluzeb. Urcite zapracujeme na zrychleni dodani zbozi celeho sortimentu! S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-shop Galax.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• velmi mile mě překvapila komunikace ze strany zákaznického oddělení - jmenovitě pan Martin Suchý - úžasná a rychlá spolupráce, velmi slušné a příjemné jednání. To se vidí málokdy.
    • šel jsem na jistotu pro lampičky, takže jsem se s ostatním zatím moc neseznámil

super osobní přístup, moc jsem byl spokojený.
    Doporučím.