Galax.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Galax.cz
Heureka point>

Jak uživatelé hodnotili daný obchod?

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
  • 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod Galax.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Galax.cz

Přidáno: 1. září 2014

• ceny, rychlost
  • obchod nabízí možnost platit kartou při vyzvednutí, dokonce to emailem potvrdí, skutečnost však je jiná a zákazník je nucen zajistit si neplánovaně hotovost
  • při následné korespondenci svaluje vinu obchod na zprostředkovatele (Uloženka) a naopak

Nutné zlepšit komunikaci mezi obchodem a zprostředkovatelem. Při vzniku mimořádné situace by měl mít možnost zprostředkovatel ihned kontaktovat obchod a vše řešit na místě.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. Cela vec byla prosetrena a opravdu po dobu jednoho roku u nas nikdy nedochazelo k zruseni povoleni platby kartou v ulozence. Sice je pravda ze tuto moznost muzeme kdykoli vypnout, "odfajfkovat" coz by bylo omylem, ale za cely rok ani jednou podobna chyba se nestala. Ale nez hazet chyby na ulozenku, rekneme ze je mozne ze pochybil nas pracovnik. I kdyz to je divne a byla by to prvni chyba za cely rok. Jak Vam kolegove psali v emailu, moc se omlouvame za komplikace,ktere Vam vznikly behem placeni za zbozi. Ulozenka, umoznuje v pripade pochybeni ze strany pracovnika obchodu, umoznit platbu kartou po informovani obchodnika. Je skoda ze pracovnice vydejniho mista nenabidla Vam ze ihned zavola eshop a pozada o provereni a priadne povoleni platbu kartou.

Doufame ze toto male nedopatreni, nezanechalo u Vas moc negativni dojem a budeme se tesit na obchodovani s Vami v budoucnu.

Přidáno: 1. září 2014

• široký sortiment baterií

Dee

Přidáno: 27. srpna 2014

Good !!

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. Velice si toho vazime!

B.UNQ!

Přidáno: 25. srpna 2014

• Velky vyber baterii a oproti mnoha jinym obchodum moznost nakupu prave nahradnich baterii bez ICO..a 2 letou zaruku na baterie!!!
  • Zatim me zadne nenapadaji...

Urcite se vratim :)

Přidáno: 23. srpna 2014

Maximalní spokojenost

Eda

Přidáno: 11. srpna 2014

• Jestli "hlavní" slabiny? To určitě ne, ale měl jsem smůlu, že moje objednávka byla spletená a musel jsem první zásilku vracet. Ale toto se určitě stává i na jiných obchodech.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Moc Vam dekuji za Vas nazor. A jeste jednou se moc omlouvam za kolegy na balirne kteri spletli stitek a tim padem doslo k popleteni zasilek.

Jan Beneš

Přidáno: 7. srpna 2014

• Nízká cena.
  • Dodací lhůta.

Obchod jsem našel přes vyhledávač a rozhodl jsem se pro něj podle nejnižší ceny a hodnocení 4 hvězdičky. Zboží uvedené jako skladem jsem obdržel až 10 pracovních dnů od objednání. Na telefonický dotaz mi bylo odpovězeno, že zboží sice mají skladem, ale v Německu. To je neférová praxe, uvádět jako SKLADEM zboží, které fyzicky prodejce nemá. Ať už se jedná o záměr nebo o nedopatření, je to pro mne důvod, proč tento obchod NEDOPORUČUJI. K dopravě ani ke kvalitě zboží nemám však žádné výhrady, toto bylo zcela v pořádku.

Reakce obchodu Galax.cz

Good day Dear Customer / Dobry den Vazeny zakazniku, nejperve dovolte podekovat za Vasi recenzi. Mate naprostou pravdu ze v Vasem pripade dorucovaci lhuta byla nesmirne velka. Normalni dorucovaci lhuta je u nas 2 prac dny. Ale bohuzel v Vasem pripade doslo k vyraznemu prodleni, za coz se Vam moc omlouvam. Ohledne skladu, my uvadime zbozi skladem protoze opravdu je tomu tak. Ale mame zasoby na provozovne v CR a mame dva dalsi sklady na uzemi Nemecka a UK. My udrzujeme jen frekventovane baterie v zasobe na provozovne, obvykle vykryti zasob z nasich externich skladu trva jeden prac. den. A duvod udrzovani vetsiny baterii na externim skladu je - pravidelna rotace baterii (aby nedochazelo k starnuti zasob). Urcite prosetrime co zpusobilo selhani lhuty k vykryti zasob provozovny a bude se snazit podobnym problemum v budoucnu predchazet.

Jeste jednou se moc omlouvame a doufame ze pres opravdu jedinecny pripad selhani, nezanevrete na nas obchod.

Preji Vam hezky zbytek dne a hezky vikend...

Přidáno: 1. srpna 2014

• uloženka

I přes některá negativní hodnocení jsem byl mile překvapen rychlostí vyřízení objednávky.
Vše bylo bez problému, odeslání v den objednání.
Objednával jsem baterii do staršího NTB.

Přidáno: 28. července 2014

• Příjemná realizace nákupu
  • Nevím o nich.

Petr BOB

Přidáno: 22. července 2014

Přes peripetie s dopravou, které nebyly na straně prodejce musím zhodnotit že jsem s prodejcem spokojen. Přístup k vyřešení situace byl nadstandartní. Musím jen doporučit. Baterie je funkční.