366 recenzí z celkového počtu 879 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Galax.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Galax.cz

Martin

Přidáno: včera, 16:16

• Velký výběr, skladem znamená skladem, ne až za dva týdny...

spokojenost, příště zde opět nakoupím

Přidáno: 22. září 2016

• Ceny, rychlost dodání zboží

Bruson

Přidáno: 6. září 2016

Tak nevím, ale pokud se obchod 10 (slovy deset) dní od objednávky neozve, zatímco registrace proběhla promptně (ač jsem o ni nestál)... tak nevím?!?!?!?!?!?

Přidáno: 30. srpna 2016

• 1

Přidáno: 26. srpna 2016

• Profesionální přístup
  • nic jsem nenašel

široký sortiment originálních baterií do notebooku za dobrou cenu.

gol

Přidáno: 23. srpna 2016

• Ačkoliv obchod reklamuje vyřízení reklamace neprodleně, čekaljsem na výměnu nové nefunkční baterie 30 dní a poté mi došla další nefunkční baterie. Na poštovném jsem již zaplatil 300 kč

Skvělé dodací podmínky (do druhého dne od objednání), skvělé ceny, nicméně nekvalitní zboží

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
Vase reklamace od 19.07 k nam dorazila o nekolik dnu pozdeji 22.07. Potom ihned baterie byla poslana na testovani do servisu apple do ktereho my pravidelne dodavame baterie. Protoze se jednalo o originalni baterii apple A1405. Vetsinou baterie A1405 dodavame do servisu, protoze uzivatele si voli spise odbornou montaz. A ani jednou nebyla reklamace na baterii A1405. Po testu baterie bylo zjisteno ze baterie je "mrtva". Novou baterii jsme Vam poslat ihned nemohli protoze jiz nebyli skladem a cekalo se na dalsi dodani. Coz nova dodavka originalnich baterii k nam dorazila 15.08 a 16.08 Vam byla baterie odeslana. Prozatim jsme od Vas nemeli zadny vzkaz o tom ze by baterie byla vadna, krome teto recenze. Pokud mate problem s baterii - napiste nam prosim email nebo zavolejte. Co se tyce postovneho - poslal jste nam baterii na zpet jen jednou, coz postovne za poslani zpet nemohlo stat 300,-Kc a my nabizime moznost "Svozu GLS" pro reklamovane baterie. Tento svoz je mozne vzdy telefonicky domluvit s kolegy a oni zaridi svoz vadne baterie zadarmo.

Je nam moc lito ze jste se potkal s problemy s nasi baterii A1405, chceme Vas ujisit ze se jedna o skutecne jedinecny pripad u baterie A1405.

V pripade dotazu jsme pro Vas k dispozici na email adrese a kolegove budou radi Vam pomoci.

Dekujeme za recenzi i kdyz negativni a prejeme Vam hezky den.

S pozdravem / With best regards
Alex.M
Zakaznicky servis / Customer support

Venci1

Přidáno: 18. srpna 2016

Přišel imeil ve kterém bylo číslo balíku,nic nepřišlo,po telefonickém dotazu jsem se dozvěděl že zboží není.

Reakce obchodu Galax.cz

Dobry den vazeny zakazniku / Dear customer,
Bohuzel Vase zasilka byla ztracena behem prepravy logistickou spolecnost "GLS". Podle tracking kodu bylo zjisteno ze zasilka byla prijata na depo ale nedorazila na hlavni tridici depo. Dalsi kabel jsme Vam poslat nemohli - protoze uz nebyli skladem. V moment objednani bylo u nas skladem "posledni kus". Bohuzel takove to pripady se obcas stavaji. :-( Stejne tomu bylo pred nekolika dny - posta nam ztratila jednu zasilku.

Moc se omlouvame Vam za to ze jsme nemohli Vam odbavit jeste jeden kabel. Bohuzel jiz je v nabidce nemame.

S pozdravem / With best regards
Alex.M
Zakaznicky servis / Customer support

Přidáno: 17. srpna 2016

Obchod jako takový proběhl výborně, baterka první týden taky funguje. Jen doufám, že bude fungovat ještě třeba za rok.

Lyl

Přidáno: 15. srpna 2016

• Přehledný e-shop, dobré ceny, výhodná doprava, bezproblémová komunikace. Mohu jen doporučit.
  • Nezaznamenal jsem.

tisknizdarma.cz

Přidáno: 9. srpna 2016

• skvělý přístup prodejce a zájem poradit
  • dobré ceny
  • zboží skladem