• Přišlo jen potvrzení objednávky nic víc

nedoporučuji

• Nekomunikuje a na telefon z kontaktu se nedovoláte

• Žádná komunikace, telefon uvedený na stránkách je zrušený.

• žádná komunikace, žádné zboží

rychle pryč

• Chybné informace (že je zboží skladem)
    • Zboží objednáno před 10 dny, dodnes nedorazilo (po tel. domluvě slíbeno odeslání v pondělí, dnes je ale už čtvrtek)

• Nekomunikuje vůbec se zákazníkem.
    • Po urgencích mylně informuje zákazníka.

Na stránkách uvádí, že je zboží skladem. Ve skutečnosti tomu tak není a vyřízení objednávky je v nedohlednu bez jakýchkoli upřesňujících informací pro zákazníka. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu FORZAPRO

Dobrý den pane Beleši, bohužel situace je taková, že náhradní díl, který jste objednal nemá asi distributor. Tudíž jsme museli čekat a veškeré informace, které jsme průběžně dostávali jsme Vám ihned předávali, že byly mylné a zboží se stále nepodařilo dodat v termínu je bohužel věc jiná a omlouváme se za ní.

• dodání zboží zákazníkovi v avizovaných termínech

Reakce obchodu FORZAPRO

Bohužel poslední kus skladem nebyl ve 100% stavu a tak jsme museli čekat na nové kusy, ty dorazily bohužel až po svátcích po znovuotevření skladu výrobce. Děkujeme za pochopení.

I přesto, že má obchod zboží skladem - ve skutečnosti tomu tak není a zboží skladem nemají.

Reakce obchodu FORZAPRO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, většinu zboží se snažíme držet skladem do 24 hodin. Bohužel některé produkty jsou skladem pouze v omezeném množství a pak dochází k prodlení

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Bez komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka proběhla 23.12 večer a bohužel jsme měli až do 5.1 oficiálně zavřeno což bylo poznamenáno na e-shopu, proto bez komunikace. Chybně zadanou objednávku, kterou jste zadal jsme Vám nakonec vyřešili jak jsme nejlépe uměli a tak doufáme, že jste spokojený.

• Ceny.
    • Obchod nekomunikuje s kupujícím.Zboží místo,aby bylo odesláno,tak po Vánocích nám obchod sdělil,že se zboží vrátilo zpět jako nepřevzaté.Majitel obchodu mi nebyl schopen sdělit převozní číslo balíku.Tudíž s toho vyplývá,že balík nebyl vůbec odeslán.

Velké zklamání. V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a naposledy. Nikdy více!!!

Reakce obchodu FORZAPRO

Zboží expedováno bylo - bohužel se z technických důvodů vrátilo stejně jako u dalších 2 balíků z téhož dne. Ihned po zjištění Vám byla nabídnuto okamžité řešení, které jste ale již nechtěl.

• žadne
    • Neinformovanost a klamaní kupujicího.

Nic bych si u tohoto prodejce neobjednal a nekoupil.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaši reakci, bohužel nevím proč píšete o neinformovanosti, stav jste věděl ihned po e-mailu na který jste reagoval, a sdělil jste nám, že se rozhodnete, následně jste objednávku stornoval.

Nedoporučuji tento obchod z důvodů, že vykazované skladové zásoby neodrážejí skutečnost. Když zboží potřebujete rychle a obchod uvádí, že má zboží skladem klame. Když si telefonicky ověříte, kdy je reálný termín dodání zboží, začnou s Vámi hrát nepoctivou hru, že Vám slíbí, že druhý den zboží odešlou. Na Vaši urgenci o nesplnění termínu Vám slíbí další termín, který taky nesplní a tak pořád dokola. Nakonec se naštvete, objednávku zrušíte a zboží koupíte jinde.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaše hodnocení, zboží jsme měli skladem jak jsme Vás telefonicky informoval, ale ne v počtu 5ti kusů ale pouze 2ks. Zboží jsme doobjednali ale bohužel nebylo možné dodat do termínu který jste určil, ikdyž jsme dělali co jsme mohli.