• Na oblečení jsem měla přilepené bytky nějakých papírů, který po sundání poničily barvu. Mám tedy na jedné půlce kratásků vyšisované pruhy. Já už tu znovu nakupovat nebudu.

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

velice nás mrzí Vaše hodnocení a především to, že jste nekontaktovala nejprve nás.
    Všechny výměny či vrácení řešíme co nejrychleji a reklamace zboží se snažíme co nejvíce urychlit.

Zboží od nás ale zpravidla odchází ve stavu, ve kterém jsem jej zabalené obdrželi od výrobce.
    Mrzí nás, že jste nám ani na vyzvání neposlala fotky fotky a zboží zpět, abychom situaci vyřešili a především zjistili, kde nastala chyba.

Pro naše zákazníky děláme maximum a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě, o čemž také vypovídají ostatní odnocení, které jsem zde obdrželi.

Prosím tedy ještě jednou o zaslání fotek zboží, okamžitě fotky předáme výrobci k posouzení a bude-li to možné rozhodnout hned na základě fotek z naší strany, pošleme postup pro vrácení.

S ničím takovým, co píšete, jsem se ještě nesetkali.

Lenka
    za tým www.freestyle-dance.cz

• Krásné věci

Nedostatek velikostí

• Nádherný sortiment
    • Skvělý přístup

Skvělá komunikace, expresní dodání.

• Skvělá komunikace

• Rychlost super

• rychlost dodání, hezké věci

• Dokonalý popis velikosti oblečení s doplňujícím doporučením vztaženým ke konkrétnímu typu oblečení.

Všechno naprosto perfektní.

• Rychlost dodání.
    • Super komunikace.

• Kvalitní zboží,rychlost,ochota

• Rychlost, spolehlivost

Rychlost, komunikace

• Rychlost a kvalita výrobku

• Rychlost,ochotný personál

zboží naprosto kvalitní, velice líbivé.

drobný zádrhel se zbožím ,ale vstřícně vykomunikován

• Rychlé a bezproblémové dodání

Personál velmi ochotně poradil s výběrem zboží, rychlost doručení zásilky (2.den)

• Rychlost dodání,cena zboží, velký výběr zboží.

Zakoupené zboží o dost levnější než v ostatních obchodech.Vmi rychlé dodání,velká spokojenost.

Sortiment super, přehledné stránky, komunikace a dodání bleskové, kvalita výborná. Budu nadále využívat. Naprostá spokojenost