• Na oblečení jsem měla přilepené bytky nějakých papírů, který po sundání poničily barvu. Mám tedy na jedné půlce kratásků vyšisované pruhy. Já už tu znovu nakupovat nebudu.

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

velice nás mrzí Vaše hodnocení a především to, že jste nekontaktovala nejprve nás.
    Všechny výměny či vrácení řešíme co nejrychleji a reklamace zboží se snažíme co nejvíce urychlit.

Zboží od nás ale zpravidla odchází ve stavu, ve kterém jsem jej zabalené obdrželi od výrobce.
    Mrzí nás, že jste nám ani na vyzvání neposlala fotky fotky a zboží zpět, abychom situaci vyřešili a především zjistili, kde nastala chyba.

Pro naše zákazníky děláme maximum a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě, o čemž také vypovídají ostatní odnocení, které jsem zde obdrželi.

Prosím tedy ještě jednou o zaslání fotek zboží, okamžitě fotky předáme výrobci k posouzení a bude-li to možné rozhodnout hned na základě fotek z naší strany, pošleme postup pro vrácení.

S ničím takovým, co píšete, jsem se ještě nesetkali.

za tým www.freestyle-dance.cz

• Materiál je hezký.
    • U dvou roušek ze šesti se při používání utrhly gumičky (byly našité). U roušek, které mají gumičky za uši, jsou gumičky jednak velmi nepříjemné, ale také tvar roušky je zvláštní. Velikost pro děti je fakt hodně malá. Dcera 3 roky s malou hlavou ji má tak tak. Naopak rouška pro dospělé v menší velikosti ji je dobře. Dceři 12 let spíše menší.

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

děkujeme za Vaši reakci, jen škoda, že jste ji nenapsala přímo nám. Situaci jsem mohli řešit. Dětské roušky jsou doporučené pro děti do věku cca 7 let - vel. 134. Na roušky máme samé kladné reakce, zákazníci si je chválí.

tým www.freestyle-dance.cz

Objednala jsem si vlněné návleky a přišly mi návleky, které jsou ze 70 % akryl. S takovým přístupem nejsem spokojená.

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

Dobrý den, omlouváme se za toto nedopatření. U návleků docházelo ke změně materiálu. Nové složení je u výrobku již doplněno. Pokud nejste s výrobkem spokojena, můžete zboží bez problémů vrátit.

za tým www.freestyle-dance.cz

• zboží nádherně nafoceno ale ení takové jako na fotce

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

velice nás mrzí, že hned náš obchod nedoporučujete, jen proto, že z Vašeho pohledu oblečení neodpovídá fotce. Kalhoty odpovídají fotografii celkově střihově i barevně, jsou focené na dětském modelu přímo výrobcem. Dětské kalhoty BASIC patří mezi nejprodávanější dětské harémky http://www.freestyle-dance.cz/freestyle-dance-cz/0/0/3/52/9/0/?hledatjak=2&slovo=D%C4%9Btsk%C3%A9+har%C3%A9mky+BASIC, prodali jsem jich již stovky a neobdrželi jsme jedinou stížnost.

Před dalším nákupem můžete využít on-line chat nebo nás kontaktovat telefonicky, rádi vždy s výběrem vhodného oblečení poradíme.

za tým
    www.freestyle-dance.cz

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn.