spatny popis zbozi v eshopu a tim zpusobena zamena polozek a nasldne neuznani reklamaci , i kdyz chybu zpusobuje jednoznacne formulace na e-shopu
    potvrzeni objednavky obsahuje jinak nazvane polozky nez dosle zbozi s jinak nazvanymi polozkami na fakture

• Zboží údajně předáno dopravci,ale ten to ani po týdnu nepotvrdil.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Dobrý den, Váš stativ byl předán dopravci hned druhý den po Vašem objednání. Bohužel v této corona době jak možná jistě všichni víte jsou kurýrní služby totálně přetížené a né vždy probíhá vše dle plánu.. Pokud jste nás kontaktoval kolegyně Vám určitě pomohla dohledat Vaši zásilku. V každém případě se Vám za tuto nepříjemnost velice omlouváme.

Zboží přišlo poškozené.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Dobrý den. Omlouváme se za nepříjemnosti. Stativ byl pravděpodobně poškozen dopravcem. Pokud je na stativu poškození prosím dejte nám prosím vědět jak si přejete reklamaci řešit.

Nekvalitní zboží

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Dobrý den. Omlouváme se za nepříjemnosti. Bohužel zde od Vás nemáme žádnou zprávu ohledně problému s Vašimi mezikroužky jež jste zakoupil. Pokud problém přetrvává, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Návod v češtině obsahuje pouze zlomek údajů anglické verze, překladatel překládal nesrozumitelně a nesprávně

Zbozi dorazilo rychle, ale stojan/drzak vubec nedrzi, neustale pada ze stolu, neni z pevneho materialu, pri utazeni se rozevira. Vyhodila jsem vsechny.

Zrušenie objednávky mi e-shop oznámil s tým, že tovar majú, ale mám si vytvoriť novú objednávku na ich slovenskom e-shope... Keď som ich požiadal, aby moju objednávku zadali ICH slovenkému e-shopu oni, nespravili to...

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Objednané figuríny jsou aušus, Nedoporučuji kupovat.
    • Při utahování šroubu ke stojanu praskla celá PLASTOVÁ objímka na figuríně
    • U další figuríny jsem si již dával pozor. Figurína je ale značně nestabilní.
    • Doporučuji si za figuríny připlatit a koupit kvalitnější
    • Laciné dvakrát placené

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Dobrý den. Zde se budu muset bohužel trošku rozepsat aby bylo vidět že chyba není na naší straně. Za prvé osobní odběry nejsme schopni zajistit. Pokud jsem ale v ČR tak pro větší objednávky a pokud se to dá časově zvládnout tak jsem ochoten vám ušetřit za poštovné a umožnit Vám osobní odběr. Den před odběrem jsem přiletěl po půl roce z Číny a druhý den ráno jsem hned jel do skladu vám předat figuríny a vy mi za moji vstřícnost dáte takovouto krásnou příležitost se tady rozepsat . Tak za toto vám tedy tleskám poprvé. Za druhé, chyba není v nekvalitě našich figurín ale v tom že jste chtěl mermomocí ušetřit a koupil jste pro vaše batohy na mimina pro veletrh kde se bude s figurínama značně určitě nevhodně manipulovat, absolutně nevhodné figuríny a svoji chybu se zde snažíte takto obhájit. Potlesk tedy podruhé. Objímka pro utažení šroubu je z dostatečně silného plastu a kvalitního nylonu aby vydržela i manipulaci NE příliš zručných zákazníků. Bohužel jak o sobě dokonce i zde sebekriticky píšete tak tato kategorie se Vás netýká. Ale jak píšete dále uměl jste se ze své chyby poučit a druhou figurínu jste již snad tedy nezničil. Potlesk tedy č.3. A ted něco málo o našich figurínách. Naše pany na kovovém podstavci mohou mít menší estetické nedostatky jak je uvedeno v popisu, ale určitě nejsou nekvalitní. Naopak jsou to naše nejprodávanější figuríny a za ty roky co je dovážíme se jich prodalo obrovské množství. Dokonce si je osobně všechny zde montuji abych měl jistotu co se týče kvality provedení. Tyto pany pro svoji příznivou cenu/výkon se prodávají téměř denně a lidé jsou s nimi velice spokojeni. Majitelé továrny na figuríny jsou moji velice dobří přátelé a nikdy bz mi žádný "šunt" nedali, pokaždé když u nich nakládám konteiner tak je přemluvím aby me vzali do okolních hor na celodenní hike do míst kam ještě nikdy před tím nevkročila bíla noha. Jejich továrna je největší v Číně tzn. na světě a jejich figuríny se prodávájí po celém světě. Kvalita zde opravdu není problém. S lidma vašeho typu je to ale bohužel pořád dokola. Koupíte trabanta pokud možno za co nejméně peněz a chcete aby měl parametry mercedesu a když to tak není tak ješte tady dáte špatnou recenzi. V Korei prý dokonce vyšel článek že Češi jsou tímto chováním vyhlášení. Naštěstí ze své zkušenosti vím že tento typ zákazníku je na značném ústupu, ale sem tam se jěšte prostě o slovo někdo takto přihlásí a dokonce je ochoten jít i takto neuvěřitelně public. A zde je tedy rada na závěr. Pokud si nejste jistí vhodností jakéhokoliv výrobku pro Vaše potřeby použití, neváhejte nás před koupí prosím kontaktovat, vždy vám rádi poradíme. Jak vidíte z ostatních našich recenzí našemu zboží dobře rozumíme a vždy ochotně poradíme. U většiny zboží si můžete vybrat jak levnější varianty tak dražší. Vždy je potřeba vědět co od daného výrobku očekáváte a jak jej budete používat. Já osobně na internetu téměř nikdy nic nekoupím bez předchozí konzultace. Člověk si tím ušetří spousty komplikací, času a peněz.

• Zboží bylo poškrábané

Neměla jsem čas to reklamovat, potřebovala jsem ti použít

• Zboží nedorazilo

Zde bych už nic nekoupil

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Vaše nevyzvednutá zásilka byla vrácena 12.2. Zásilkovnou zpět jako nevyzvednutá. Vaše objednávka byla vyřízena hned následující pracovní den po přijetí Vaší objednávky. Avíza jste dostal jak od nás tak od zásilkovny. Vy jste se ale vůbec neozval, ani nikterak nezajímal. Jak vidíte z jiných recenzí vše je posíláno hned k zákazníkovi, chyba tedy bude spíše někde tam u Vás. Zkuste si avíza u Vás někde dohledat a dejte nám vědět. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Za smazání této Vaší unáhlené reakce Vám tímto předem děkujeme.

• levné
    • hned rozbité
    • křehké
    • nedůvěřivé

Do košíku dáte zboží, které však již je prodané. Takže Vám následně objednávku zruší. Za mě zbytečný obchod.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Jednalo se o zboží ve slevě, doprodej, pouze 1 kus. Uniklá sleva z 1859Kč na 1059Kč věrím že dokáže docela naštvat. Pro příště doporučuji být trošku rychlejší a moc neváhat. Naše slevy jsou výrazné a jedinečné a oslovují mnoho zákazníků. V každém případě Vám velice děkujeme za vaši přízeň a komentář a přejeme Vám tímto příjemné vánoce u Vás v Praze.

• Stativ mi byl doručen v neporušené krabici.Přesto jsem po rozbalení zjistil, že je hlava stativu je rozlomená na dvě části,tudíž celý stativ k ničemu.Stativ je v popelnici, koupil jsem jinde.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Pokud stativ přišel poškozen tak jste jej mohl okamžitě reklamovat. Dle vašeho popisu se jedná o nepatrný problém který řešíme zasláním nahradního dílu. + jedná se o velice levný stativ za velice nízkou cenu. Tento stativ je svými parametry a cenou nedprůměrný a prodalo se jich již mnoho. Protože se snažíme uspokojit všechny cenové hladiny tak tento levný stativ stále držíme v prodeji.

• nemám výhrady k obchodu jako takovému, ale dodaný výrobek nefunguje na 80D

Reakce obchodu foto-eshop.cz

80D se odpaluje přez wifi, viz. Váš manuál, nebo k dohledání na netu. IR spoušť není u tohoto modelu podporována. Váš model také není uveden u této spoušťe v popisu produktu. V případě jakýchkoliv nejasností stačí zaslat dotaz.

• Rychlá komunikace a dodání
    • ochotné řešení vrácení zboží a peněz
    • Zboží neodpovídalo popisu na webu

• Krytka na fotoaparát rozměrově pasuje, ale na těle vůbec nedrží. Špatný výlisek. Při sebemenším pohybu tělem fotoaparátu, krytka padá dolu.

Bohužel nabízené zboží je opravdu špatné kvality.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Jedná se o beauty dish a svěrky na pozadí. Zrovna u tohoto BD si nemyslím že by se jednalo o špatnou kvalitu, naopak naše voštiny jsou vyráběné lisováním do sebe což dává voštině vysokou odolnost a lehkost. BD jsou před odesláním kontrolovány a jsou absolutně bez vad. Z 8 továren která je dělá je tato nejlepší plus tato továrna dělá pro světoznáme značky. A klipsa MXC2, co na ni by se dalo zkazit to mě opravdu nenapadá.

• Paruka přišla ve špatném stavu.Nejde upravit.

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Tyto paruky jsou vyráběny z kvalitního vlákna a jsou dělané ručně ve vysoké kvalitě. Paruku můžete upravovat pouze tak jak je psáno ve vysvětlení kvality použitého materiálu na našem webu. V tomto případě HT materiál. Není samozřejmě možné z rovných vlasů dělat vlasy kudrnaté a naopak.

Ani jeden ze tří kusů zakoupeného příslušenství optimálně nepasuje ani na jeden ze dvou modelů GoPro kamery, které používám. Jedná se o levné řešení a neočekával jsem valnou kvalitu, ale nepřesné zpracování parametrů značně omezuje využití nakoupeného zboží, rozhodně nedoporučuji. (Obchod sám o sobě působí dobře, to však v tomto případě nic neznamená)

Reakce obchodu foto-eshop.cz

GoPro příslušenství prodáváme každý den velké množství a nějaké zásadní stížnosti neevidujeme. Samozřejmě je možné že se při takovýchto objemech může vyskytnout defektní kus. Pokud ale všechny 3 různé kusy nepasují tak může být problém ve vašem protikusu.

• Levné zboží
    • Nekvalitní zobží

Při nákupu být obezřetný

Reakce obchodu foto-eshop.cz

Clon se sametem se již prodalo velké množství a nemáme tady na ně jedinou reklamaci. Pokud je Vaše clona z nějakého důvodu nefunkční nebo poškozená měl by jste ji u nás reklamovat. Do dnešního dne jsme od Vás žádnou reakci neobdrželi.