Galax.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Galax.cz
Heureka point>

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Galax.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Galax.cz

Dee

Přidáno: 27. srpna 2014

Good !!

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. Velice si toho vazime!

B.UNQ!

Přidáno: 25. srpna 2014

• Velky vyber baterii a oproti mnoha jinym obchodum moznost nakupu prave nahradnich baterii bez ICO..a 2 letou zaruku na baterie!!!
  • Zatim me zadne nenapadaji...

Urcite se vratim :)

Přidáno: 23. srpna 2014

Maximalní spokojenost

Eda

Přidáno: 11. srpna 2014

• Jestli "hlavní" slabiny? To určitě ne, ale měl jsem smůlu, že moje objednávka byla spletená a musel jsem první zásilku vracet. Ale toto se určitě stává i na jiných obchodech.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. A jeste jednou se moc omlouvam za kolegy na balirne kteri spletli stitek a tim padem doslo k popleteni zasilek.

Jan Beneš

Přidáno: 7. srpna 2014

• Nízká cena.
  • Dodací lhůta.

Obchod jsem našel přes vyhledávač a rozhodl jsem se pro něj podle nejnižší ceny a hodnocení 4 hvězdičky. Zboží uvedené jako skladem jsem obdržel až 10 pracovních dnů od objednání. Na telefonický dotaz mi bylo odpovězeno, že zboží sice mají skladem, ale v Německu. To je neférová praxe, uvádět jako SKLADEM zboží, které fyzicky prodejce nemá. Ať už se jedná o záměr nebo o nedopatření, je to pro mne důvod, proč tento obchod NEDOPORUČUJI. K dopravě ani ke kvalitě zboží nemám však žádné výhrady, toto bylo zcela v pořádku.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Mate naprostou pravdu ze v Vasem pripade dorucovaci lhuta byla nesmirne velka. Normalni dorucovaci lhuta je u nas 2 prac dny. Ale bohuzel v Vasem pripade doslo k vyraznemu prodleni, za coz se Vam moc omlouvam. Ohledne skladu, my uvadime zbozi skladem protoze opravdu je tomu tak. Ale mame zasoby na provozovne v CR a mame dva dalsi sklady na uzemi Nemecka a UK. My udrzujeme jen frekventovane baterie v zasobe na provozovne, obvykle vykryti zasob z nasich externich skladu trva jeden prac. den. A duvod udrzovani vetsiny baterii na externim skladu je - pravidelna rotace baterii (aby nedochazelo k starnuti zasob). Urcite prosetrime co zpusobilo selhani lhuty k vykryti zasob provozovny a bude se snazit podobnym problemum v budoucnu predchazet.

Jeste jednou se moc omlouvame a doufame ze pres opravdu jedinecny pripad selhani, nezanevrete na nas obchod.

Preji Vam hezky zbytek dne a hezky vikend...

Přidáno: 1. srpna 2014

• uloženka

I přes některá negativní hodnocení jsem byl mile překvapen rychlostí vyřízení objednávky.
Vše bylo bez problému, odeslání v den objednání.
Objednával jsem baterii do staršího NTB.

Přidáno: 28. července 2014

• Příjemná realizace nákupu
  • Nevím o nich.

Petr BOB

Přidáno: 22. července 2014

Přes peripetie s dopravou, které nebyly na straně prodejce musím zhodnotit že jsem s prodejcem spokojen. Přístup k vyřešení situace byl nadstandartní. Musím jen doporučit. Baterie je funkční.

Přidáno: 10. července 2014

• možnost platby bankovní kartou a nízké ceny.

Přidáno: 8. července 2014

přestože byla položka uvedena jako skladem, čekám na ni již 10 dní.. snad dnes dorazí. Jinak cena dobrá.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. Na ochrane skladu na provozovne budeme i nadale pracovat, aby nedochazelo k vypadkum.