• Bleskové doručení, komunikace s prodávajícím perfektní, tričko jsem měnila natřikrát ☺ a nebyl vůbec žádný problém. Zpracování i materiál luxusní, obrovská spokojenost s tímto obchodem!!!!!!
    • Tento obchod nemá nevýhodu!!!!!

Bleskové doručení, komunikace s prodávajícím na jedničku, zboží luxus!!!!!

• ochotně poradí, vyjdou vstříc, dodrží termín

Vše proběhlo na jedničku!

Super přístup, rada s velikostí, rychlost dodání, kvalita zboží.

Mikina je krásná a kvalitní. Při výšce 168 cm a váze 60 kg jsem vzala L, mohla jsem mít možná M ale nevadí, aspoň pod ní můžu dát v případě potřeby ještě něco. Jsem velmi spokojená.

• Rychlost dodání neuvěřitelná, v jeden den objednáte a hned druhý den máte :-) Přehlednost stránek super, úžasný výběr a krásné věci...
    • Ceny by mohly být nižší...

Velmi rychle dodání

Bleskové dodání, nádherné zboží, ještě hezčí než na obrázku.
    Komunikace s obchodem naprosto perfektní!
    Moc děkuji.

rychlé dodání, výborná komunikace

Dobrá komunikace obchodu.

• Krásné legíny. Paní poradila a sedí.

Mohu jen doporučit. Koupena vel. M. Sedí krásně a nesjíždějí. Výška 170cm.

• Neuvěřitelná rychlost dodání, jeden den objednáte, druhý zboží máte, super :-) Jde vidět, že pro zákazníky dělají maximum...
    • Ceny, chtělo by to více slev i pro věrné zákazníky... :-)

Nakupuji tu často a pravidelně, mají krásné věci, jen ty ceny jsou místy docela vysoké, chtělo by to více slev :-)

Max.spokojenost.

• Rychlost ,kvalita výrobků ,velká spokojenost

Jsem velmi spokojena

Super komunikace, poradili vše naprosto super

• Pěkné produkty, přijatelné ceny, zajímave vzory

Perfektní přístup k zákazníkovi. Byla to moje první zkušenost a jsem maximálně spokojená. Ráda se k nim budu vracet.

• super komunikace, ochotně Vám poradí a vyhoví

• Na oblečení jsem měla přilepené bytky nějakých papírů, který po sundání poničily barvu. Mám tedy na jedné půlce kratásků vyšisované pruhy. Já už tu znovu nakupovat nebudu.

Reakce obchodu www.freestyle-dance.cz

velice nás mrzí Vaše hodnocení a především to, že jste nekontaktovala nejprve nás.
    Všechny výměny či vrácení řešíme co nejrychleji a reklamace zboží se snažíme co nejvíce urychlit.

Zboží od nás ale zpravidla odchází ve stavu, ve kterém jsem jej zabalené obdrželi od výrobce.
    Mrzí nás, že jste nám ani na vyzvání neposlala fotky fotky a zboží zpět, abychom situaci vyřešili a především zjistili, kde nastala chyba.

Pro naše zákazníky děláme maximum a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě, o čemž také vypovídají ostatní odnocení, které jsem zde obdrželi.

Prosím tedy ještě jednou o zaslání fotek zboží, okamžitě fotky předáme výrobci k posouzení a bude-li to možné rozhodnout hned na základě fotek z naší strany, pošleme postup pro vrácení.

S ničím takovým, co píšete, jsem se ještě nesetkali.

Lenka
    za tým www.freestyle-dance.cz