• Přišlo jen potvrzení objednávky nic víc

nedoporučuji

• Nekomunikuje a na telefon z kontaktu se nedovoláte

• Žádná komunikace, telefon uvedený na stránkách je zrušený.

• žádná komunikace, žádné zboží

rychle pryč

• Již dva měsíce mám objednané a bohužel i zaplacené zboží, které mělo být na skladě. Před týdnem ještě odpovídal na mail na poslední žádná reakce. Posílal jsem mail na vrácení peněz, ale to se asi nedočkám.

Určitě tento obchod nepožívat. Neseriozní jednání.

• Spolehlivost a výborná komunikace
    • Zatím jsem na žádné nenarazil

• Chybné informace (že je zboží skladem)
    • Zboží objednáno před 10 dny, dodnes nedorazilo (po tel. domluvě slíbeno odeslání v pondělí, dnes je ale už čtvrtek)

• Nekomunikuje vůbec se zákazníkem.
    • Po urgencích mylně informuje zákazníka.

Na stránkách uvádí, že je zboží skladem. Ve skutečnosti tomu tak není a vyřízení objednávky je v nedohlednu bez jakýchkoli upřesňujících informací pro zákazníka. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu FORZAPRO

Dobrý den pane Beleši, bohužel situace je taková, že náhradní díl, který jste objednal nemá asi distributor. Tudíž jsme museli čekat a veškeré informace, které jsme průběžně dostávali jsme Vám ihned předávali, že byly mylné a zboží se stále nepodařilo dodat v termínu je bohužel věc jiná a omlouváme se za ní.

• dodání zboží zákazníkovi v avizovaných termínech

Reakce obchodu FORZAPRO

Bohužel poslední kus skladem nebyl ve 100% stavu a tak jsme museli čekat na nové kusy, ty dorazily bohužel až po svátcích po znovuotevření skladu výrobce. Děkujeme za pochopení.

I přesto, že má obchod zboží skladem - ve skutečnosti tomu tak není a zboží skladem nemají.

Reakce obchodu FORZAPRO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, většinu zboží se snažíme držet skladem do 24 hodin. Bohužel některé produkty jsou skladem pouze v omezeném množství a pak dochází k prodlení

• Objednané a předem zaplacené zboží nedorazilo. Při komunikaci se stále vymlouvali že nemají dodavatele, ale brzy budou mít nového.

Rozhodně nemůžu doporučit. Pokud nechcete přijít o své peníze, nenakupujte zde.

Reakce obchodu FORZAPRO

Můžete nám sdělit o jakou objednávku se jedná ? Žádnou objednávku, kde bychom nedodali zboží a nevrátili peníze neevidujeme. Vzhledem k tomu, že jste nenakupoval u nás na eshopu a ani jste se nepodepsal, předpokládáme, že Váš koment nemá s pravdou nic společného.

• bezproblémová komunikace

Děkujeme za Vaše hodnocení

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• neseriózní jednání

Objednal jsem si 4ks videotelefonů, 1ks domovního vrátného a el. zámek. S objednávkou mi do e-mailu přišlo sdělení: "Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel za akční cenu 1998,- máme už jen poslední kus RL-03, je napsáno i na webu. Běžná cena je 2 590,- bez DPH. 1ks ze 4 můžeme nechat za tuto cenu, ostatní ale bohužel jsou už za 2590,-. Máte o zboží zájem i tak nebo máme objednávku stornovat ?"
    Odepsal jsem, že chci pouze 1ks za akční cenu + ostatní zboží.
    Bylo mi sděleno, že videotelefon si bere technik na montáž a že už není (měl jsem ho přece reservován!)
    Chtěl jsem variantu - pouze vrátný + el. zámek. Dle prodejce vrátný není skladem (o tom se ale v úvodním dotazu nezmínil) a při kontrole na stránkách se náhle zvýšila cena z 1916,- na 2490,-.
    Nalákali mě cenou, ale nic z toho nebyla pravda.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaše hodnocení, bohužel je to naše chyba, nedokázali jsme vykrýt Vaši objednávku v akčních cenách.

• Nákup bez shánění u počítače a rychlá dodávka.
    • Žádné.

Doporučuji všem dalším kupujícím, nic nemusíte shánět a objednáte u počítače. Nemusíte se o nic starat a výrobek Vám přijde až do domu.

Děkujeme za Vaše hodnocení

• Komunikace-automat potvrdil objednávku a konec.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaše hodnocení, informovanost zákazníka o stavu objednávky by měla být vyřešena k Vaší spokojenosti

Bez komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu FORZAPRO

Děkujeme za Vaše hodnocení. Objednávka proběhla 23.12 večer a bohužel jsme měli až do 5.1 oficiálně zavřeno což bylo poznamenáno na e-shopu, proto bez komunikace. Chybně zadanou objednávku, kterou jste zadal jsme Vám nakonec vyřešili jak jsme nejlépe uměli a tak doufáme, že jste spokojený.

• bohatý sortiment dobré ceny
    • nemá, nevím o nich

zboží jsem objednal, ale pro jiný výrobek
    potel. hovoru jsem jej poslal zpět a označil správný výr.
    zatím mě vyšli vstříc, za čež děkuji
    Ano,myslím že jsou odborníci ve svém resortu

• Dobré ceny
    • Rychlá komunikace
    • Vstřícné jednání

Ačkoli bylo v eshopu u mého zboží zobrazeno skladem, měli na skladě jen jeden kus a objednávka se tím protáhla o pár dní. Prodejce mě ale průběžně informoval pomocí emailu a zboží nakonec dorazilo tak, jak slíbil.

• přehlednost,dobrá komunikace
    • nevím