• Neúplne informácie pre zákazníka na internetových stránkach

Objednala jsem malou klícku pro psa..ale klícka je pokroucená, špatně se zavírá i otvírá. Vracet nebudu dala bych majland za poštovné. Mrzí mě to jinak je super.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Pokud jste po rozbalení klece zhledala jakoukoliv závadu, mohla jste nás kontaktovat a klec bychom na naše náklady vyzvedli a poslali bychom Vám novou. Standartní procedůra. Pravděpodobně mohlo dojít k prohnutí některých drátu klece při přepravě k Vám. Bohužel jste se vůbec neozvala a žádnou reklamaci u nás od Vás neevidujeme. Pouze tento komentář. Z naší strany je v tomto případe vše v pořadku.

• Žádné.
    • Nekvalitní ČÍNA.

Velmi nekvalitní výrobek! Asi není kontrolován výrobcem,ani prodejcem!

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Pokud jste měl problém s našim produktem, mohl jste jej reklamovat. Žádnou reklamaci zde od vás neregitruji. Musím vas ale zklamat, postřikovače beru z té nejlepší továrny která dělá postřikovače co se týče kvality i za cenu vyšší nákupní ceny. Ano postřikovače se dělají pouze v Číně a možná by to chtělo ocenit, jinak by vás nestál 400Kč ale 4000Kč.

• Uvedneé zboží má chybný popis. Po doručení se ukázalo, že není kompatibilní s foťákem, přestože na webu je kompatibilita uvedena.

Špatný popis zboží může zapříčinnit ztrátu času a nadbytečné náklady, které se nevrátí - u levnějšího příslušenství se nevyplatí vracet zboží zpět z důvodu ceny odpovídající nákladům na dopravu.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Při takovém množství zboží (3000 položek) se sem tam malá chybička může bohužel vloudit. Výrobci neustále zdokonalují své výrobky a sem tak dojde ke změně parametru ,veškerý sortiment stále doplňujeme a aktualizuejme.

• cena, ale na úkor kvality zboží
    • Nekvalita zboží - Čína.

Obchod jako takový výborný, rychlé dodání, výborná komunikace i přes 2x reklamaci vše vyřízeno k naprosté spokojenosti. Chybějící díl zboží a vadné matky bez závitů nakonec dodány správně,ale dřevěné stojany doporučit nemohu. Nevím jak ostatní zboží, ale tohle je opravdu mínusové. Díly k sobě nesedí, jsou špatně opracované, poničené a křivé. No prostě za levno!!

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Toto je maličko sporné, bohužel velice záleží v tomto případě na tom jak je člověk zručný. Já osobně jsem sestavil několik desitek těchto stojanu a nebyl s nimi větší problém. Dřive jsme prodávali složené stojany pro méně zručné zákazníky, bohužel se nám stávalo že se často při přepravě poškodili a proto jsme od zasílání již složených stativů upustili. Každý stojan má velice nadprůměrně vypracovaný fotografický manuál pro jednoduchou montáž který je dodáván jak se stojanem tak si jej můžete stahnout na našem webu.

• Rychlé zaslání
    • Nefunkční výrobek

Nechal jsem se zlákat nízkou cenou polarizačního filtru "Cirkulační Polarizační filtr CPL ULTRA SLIM 77mm ELEMENTRIX". Je nepoužitelný, dělá nepěkné fleky a v zásadě nejde nastavit jinak, než bez polarizačního efektu, aby co nejméně škodil.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Pravděpodobně defektní filtr z výroby, filtrů se prodalo a prodává hodně a všechny jsou bez problmémů.

• Velmi špatný přístup k zákazníků a žádná snaha si je udržet.

Objednal jsem si dva produkty, z nichž jeden dorazil za 3 dny, druhý v balíku nebyl a špatně byla i faktura, kde druhá položka chyběla a její cena byla přičtena k poštovnému.
    Druhý produkt mi byl zaslán dotatečně, ale již jsem ho nemohl využít o víkendu, jak jsem chtěl, jelikož byl ohromnej problém skočit na poštu a poslat ho ve čtvrtek, aby mi byl v pátek doručen. Takže jsem se dočkal až pondělí a radši si v pátek koupil podobný produkt v kamenné prodejně, abych ho mohl o víkendu použít.
    Ze stany eshopu jsem se nedočkal žádné normální omluvy, ani ochoty ho poslat je čtvrtek odpoledne, takže péče o zákázníky nulová. Již se mi párkrát stalo, že eshop poslal například jinou velikost oblečení, ale vždy se zdvořile omluvil a poslal třeba malý dárek jako omluvu. V tomto eshopu se paní akorát vymluvila, že je tam na to sama, protože jsou všichni na dovolený. Omluva žádná.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Velice se vam timto samozřejmě omlouvam :), Kolegyne má přstup k zákazníkum vynikající, pokud člověk dělá zástup za 3 lidi tak se chybička samozřejmě prostě může vloudit. Takže zde pro mě vše v pořadku.

neochota v telekomunikaci
    zboží došlo poškozeno, aniž by byl poškozen obal,
    Vzhledem k tomu, že nemám čas vše znovu balit a lítat po poště, tak jsem zboží nevracel. Jednalo se o uchycení fotopozadí, tak mám místo šířky 4M pouze 3M
    Je hodně poznat že se jedná o laciné zboží, ale s tím rizikem jsem do toho šel

Optika byla uvolněná a dokonce se do ní dostal
    prach.Jedna čočka je průměrem menší a nebo chybí po obvodě gumové těsnění.Protože jsem to vyřešil po svém abych nemusel zboží vracet,nemohu však doporučit.
    Použitelnost to neovlivnilo.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Zboží jste bez problému mohl reklamovat. Důležité ale je, že jste si zde takto hezky ulevil.