Galax.cz

379 recenzí z celkového počtu 925 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Galax.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Galax.cz

Přidáno: včera, 07:19

Vše perfektní.

Canterville

Přidáno: 15. ledna 2017

• Výhodné ceny.
  • Nevím

Široký sortiment, výhodné ceny a fantasticky krátká dodací doba.Všem doporučuji.

M

Přidáno: 8. ledna 2017

• Veľmi dobrý pomer cena-kvalita.

Přidáno: 7. ledna 2017

• rychlé doručení
  • dobré ceny
  • přehledný eshop

Mohu jen doporučit zde nakupovat, objednal jsem zboží a bylo mi doručeno následující pracovní den :) To jsem nečekal.

Bubo

Přidáno: 14. prosince 2016

Přes tvrzení zboží na skladě jsem po 10 dnech volal pro nečinnost obchodu a bylo mi sděleno, že zboží již odchází a za pár hodin telefon, že zboží není a ať si koupím jiné dražší. Můj osobní dojem je, že se jedná o překupníky zboží z číny. :(

Reakce obchodu Galax.cz

Nejperve dovolte podekovat za Vas nazor, i kdy negativni. Velice radi se k tomu vyjadrime. Objednal jste u nas baterii NTL2176 urcenou pro ntb HP, s kapacitou 4400mAh. Bohuzel jak jsme Vam psali v emailu, nedokazali jsme zajistit ochranu skladu na predvanocni obdobi a bohuzel hodne baterii mame vyprodanych. Mezi ne taky bohuzel spada i NTL2176, pozadali jsme jednoho dodavatele aby nam pomohl s ochranou skladu ale bohuzel i pres jeho ujistovani ze zbozi nam bude doruceno v cas - nestalo se tak. - to jsme Vam psali v emailu. Vas dojem neni pravdivy ohledne prekupniku z Ciny, nase spolecnost objednava a planuje vyrobu baterii v Cine. A kdyz my odebirame zbozi primo z tovarny tak se nejedna o prekupnictvi. Ale musim rict i par slov na obranu jinych obchodu - ne vsichni pane Tvarog maji moznost nakupovat primo u vyrobce zbozi - protoze existuji takove pojmy jako "exkluzivni zastoupeni" nebo "autorizovany dealer" coz jine prodejci musi nakupovat u nich - a moc nerad bych tyto poctive obchodniky oznacoval Vasim pojmem "Prekupniky z Ciny". Je nam moc lito ze mate takovy postoj k veci. Jeste jednou se Vam omlouvame za neschopnost dorucit objednane zbozi v cas. A mimochodem, kolegove Vam nabizeli "drazsi" baterii s kapacitou 5200mAh za akcni cenu 840,- vc DPH. Coz jeji normalni cena je 1084,- korun. A tato cena je v nasem internetovem obchode. Akcni cena byla jen pro zakazniky, kteri objednali NTL2176 a nedostali ji v cas. A bohuzel podobnych zakazniku s stejnym problemem bylo hodne (6 lidi) a vsichni krome Vas se k veci postavili s jinym nazorem.

Prejeme Vam hezky vikend a hezke proziti vanocnich svatku.

Zakaznicka podpora / Customer Support Galax.cz

Láďa

Přidáno: 30. listopadu 2016

• Za tuhle cenu se nenabízí ani repas baterií.Super cena,doporucuji!

Rychlé dodání,nízká cena.Doporučuji.

Přidáno: 23. listopadu 2016

• Dobrá cena baterie
  • Kvalitní baterie
  • Vše proběhlo rychlé a spolehlivě.

Výborný obchod, mohu doporučit.

Přidáno: 5. listopadu 2016

• Rychlé doručení - na druhý den měl jsem zboží doma.
  • Široká nabídka baterií
  • Nejlepší cena značkové baterie to notebooku

Výborný nákup - rychlé doručení. Jen doporučují.

Přidáno: 22. října 2016

• Nízké ceny
  • Rychlé dodání - na druhý den jsem měl zboží doma.
  • Opravdu mají skladem - mají vlastní sklad!
  • Dobrá komunikace

Opravdu bleskové dodání - to je protože mají vlastní sklad. Ptal jsem se po telefonu kdy mam zboží čekat a pracovník mi řekl že hned zítra. V duchu jsem si řekl,že asi mají "sklad" u dodavatele , takže par dnů to potrvá... Ale zboží bylo následující den - takže opravdu mají vlastní sklad a hned posílají. Jako v Alze.. :-)
Mohu všem jen doporučit. Když budu něco potřebovat , rád u Vás nakoupím znovu :)

Jína

Přidáno: 19. října 2016

Rychlé vyřízení objednávky po reklamaci