• zadna zprava kdy bude zbozi dodano ani kdyz bylo expedovano !!!

prumerny obchod

• Lze zde sehnat i obtížně dostupné komponenty.
    • Přijatelné ceny.
    • Dobrý výběr.

Velmi solidní jednání ze strany obchodu.

• Dobrá cena, rychlost a šíře nabídky

Obchod jsem neznal, ale přes Heureku se zdál být OK a byl. Měl jsem trochu problém s převzetím, neboť mi pošta nejdříve napsala SMS kdy to dodá, pak se omluvila že to bude později a nakonec to dodala v původním termínu. Může se stát a na druhou stranu oceňuju, že napíšou SMS

• nemoznost sledovat stav objednavky/ zmena zpusobu dodani

Jiz nikdy si odtud nic neobjednam.

• rychlost vyřízení a dodání zboží

• Dlouhá dodací lhůta

Zboží jsem objednala ve čtvrtek 6.9. (měla jsem od obchodu GALAX písemné ujištění, že zboží dodá do 2 pracovních dnů). Bohužel mi zboží přišlo Českou poštou až další týden ve středu 12.9. !!!

Reakce obchodu Galax.cz

Dear customer/Vazeny zakazniku, nejperve dovolte Vam podekovat za Vasi recenzi. Jen je nam velice lito ze tady uvadite ze mame dlouhou dodaci lhutu, coze neni pravda a navic nedoporucejete nas obchod... :-( Pro vysvetleni situace rad bych zde uvedl ze Vase objednavka byla vytvorena 06.09 v 12h 51m, coz byl ctvrtek, zbozi Vam bylo odeslano 10.09 v 14h 17m, coz bylo pondeli. Opravdu zde nevidim zpozdeni - zbozi bylo expedovano behem 2 pracovnich dnu! Bohuzel posta Vam balik dorucila 12.09. Jak asi sama vite o vikendech se nepracuje. S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director. E-Shop: Galax.cz

• Zákazníků dorazilo zboží v pořádku, doporučuji
    • Proti nemam nic

Zboří přišlo do 3 pracovních dnů . Důkladně zabalené nezozbite jsem velmi spokojena . Děkuji za seriozní dodaní zásilky

• Dobré ceny
    • nevím

Normílní eShop

• to nevím
    • malo

je to dobrý

• dobrá cena
    • Při objednání platba předem na účet, dorazilo zboží na dobírkou. To je velmi nepřijemná, a taky mnohem dražší záležitost.

Před objednáním se raději 2x zeptejte jak bude zboží odesláno a nechejte si to potvrdit mailem.

• Největší výhodou je rychlá dodací lhůta.
    • Internetový obchod naprosto nekomunikuje se zákazníky - nemáte zprávu o odeslání objednávky, o převzetí zpátky odeslané zásilky, prostě nic, telefonní čísla uvedená na webových stránkách firmy nikdo nezvedá, obchod mi nebyl schopen ani do 30-ti dnů vrátit peníze za zboží, které jsem odeslal nazpět v zákonné 14-ti denní lhůtě, i když jsem byl ujištěn, že se vše vyřídí okamžitě.

Jedná se jen o další bezvýznamnou firmu českých podnikatelů, která není naprosto konkurenceschopná a důvěryhodná.
    Neustálé omluvy a množství nekompetentních pracovníků firmě určitě nedělají dobrou pověst.
    Radím všem, aby se nákupu zde vyhnuli obloukem a elektroniku raděj objednávali u solidnějších společností.

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer, je nam velice lito ze mate takovy nazor o nasi spolecnosti. Prosim Vas o uvedeni o jaky pripad vraceni penez se jedna? Dle mych informaci jsme vsem zakaznikum kteri vraceji zbozi do 14 dnu penize vratili. Budu ocekavat od Vas informaci na email: [email protected] Predmet: "K rukam obchodniho reditele - reklamace" . Nyni rad bych zde uvedl ze to co vy uvadite o nekomunikaci neni vubec pravda, po objednani zbozi dojde zakaznikovi email o akceptovani jeho objednavky, ihned po expedici se posila email o expedovani zasilky. Coz potom vola zakaznikovi vola jeste prepravni sluzba PPL a informuje o dodani. Ja tady osobne zadnou nekomunikaci nevidim. Telefoni cisla se zvedaji a na emaily zakaznici dostavaji odpovedi jak nejrychleji to jde. Rad bych tady touto cestou spise uvedl ze posledni dobou my se setkavame stim ze zakaznici misto toho aby zavolali nebo napsali dotaz kdyz nejsou si zcela jisti zda objednane zbozi bude odpovidat po technicke strance pozadavku, jen objednavaji a pak zbozi vraceji. Coz ma za nasledek to ze Galax.cz ma zbytecne ztraty na zbozi a zbytecne naklady na dopravu.
    Budu ocekavat od Vas email na ktery Vam obratem poslu potvrzeni o poslani penez za vracene zbozi. S pozdravem / With best regards, Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz.
    P.S.: Dear customer our company isn´t only Czech staff..

• Přehlednost
    • Nevím o ničem

Měl sem pár dní do odletu, když mi byla dodána baterie do notebooku, ovšem ve špatné barvě. Obchod perfektně zareagoval, snažil se najít cestu jak mi novou baterii co nejrychleji dodat a neustále se mnou komunikoval. Vše se stihlo a já mohl klidně odcestovat.
    Doporučuji, profesionalita na nejvyšší úrovni :-)

• Cena,kvalita.
    • Nevím.

Nákup v tomto obchodě hodnotím pozitivně.

• Kvalita a rychlost

Bezproblémový a rychlý nákup.A hlavně dodaná baterie je opravdu kvalitní.Děkuji

• Dlouhé dodací lhůty
    • Neschopnost

Objednal jsem si zboží už koncem července! Za týden dokázali zboží, které bylo skladem ihned k odběru poslat pouze expedovat a to na špatné místo! Proto údajně poslali zboží znovu (ač jsem po dalším týdnu se dotazoval, tak obchod tvrdil, že zboží bude doručeno následující den - během dalších tří dnů stále není na pobočce - ověřeno osobně v Uložence).
    Obchod nemůžu doporučit (buď záměrně lžou, obchází zákon aby vyčerpali dobu možnou odstoupit od smlouvy a nebo jsou tak neschopní - jakákoliv varianta však odrazuje od dalších nákupů)

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den / Dear customer, dnes jsem se informoval o Vasi objednavce u kolegu z zakaznickeho oddeleni, opravdu netusim kde nastal znovu problem, jelikoz mi bylo sdeleno ze 2 zasilky na Ulozenky byli odeslane. Nabizim Vam poslani baterie primo k Vam na adresu bez dopravneho. Ale jedine v Vasem nazoru musim okomentovat: My v zadnem pripade neobchazime zakon! Ani to nejde nebo ja nevim jak, my kdyz prodavame baterie tak dnem uskutecneni nakupu je datum prevzeti zasilky. A navic doba pro odstoupeni od smlouvy zacina bezet od data prevzeti vyrobku. V pripade zajmu o poslani baterie bez dopravneho prosim napiste nam email na: [email protected] a predmet zpravy prosim udejte: "K rukam obchodniho reditele Alexe Morgana". Dekuji Vam predem. S pozdravem / With best regards Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz

• Objednám si přepravu pomocí PPL, která je samozřejmě dražší a zásilka mi najednou příjde poštou

Měli by jste zrychlit expedování zásilek

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi, o teto zasilce vim, kolegove Vam poslali baterii Balikem do Ruky protoze svoz PPL uz nam bohuzel odjel a kolegove chteli aby baterie k Vam dorazila co nejdrive. Pro nasi firmu doprava alternativni logistikou je mnohem drazsi nez PPL :-( S pozdravem / With best regards Alex Morgan, Trade Director, E-Shop Galax.cz